Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2001/02TomášSítařVI.Atletický vícebojokrskové24. místo4.  června 2002Marie Černá
2001/02MartinVítekVI.
2001/02LukášRadostaVII.
2001/02JiříVečeřaVII.
2001/02LuciePoláčkováVI.13. místo
2001/02GabrielaGrohmannováVII.
2001/02BarboraKolečářováVII.
2001/02AngelikaKořenkováVII.
2001/02StanislavPolákVIII.18.-19. místo
2001/02MarekByrtusVIII.18.-19. místo
2001/02TomášDanielIX.18.-19. místo
2001/02JosefPolákIX.18.-19. místo
2001/02VáclavKašparVI.Závody v přespolním běhuokrskové7. místo říjen 2001Marie Černá
2001/02TomášSítařVI.
2001/02MartinVítekVI.24. místo
2001/02LukášRadostaVII.
2001/02JiříVečeřaVII.
2001/02LuciePoláčkováVI.4. místo
2001/02GabrielaGrohmannováVII.
2001/02BarboraKolečářováVII.
2001/02AngelikaKořenkováVII.
2001/02EvaKubíčkováVII.
2001/02ŠtěpánHavranVIII.
2001/02MarekByrtusIX.
2001/02TomášDanielIX.
2001/02MarekChudíkIX.
2001/02JosefPolákIX.
2001/028. ročník dívkyVIII.Turnaj ve vybíjenémístní2. místo květen 2002Marie Černá
2001/02MartinaBorkováVII.Pythagoriádaškolnípostup únor 2002Marie Černá
2001/02JiříVečeřaVII.
2001/02MartinaBorkováVII.okresníúspěšný řešitel27.  března 2002
2001/02JiříVečeřaVII.
2001/02JanSlušeVIII.Matematická olympiádaškolní1. místo únor 2002Marie Černá
2001/02JanSlušeVIII.2. místo10.  dubna 2002
2001/02PetrJiráčekVI.Vánoce dětí, výtvarná soutěž okresníúčast listopad 2001Šárka Chlupová
2001/02VáclavKašparVI.
2001/02PetrJiráčekVI.O nejzajímavější velikonoční dekoraci, soutěž Producentského centra Profilcelostátní3. místo22.  února 2002Šárka Chlupová
2001/02VáclavKašparVI.
2001/02TerezieKvapilováVIII.Biologická olympiádaškolníúčast únor 2002Vít Lazecký
2001/02JanSlušeVIII.postup
2001/02JanaSobotkováVIII.účast
2001/02MarkétaSobotkováVIII.
2001/02JanSlušeVIII.okresní11. místo19.  dubna 2002
2001/02PavlaLukešováVI.školnípostup březen 2002
2001/02LuciePoláčkováVI.účast
2001/02MartinVítekVI.
2001/02PavlaLukešováVI.okresní16. místo24.  května 2002
2001/02JiříVečeřaVII.Zeměpisná olympiádaškolnípostup únor 2002Vít Lazecký
2001/02JiříVečeřaVII.okresní10. místo20.  března 2002
2001/02ŠtěpánHavranVIII.školníúčast únor 2002
2001/02TerezieKvapilováVIII.postup
2001/02JanSlušeVIII.účast
2001/02TerezieKvapilováVIII.okresní22. místo20.  března 2002
2001/02JanSlušeVIII.Fyzikální olympiádaškolnípostup únor 2002Vilém Lukáš
2001/02JanaSobotkováVIII.účast
2001/02MarkétaSobotkováVIII.
2001/02JanSlušeVIII.okresní6. místo4.  března 2002
2001/02JosefPolákIX.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2002Martin Nešpor
2001/02TerezieJiříčkováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo únor 2002Martin Nešpor
2001/02EliškaHomolováIX.2. místo
2001/02JosefPolákIX.3. místo
2001/02TerezieJiříčkováIX.okresní7. místo13.  března 2002
2001/02PavelJaníčekVIII.Prvotiny, literární soutěž Okresní knihovny v Olomouciokresníčestné uznání26.  června 2002Martin Nešpor
2001/02JanŘezníčekIX.
2001/02PavelDrozdIX.
2001/02VeronikaMlčochováVI.Recitační soutěžškolnípostup únor 2002Martin Nešpor
2001/02VeronikaMlčochováVI.okresníúčast březen 2002
Celkem zobrazeno 67 záznamů.
Dnes je neděle 18. srpna 2019. Svátek má Helena, zítra má svátek Ludvík.