Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2010/11Kolektiv žáků VIII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciškolníúčast září 2010Šárka Chlupová
2010/11JakubLexmaulIV.Bible a myškolní1. místo11.  října 2010Magdalena Šímová
2010/11NataliaTrajlinkováV.
2010/11DeboraLoučkováVI.
2010/11VojtěchLangerVII.
2010/11EvaDostálováIX.Turnaj základních škol v bowlinguokrskové5. místo29.  září 2010Petr Musil
2010/11AlžbětaHarvánkováIX.
2010/11JanVelčovskýIX.
2010/11VáclavVenkrbecVII.
2010/11KristiánTomečekIX.Dějepisná olympiádaškolní3. místo16.  prosince 2010Martin Nešpor
2010/11DominikPalásekIX.1. místo
2010/11ŠtěpánČernínIX.2. místo
2010/11LukášKaletaVI.Pythagoriádaškolní1. místo9.  února 2011Vilém Lukáš
2010/11KryštofDokoupilVII.Jana Pavlůsková
2010/11JanDoleželVIII.
2010/11ZdeněkSchmidlIX.Soutež v psaní dopisůškolnípostup19.  února 2011Martin Nešpor
2010/11TomᚊvecIX.
2010/11VeronikaBekárkováIX.
2010/11MiroslavaHolčákováIX.
2010/11JakubZemanIX.
2010/11KristiánTomečekIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo leden 2011Martin Nešpor
2010/11MiroslavaHolčákováIX2. místo
2010/11JakubEremiášIX3. místo
2010/11MarianaJalůvkováIX
2010/11JakubŠálekIV.Recitační soutěžškolní1. místo24.  února 2011Vladimíra Brandýsová
2010/11DominikPalásekIX.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo17.  února 2011Jana Pavlůsková
2010/11OndřejBorikVI.
2010/11OndřejBorikVI.okresní5. místo9.  března 2011
2010/11DominikPalásekIX.8. místo
2010/11AnnaLazárováIII.Recitační soutěžokresní2 . místo15.  března 2011Petr Musil
2010/11MartinZemanIV.Voda, zdroj života - výtvarná soutěžokrskové1. místo17.  března 2011Alena Rosová
2010/11HanaVolákováIII.Matematický klokanškolní1. místo18.  března 2011Petr Musil
2010/11KateřinaSoubustováV.Alena Rosová
2010/11VáclavVenkrbecVII.Jana Pavlůsková
2010/11AntonínBekárekVIII.
2010/11JanDoleželVIII.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel24.  března 2011Jana Pavlůsková
2010/11KateřinaSoubustováV.Matematický klokankrajské2. místo1.  dubna 2011Alena Rosová
2010/11AnnaLazárováIII.Recitační soutěžkrajskéúčast1.  dubna 2011Petr Musil
2010/11tým žákůIX.Náklo Cup - malá kopanáokrskové1. místo20.  května 2011Tomáš Lehečka
2010/11tým žákůVI. - IX.Fotbalový turnaj žáků církevních školcelostátní2. místo4.  května 2011Oldřich Němec
2010/11tým žákůIX.Atletický vícebojokrskové1. místo18.  května 2011Petr Musil
2010/11tým žákůVII.2. místo
2010/11tým žákyňVI. a VII.3. místo
2010/11tým žákůVIII.Videocardcelostátní20. - 21. místo březen 2011Adam Rosa
2010/11DominikPalásekIX.Atletický vícebojokresní2. místo15.  června 2011Petr Musil
2010/11KristianTomečekIX.
2010/11JanVelčovskýIX.
2010/11JakubZemanIX.
Celkem zobrazeno 48 záznamů.
Dnes je neděle 22. září 2019. Svátek má Darina, zítra má svátek Berta.