Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
1999/20004. a 5. ročníkV.MacDonald CUPokrskové říjen 1999Martin Látal
1999/2000DominikChlupV.Prvotiny, literární soutěž Okresní knihovny v Olomouciokresní3. místo únor 1999Alena Vrzalová
2000/014. a 5. ročníkV.MacDonald CUPokrskové5. místo17.  května 2001Martin Látal
2002/03I. stupeň chlapciV.6. místo14.  května 2003Aleš Veselík
2003/04MichalPazderaV.Matematická olympiádaokresní6. místo4.  února 2004Alena Vrzalová
2003/04HeřmanŠnevajsV.Přebor v šachukrajské1. místo26.  ledna 2004Alena Vrzalová
2006/07VojtěchDanišV.Matematický klokanokresní3. místo březen 2007Petr Musil
2007/08OndřejPoláchV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo4.  října 2007Petr Musil
2006/07HelenaŠnevajsováV.
2008/09MartinMusilV.2. místo9.  října 2008
2008/09VojtěchLangerV.
2008/09VáclavVenkrbecV.
2008/09VáclavVenkrbecV.Matematická olympiádaokresníúčast21.  ledna 2009Petr Musil
2008/09VáclavVenkrbecV.Bible a mycelostátníúčast18.  února 2009Magdalena Šímová
2009/10OndřejBorikV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo15.  října 2009Petr Musil
2009/10AnnaChládkováV.
2009/10JanSmékalV.
2010/11NataliaTrajlinkováV.Bible a myškolní1. místo11.  října 2010Magdalena Šímová
2010/11KateřinaSoubustováV.Matematický klokanškolní1. místo18.  března 2011Alena Rosová
2010/11KateřinaSoubustováV.krajské2. místo1.  dubna 2011
2011/12JanaLangerováV.Bible a myokresní1. místo22.  listopadu 2011Magdalena Šímová
2011/12JubileaKučerováV.2. místo
2011/12JakubLexmaulV.3. místo
2011/12Anna-MarieKaletováV.Pythagoriádaškolní1. místo23.  listopadu 2011Vladimíra Brandýsová
2011/12ZdeněkPazderaV.2. - 3. místo
2011/12JakubLexmaulV.
2011/12JubileaKučerováV.4. - 5. místo
2011/12DavidPodhoraV.
2011/12JakubLexmaulV.Matematická olympiádaškolní1. místo20.  ledna 2012Vladimíra Brandýsová
2011/12Anna-MarieKaletováV.2. místo
2011/12ZdeněkPazderaV.3. - 5. místo
2011/12KateřinaPollákováV.
2011/12DavidPodhoraV.3. -5. místo
2011/12KateřinaPollákováV.okresní1. místo25.  ledna 2012
2011/12Anna-MarieKaletováV.4. místo
2011/12DavidPodhoraV.6. místo
2011/12JakubLexmaulV.9. místo
2011/12Anna-MarieKaletováV.Matematický klokanškolní1. místo16.  března 2012Vladimíra Brandýsová
2011/12KateřinaPolákováV.2. místo
2011/12Anna-MarieKaletováV.Pythagoriádaokresní2.-7. místo27.  března 2012Vladimíra Brandýsová
2011/12JakubLexmaulV.8.-12. místo
2011/12DavidPodhoraV.úspěšný řešitel
2011/12Anna-MarieKaletováV.krajské3. místo3.  května 2012
2012/13HanaVečeřováV.Bible a myokresní2. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2012/13EsterPaláskováV.3. místo
2012/13GabrielaNovotnáV.Pythagoriádaškolní1.-2. místo30.  ledna 2013Petr Musil
2012/13HanaVolákováV.
2012/13MarkétaFlekováV.3. místo
2012/13AnnaLazárováV.4.-5. místo
2012/13NelaBednaříkováV.
2012/13ŠimonKubálekV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo2.  října 2012Petr Musil
2012/13FilipKvapilV.
2013/14Sebastian PastuszakV.10.  října 2013
2013/14Hana KenningováV.Bible a myškolní1. místo7.  října 2014Magdalena Šímová
2013/14PavlaMyškováV.2. místo
2013/14HanaKenningováV.okresní1. místo28.  října 2014
2013/14PavlaMyškováV.2. místo
2013/14KristýnaPospíšilováV.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel14.  května 2014Jana Pavlůsková
2013/14OndřejKnichal V.
2014/15VojtěchJalůvkaV.Bobřík informatikyškolní1. místo, kat. Mini14.  listopadu 2014Vilém Lukáš
2014/15EliškaNáplavováV.2. místo, kat. Mini
2014/15PetrTomečekV.3. místo, kat. Mini
2014/15MichaelVolákV.Bible a myškolní1. místo8.  října 2014Magdalena Šímová
2014/15MichaelVolákV.okresní2. místo25.  listopadu 2014
2014/15DavidLoučkaV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo15.  října 2014Petr Musil
2014/15DorotaIngrováV.
2014/15TeamděvčataV.Think Blue Cup - florbalový turnajokresní1. místo21.  listopadu 2014Petr Musil
2014/15IngrováDorotaV.BOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové1. místo2.  června 2015Petr Musil
2014/15ChládekMartinV.3. místo
2015/16Daniel EssonV.Pythagoriádaškolní1. místo8.  února 2016Heda Robert-Quatre
2015/16JonášNáplavaV.
2015/16ElenaHamplováV.2. místo
2015/16Terezie ŠvorčíkováV.3. místo
2015/16LýdieKenningováV.Bible a myokresní1. místo24.  listopadu 2015Magdalena Šímová
2015/16MatyášKvapilV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo7.  října 2015Petr Musil
2015/16JonášNáplavaV.
2015/16MatyášKvapilV.BOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové3. místo6.  června 2016Petr Musil
2015/16LudmilaBednářováV.1. místo
2016/17AnnaZahradníčkováV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokrskové3. místo5.  října 2016Petr Musil
2016/17ZuzanaPospíšilováV.
2016/17SamuelPastuszakV.Logická olympiádakrajskéúspěšný řešitel4.  listopadu 2016Vladimíra Brandýsová
2016/17JanSalamonV.Bible a myokresní1. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2016/17JanSalomonV.celostátní9. místo24.  března 2017
2017/18AgátaKvapilováV.Bobřík informatikyškolní1. místo, kat. Mini10.  listopadu 2017Vilém Lukáš
2017/18MarkétaBednářováV.2.-3. místo, kat. Mini
2017/18VáclavŠvorčíkV.
Celkem zobrazeno 86 záznamů.
Dnes je středa 22. listopadu 2017. Svátek má Cecílie, zítra má svátek Klement.