Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
1999/20008. ročníkVIII.Prvotiny, literární soutěž Okresní knihovny v Olomouciokresníúčast únor 2000Martin Nešpor
1999/2000MagdalenaDrozdováVIII.zvláštní cena
1999/2000MarieDrozdováVIII.
1999/2000DominikŠevčíkVIII.
1999/2000EvaŠtefflováVIII.
1999/2000Lucie TomečkováVIII.
1999/2000KarelŽertVIII.
1999/20006. a 8. ročníkVIII.Recitační soutěžškolníúčast únor 2000Martin Nešpor
2000/016., 7. a 8. ročníkVIII.Vánoce dětí, výtvarná soutěž okrskovéúčast prosinec 2000Šárka Chlupová
2000/01TomášDanielVIII.Olympiáda v anglickém jazyceokrskovéúčast30.  ledna 2001Šárka Chlupová
2000/01TerezieJiříčkováVIII.Biologická olympiádaškolnípostup únor 2001Kateřina Krysová
2000/01JosefPolákVIII.
2000/01AnnaLexmaulováVIII.
2000/01TerezieJiříčkováVIII.okresní11. místo24.  dubna 2001
2000/01AnnaLexmaulováVIII.14. místo
2000/01TerezieJiříčkováVIII.Atletický vícebojmístní1. místo23.  května 2001Martin Látal
2000/01PetraSegečováVIII.
2000/01MarekByrtusVIII.3. místo
2000/01PavelDrozdVIII.
2000/01JosefPolákVIII.
2000/01TerezieJiříčkováVIII.okresníúčast20.  června 2001
2000/01PetraSegečováVIII.
2000/01JosefPolákVIII.Fyzikální olympiádaškolnípostup únor 2001Vilém Lukáš
2000/01TerezieJiříčkováVIII.
2000/01JosefPolákVIII.okresní11. místo28.  března 2001
2000/01TerezieJiříčkováVIII.účast
2000/018. a 9. ročníkVIII.Matematický klokanškolníúčast28.  března 2001Vilém Lukáš
2000/01JosefPolákVIII.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2001Martin Nešpor
2000/01JonášKvapilVIII.
2000/01BarboraKubáčkováVIII.Žijeme v pravěku bez televize a supermarketu, lit. soutěž Vl. muzea v Olomouci okresní1. místo17.  ledna 2001Martin Nešpor
2000/01JonášKvapilVIII.2. místo
2000/01DominikChlupVIII.3. místo
2000/01EliškaHomolováVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní2.-3. místo únor 2001Martin Nešpor
2000/01TerezieJiříčkováVIII.2-3. místo
2000/01EliškaHomolováVIII.2.-3. místo
2000/01TerezieJiříčkováVIII.
2000/01PavelJaníčekVIII.Já a kniha, literární soutěž PC Olomouc školníúčast30.  dubna 2001Martin Nešpor
2000/01KarelBerkaVIII.
2000/01MarekChudíkVIII.
2000/01AnnaLexmaulováVIII.
2000/01DominikaMoudráVIII.
2000/01MonikaPoláčkováVIII.
2000/01PavelDrozdVIII.Recitační soutěžškolnípostup26.  února 2001Martin Nešpor
2000/01PavelDrozdVIII.okresní1.-2. místo20.  března 2001
2000/01PavelDrozdVIII.krajské1. místo23.  května 2001
2000/01PavelDrozdVIII.celostátníúčast21.  června 2001
2001/02StanislavPolákVIII.Atletický vícebojokrskové18.-19. místo4.  června 2002Marie Černá
2001/02MarekByrtusVIII.18.-19. místo
2001/02ŠtěpánHavranVIII.Závody v přespolním běhuokrskové4. místo říjen 2001Marie Černá
2001/028. ročník dívkyVIII.Turnaj ve vybíjenémístní2. místo květen 2002Marie Černá
2001/02JanSlušeVIII.Matematická olympiádaškolní1. místo únor 2002Marie Černá
2001/02JanSlušeVIII.2. místo10.  dubna 2002
2001/02TerezieKvapilováVIII.Biologická olympiádaškolníúčast únor 2002Vít Lazecký
2001/02JanSlušeVIII.postup
2001/02JanaSobotkováVIII.účast
2001/02MarkétaSobotkováVIII.
