Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18

Školní rok 2010/11

JménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
JakubŠálekIV.Recitační soutěžškolní1. místo24.  února 2011Vladimíra Brandýsová
Kolektiv žáků VIII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciškolníúčast září 2010Šárka Chlupová
tým žákůIX.Náklo Cup - malá kopanáokrskové1. místo20.  května 2011Tomáš Lehečka
LukášKaletaVI.Pythagoriádaškolní1. místo9.  února 2011Vilém Lukáš
DominikPalásekIX.Atletický vícebojokresní2. místo15.  června 2011Petr Musil
AlžbětaHarvánkováIX.Turnaj základních škol v bowlinguokrskové5. místo29.  září 2010Petr Musil
KristianTomečekIX.Atletický vícebojokresní2. místo15.  června 2011Petr Musil
JanVelčovskýIX.Turnaj základních škol v bowlinguokrskové5. místo29.  září 2010Petr Musil
JanVelčovskýIX.Atletický vícebojokresní2. místo15.  června 2011Petr Musil
VáclavVenkrbecVII.Turnaj základních škol v bowlinguokrskové5. místo29.  září 2010Petr Musil
tým žákůIX.Atletický vícebojokrskové1. místo18.  května 2011Petr Musil
JakubZemanIX.okresní2. místo15.  června 2011
tým žákůVII.okrskové18.  května 2011
AnnaLazárováIII.Recitační soutěžokresní2 . místo15.  března 2011Petr Musil
tým žákyňVI. a VII.Atletický vícebojokrskové3. místo18.  května 2011Petr Musil
EvaDostálováIX.Turnaj základních škol v bowlinguokrskové5. místo29.  září 2010Petr Musil
AnnaLazárováIII.Recitační soutěžkrajskéúčast1.  dubna 2011Petr Musil
HanaVolákováIII.Matematický klokanškolní1. místo18.  března 2011Petr Musil
tým žákůVI. - IX.Fotbalový turnaj žáků církevních školcelostátní2. místo4.  května 2011Oldřich Němec
JakubZemanIX.Soutež v psaní dopisůškolnípostup19.  února 2011Martin Nešpor
KristiánTomečekIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo leden 2011Martin Nešpor
MiroslavaHolčákováIX2. místo
ZdeněkSchmidlIX.Soutež v psaní dopisůškolnípostup19.  února 2011Martin Nešpor
KristiánTomečekIX.Dějepisná olympiádaškolní3. místo16.  prosince 2010Martin Nešpor
JakubEremiášIXOlympiáda v českém jazyceškolní3. místo leden 2011Martin Nešpor
TomᚊvecIX.Soutež v psaní dopisůškolnípostup19.  února 2011Martin Nešpor
DominikPalásekIX.Dějepisná olympiádaškolní1. místo16.  prosince 2010Martin Nešpor
MarianaJalůvkováIXOlympiáda v českém jazyceškolní3. místo leden 2011Martin Nešpor
VeronikaBekárkováIX.Soutež v psaní dopisůškolnípostup19.  února 2011Martin Nešpor
ŠtěpánČernínIX.Dějepisná olympiádaškolní2. místo16.  prosince 2010Martin Nešpor
MiroslavaHolčákováIX.Soutež v psaní dopisůškolnípostup19.  února 2011Martin Nešpor
DominikPalásekIX.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo17.  února 2011Jana Pavlůsková
KryštofDokoupilVII.Pythagoriádaškolní1. místo9.  února 2011Jana Pavlůsková
OndřejBorikVI.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo17.  února 2011Jana Pavlůsková
VáclavVenkrbecVII.Matematický klokanškolní1. místo18.  března 2011Jana Pavlůsková
JanDoleželVIII.Pythagoriádaškolní1. místo9.  února 2011Jana Pavlůsková
OndřejBorikVI.Zeměpisná olympiádaokresní5. místo9.  března 2011Jana Pavlůsková
AntonínBekárekVIII.Matematický klokanškolní1. místo18.  března 2011Jana Pavlůsková
DominikPalásekIX.Zeměpisná olympiádaokresní8. místo9.  března 2011Jana Pavlůsková
JanDoleželVIII.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel24.  března 2011Jana Pavlůsková
tým žákůVIII.Videocardcelostátní20. - 21. místo březen 2011Adam Rosa
KateřinaSoubustováV.Matematický klokanškolní1. místo18.  března 2011Alena Rosová
KateřinaSoubustováV.krajské2. místo1.  dubna 2011
MartinZemanIV.Voda, zdroj života - výtvarná soutěžokrskové1. místo17.  března 2011Alena Rosová
JakubLexmaulIV.Bible a myškolní1. místo11.  října 2010Magdalena Šímová
NataliaTrajlinkováV.
DeboraLoučkováVI.
VojtěchLangerVII.
Celkem zobrazeno 48 záznamů.
Dnes je sobota 20. října 2018. Svátek má Vendelín, zítra má svátek Brigita.