Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2004/05VeronikaHomolováVI.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2004/05AnežkaChudíkováVI.
2004/05MarieKořenkováVII.
2004/05VeronikaSchmidlováVII.
2004/05DrahomíraKvapilováVII.
2004/05EliškaHirschnerováVIII.2. místo
2004/05MichaelaHrudováVIII.
2004/05MarieKowalczukováVIII.
2004/05LuciePoláčkováIX.
2004/05MarianKowalczukVI.účast
2004/05JanDostálVII.
2004/05DominikLachmanVII.
2004/05ZdeněkHenebergVII.
2004/05VáclavBraunerIX.
2004/05VáclavKašparIX.
2004/05TomášSítařIX.
2004/05DominikLachmanVII.Matematická olympiádaokresní1. místo6.  dubna 2005Marie Černá
2004/05VeronikaBorkováVII.3. místo
2004/05MichalPazderaVI.Pythagoriádaokresní3. místo30.  března 2005Marie Černá
2004/05ZuzanaKvapilováVI.úspěšný řešitel
2004/05AlžbětaKvapilováVI.
2004/05HanaCukrováVI.
2004/05DominikLachmanVI.3.-8. místo
2004/05MichalCukrVII.19.-28. místo
2004/05TerezaDvořákováVII.úspěšný řešitel
2004/05DrahomíraKvapilováVII.
2004/05KateřinaPavelováVII.Soutěž v anglickém jazyceškolnípostup leden 2005Šárka Chlupová
2004/05TomášSítařVII.
2004/05KateřinaPavelováVII.okresníbez umístění23.  února 2005
2004/05TomášSítařVII.
2004/05TerezieDvořákováVII.Sloup Nejsvětější Trojice, výtvarná soutěžokresníčestné uznání13.  května 2005Šárka Chlupová
2004/05KateřinaPavelováVII.
2004/05LukášLachmanIX.3. místo
2004/05KateřinaPavelováVII.Soutěž v anglickém jazyceokresníbez umístění23.  února 2005Šárka Chlupová
2004/05TomášSítařVII.
2004/05TerezieDvořákováVII.Sloup Nejsvětější Trojice, výtvarná soutěžokresníčestné uznání13.  května 2005Šárka Chlupová
2004/05KateřinaPavelováVII.
2004/05LukášLachmanIX.3. místo
2004/05LukášLachmanIX.Astronomická olympiádacelostátní56. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
2004/05MartinVítekIX.Chemická olympiáda okresní3. místo11.  března 2005Zdeněk Navrátil
2004/05MartinVítekIX.krajské8. místo8.  dubna 2005
2004/05JosefKubečekVI.Vlastivědný trojboj, soutěž pořádaná Vlastivědným muzeem v Olomouciokresní4. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
2004/05TerezaPřerovskáVII.
2004/05JanHrodekVIII.
2004/05MartinVítekIX.
2004/05JosefKubečekVI.Zeměpisná olympiádaokresní3. místo21.  března 2005Zdeněk Navrátil
2004/05JosefKubečekVI.krajské7. místo13.  dubna 2005
2004/05VeronikaKonopáčováVII.okresní21. místo21.  dubna 2005
2004/05MartinVítekIX.5. místo
2004/05VeronikaMlčochováIX.Fyzikální olympiádaškolníúčast leden 2005Vilém Lukáš
2004/05LukášLachmanIX.postup
2004/05LukášLachmanIX.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2005Vilém Lukáš
2004/05PavlaLukešováIX.Matematický klokanškolní1. místo25.  března 2005Vilém Lukáš
2004/05I. stupeňPřebor v šachuokresní2. místo4.  prosince 2004Petr Musil
2004/05PavlaLukešováIX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresníbez umístění leden 2005Martin Nešpor
2004/05TomášSítařIX.
2004/05EliškaHirschnerováVIII.
2004/05MarieJaníčkováVIII.
2004/05KristýnaJaškováVIII.
2004/05VeronikaJiříčkováVIII.
2004/05KristinaKvapilováVIII.
2004/05MarkétaMrtváVIII.
2004/05MarieRyliakováVIII.
2004/05KristinaKvapilováVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo březen 2005Martin Nešpor
2004/05MichaelaHrudováVIII.2.-3. místo
2004/05VeronikaJiříčkováVIII.
2004/05EliškaHirschnerováVIII.Recitační soutěžškolníúčast duben 2005Martin Nešpor
2004/05KryštofLátalVIII.postup
2004/05KryštofLátalVIII.okresníbez postupu květen 2005
2004/05KláraKvapilováVI.školnípostup duben 2005Alena Nováčková
2004/05AlžbětaKvapilováVI.účast
2004/05KláraKvapilováVI.okresní květen 2005
Celkem zobrazeno 72 záznamů.
Dnes je úterý 20. srpna 2019. Svátek má Bernard, zítra má svátek Johana.