2001/02JanSlušeVIII.okresní11. místo19.  dubna 2002
2001/02ŠtěpánHavranVIII.Zeměpisná olympiádaškolníúčast únor 2002Vít Lazecký
2001/02TerezieKvapilováVIII.postup
2001/02JanSlušeVIII.účast
2001/02TerezieKvapilováVIII.okresní22. místo20.  března 2002
2001/02JanSlušeVIII.Fyzikální olympiádaškolnípostup únor 2002Vilém Lukáš
2001/02JanaSobotkováVIII.účast
2001/02MarkétaSobotkováVIII.
2001/02JanSlušeVIII.okresní6. místo4.  března 2002
2001/02PavelJaníčekVIII.Prvotiny, literární soutěž Okresní knihovny v Olomouciokresníčestné uznání26.  června 2002Martin Nešpor
2002/03AloisJaníčekVIII.Já a kniha, literární soutěž PC Olomouc okresní3. místo11.  června 2003Martin Nešpor
2002/03KristinaKvapilováVIII.Olympiáda v českém jazyceškolníúčast leden 2003Martin Nešpor
2002/03JakubKašparVIII.
2003/04LukášLachmanVIII.Biologická olympiádaškolní4. místo únor 2004Jaromír Vachutka
2003/04MartinVítekVIII.Zeměpisná olympiádaokresní16. místo17.  března 2004Jaromír Vachutka
2003/04LukášLachmanVIII.Olympiáda v českém jazyceškolníúčast leden 2004Martin Nešpor
2003/04PavlaLukešováVIII.
2003/04EvavýkrutováVIII.
2004/05EliškaHirschnerováVIII.Atletický čtyřbojokrskové2. místo11.  května 2005Marie Černá
2004/05MichaelaHrudováVIII.
2004/05MarieKowalczukováVIII.
2004/05JanHrodekVIII.Vlastivědný trojboj, soutěž pořádaná Vlastivědným muzeem v Olomouciokresní4. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
2004/05EliškaHirschnerováVIII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresníbez umístění leden 2005Martin Nešpor
2004/05MarieJaníčkováVIII.
2004/05KristýnaJaškováVIII.
2004/05VeronikaJiříčkováVIII.
2004/05KristinaKvapilováVIII.
2004/05MarkétaMrtváVIII.
2004/05MarieRyliakováVIII.
2004/05KristinaKvapilováVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo březen 2005Martin Nešpor
2004/05MichaelaHrudováVIII.2.-3. místo
2004/05VeronikaJiříčkováVIII.
2004/05EliškaHirschnerováVIII.Recitační soutěžškolníúčast duben 2005Martin Nešpor
2004/05KryštofLátalVIII.postup
2004/05KryštofLátalVIII.okresníbez postupu květen 2005
2006/07MichalPazderaVIII.Matematická olympiádaokresní1. místo květen 2007Jana Pavlůsková
2006/07MichalPazderaVIII.Fyzikální olympiádaokresní1. místo březen 2007Vilém Lukáš
2007/08JanKvapilVIII.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo4.  října 2007Petr Musil
2007/08VojtěchJiříčekVIII.Atletický čtyřbojokrskové3. místo14.  května 2008Petr Musil
2007/08MatějSigmundVIII.
