Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
1999/2000JosefPolákVII.Atletický vícebojokresní září 1999Marie Černá
1999/2000JosefPolákVII.Pythagoriádaškolní1. listopad 1999Vilém Lukáš
1999/2000JosefPolákVII.okresní3. únor 2000
1999/2000JosefPolákVII.
1999/2000JosefPolákVII.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2000Martin Nešpor
2000/01JosefNakládalVI.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2001Marie Černá
2000/01JosefNakládalVI.My life, anglický projekt školníúčast květen 2001Šárka Chlupová
2000/01JosefPolákVIII.Biologická olympiádaškolnípostup únor 2001Kateřina Krysová
2000/01JosefStrejčekIX.Zeměpisná olympiádaškolnípostup únor 2001Martin Látal
2000/01JosefStrejčekIX.okresní22. místo21.  března 2001
2000/01JosefPolákVIII.Atletický vícebojmístní3. místo23.  května 2001Martin Látal
2000/01JosefStrejčekIX.
2000/01JosefPolákVIII.Fyzikální olympiádaškolnípostup únor 2001Vilém Lukáš
2000/01JosefPolákVIII.okresní11. místo28.  března 2001
2000/01JosefStrejčekIX.Matematická olympiádaškolníúčast1.  února 2001Vilém Lukáš
2000/01JosefPolákVIII.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2001Martin Nešpor
2001/02JosefPolákIX.Atletický vícebojokrskové18.-19. místo 4.  června 2002Marie Černá
2001/02JosefPolákIX.Závody v přespolním běhuokrskové4. místo říjen 2001Marie Černá
2001/02JosefPolákIX.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2002Martin Nešpor
2001/02JosefPolákIX.Olympiáda v českém jazyceškolní3. místo únor 2002Martin Nešpor
2002/03JosefPolákIX. leden 2003
2003/04JosefNakládalIX.Biologická olympiádaškolní3. místo únor 2004Jaromír Vachutka
2004/05JosefKubečekVI.Vlastivědný trojboj, soutěž pořádaná Vlastivědným muzeem v Olomouciokresní4. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
2004/05JosefKubečekVI.Zeměpisná olympiádaokresní3. místo21.  března 2005Zdeněk Navrátil
2004/05JosefKubečekVI.krajské7. místo13.  dubna 2005
2005/06JosefKubečekVII.12.  dubna 2006
2005/06JosefKubečekVII.okresní3. místo23.  března 2006
2007/08JosefKubečekIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo4.  října 2007Petr Musil
2007/08JosefKubečekIX.Olympiáda v českém jazyceškolní2.-3. místo14.  ledna 2008Martin Nešpor
2008/09JosefČernínVII.Pythagoriádaokresníúčast11.  března 2009Jana Pavlůsková
2014/15JosefKořenekIX.Náboj, matematicko-fyzikální soutěžkrajské12. místo28.  listopadu 2014Vilém Lukáš
2014/15JosefKořenekIX.Chemická olympiáda školní17. místo6.  března 2015Zdeněk Navrátil
2018/19JosefBřezinaIV.Bobřík informatikyškolní3. místo - kat. Mini7.  listopadu 2018Vilém Lukáš
Celkem zobrazeno 33 záznamů.
Dnes je úterý 11. prosince 2018. Svátek má Dana, zítra má svátek Simona.