2007/08KláraSlimaříkováVIII.Věda je zábavazákladní2. místo16.  května 2008Jana Pavlůsková
2008/09MatthewZahradníkVIII.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní1. místo4.  prosince 2008Šárka Chlupová
2008/09MarieHirschnerováVIII.3. místo
2008/09PetrJaníčekVIII.Bible a mycelostátníúčast18.  února 2009Magdalena Šímová
2009/10MarianaJalůvkováVIII.Rukodělná soutěžokresní2. místo26.  listopadu 2009Magdalena Šímová
2009/10DominikPalásekVIII.Zeměpisná olympiádaokresní17. místo17.  března 2010Jana Pavlůsková
2010/11Kolektiv žáků VIII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciškolníúčast září 2010Šárka Chlupová
2010/11JanDoleželVIII.Pythagoriádaškolní1. místo9.  února 2011Jana Pavlůsková
2010/11AntonínBekárekVIII.Matematický klokanškolní1. místo18.  března 2011Jana Pavlůsková
2010/11JanDoleželVIII.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel24.  března 2011Jana Pavlůsková
2010/11tým žákůVIII.Videocardcelostátní20. - 21. místo březen 2011Adam Rosa
2011/12SebastianGottwaldVIII.Bible a myokresní1. místo22.  listopadu 2011Magdalena Šímová
2011/12ŠimonGabrielVIII.2. místo
2011/12FilipKlopecVIII.Pythagoriádaokresní4 - 5. místo19.  ledna 2012Jana Pavlůsková
2011/12FilipKlopecVIII.školní1. místo23.  listopadu 2011
2011/12SebastianGottwaldVIII.Matematický klokanškolní1. místo16.  března 2012Jana Pavlůsková
2011/12JanaKvapilováVIII.2. místo
2011/12ZdenaGiacintováVIII.3. místo
2011/12FilipKlopecVIII.Pythagoriádakrajské8. místo3.  května 2012Jana Pavlůsková
2012/13LucieKvapilováVIII.Bible a myokresní5. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2012/13MatějCukrVIII.Pythagoriádaškolní1. místo leden 2013Vilém Lukáš
2012/13MarieChráskováVIII.2.-4. místo
2012/13JanSmékalVIII.
2012/13KláraBednaříkováVIII.
2013/14KateřinaSoubustováVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní1.-2. místo20.  listopadu 2013Martin Nešpor
2013/14AnetaZemanováVIII.4.-5. místo
2013/14AgátaDokoupilováVIII.
2013/14KateřinaSoubustováVIII.Dějepisná olympiádaškolní1. místo6.  ledna 2014Martin Nešpor
2013/14KateřinaSoubustováVIII.okresní15. místo27.  ledna 2014
2013/14KateřinaSoubustováVIII.Bible a myškolní1. místo7.  října 2014Magdalena Šímová
2013/14KateřinaSoubustováVIII.Olympiáda v českém jazyceokresní15. místo11.  února 2014Martin Nešpor
2013/14KateřinaSoubustováVIII.Fyzikální olympiádaokresní9. místo27.  března 2014Vilém Lukáš
2013/14KateřinaSoubustováVIII.Matematický klokanškolní1. místo22.  března 2014Jana Pavlůsková
2014/15ŠimonBorikVIII.Bobřík informatikyškolní3. místo, kat. Kadet12.  listopadu 2014Vilém Lukáš
2014/15ŠimonBorikVIII.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo15.  října 2014Petr Musil
2014/15JanaLangerováVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo15.  prosince 2014Martin Nešpor
2014/15AnnaRobert-QuatreVIII.2. místo
2014/15ŠimonBorikVIII.3. místo
2014/15JanKoupilVIII.4. místo
2014/15JanaLangerováVIII.okresníúčast5.  února 2015
2014/15KryštofKlopecVIII.BOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové1. místo2.  června 2015Petr Musil
2015/16HanaVolákováVIII.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo5.  února 2016Jana Pavlůsková
2015/16ŠimonKubálekVIII.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo7.  října 2015Petr Musil
2015/16GabrielaNovotnáVIII.
2015/16AlešMazánekVIII.
2015/16ŠimonKubálekVIII.BOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové1. místo6.  června 2016Petr Musil
2016/17VítBudinaVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo24.  listopadu 2016Martin Nešpor
2016/17MartaJaníčkováVIII.Dějepisná olympiádaškolní1. místo22.  listopadu 2016Martin Nešpor
2016/17MartaJaníčkováVIII.okresní10. místo16.  ledna 2017
2016/17BudinaVítVIII.Olympiáda v českém jazyceokresní4. místo2.  února 2017Martin Nešpor
2016/17AnnaKubákováVIII.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní14. místo22.  února 2017Šárka Chlupová
Celkem zobrazeno 147 záznamů.
Dnes je neděle 24. září 2017. Svátek má Jaromír, zítra má svátek Zlata.