Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18

Školní rok 2010/11

JménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
DominikPalásekIX.Atletický vícebojokresní2. místo15.  června 2011Petr Musil
KristianTomečekIX.
JanVelčovskýIX.
tým žákůIX.okrskové1. místo18.  května 2011
JakubZemanIX.okresní2. místo15.  června 2011
tým žákůVII.okrskové18.  května 2011
tým žákyňVI. a VII.3. místo
JakubLexmaulIV.Bible a myškolní1. místo11.  října 2010Magdalena Šímová
NataliaTrajlinkováV.
DeboraLoučkováVI.
VojtěchLangerVII.
KristiánTomečekIX.Dějepisná olympiádaškolní3. místo16.  prosince 2010Martin Nešpor
DominikPalásekIX.1. místo
ŠtěpánČernínIX.2. místo
tým žákůVI. - IX.Fotbalový turnaj žáků církevních školcelostátní2. místo4.  května 2011Oldřich Němec
KateřinaSoubustováV.Matematický klokanškolní1. místo18.  března 2011Alena Rosová
VáclavVenkrbecVII.Jana Pavlůsková
AntonínBekárekVIII.
KateřinaSoubustováV.krajské2. místo1.  dubna 2011Alena Rosová
HanaVolákováIII.školní1. místo18.  března 2011Petr Musil
tým žákůIX.Náklo Cup - malá kopanáokrskové1. místo20.  května 2011Tomáš Lehečka
Kolektiv žáků VIII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciškolníúčast září 2010Šárka Chlupová
KristiánTomečekIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo leden 2011Martin Nešpor
MiroslavaHolčákováIX2. místo
JakubEremiášIX3. místo
MarianaJalůvkováIX
LukášKaletaVI.Pythagoriádaškolní1. místo9.  února 2011Vilém Lukáš
KryštofDokoupilVII.Jana Pavlůsková
JanDoleželVIII.
JanDoleželVIII.okresníúspěšný řešitel24.  března 2011
AnnaLazárováIII.Recitační soutěžokresní2 . místo15.  března 2011Petr Musil
JakubŠálekIV.školní1. místo24.  února 2011Vladimíra Brandýsová
AnnaLazárováIII.krajskéúčast1.  dubna 2011Petr Musil
JakubZemanIX.Soutež v psaní dopisůškolnípostup19.  února 2011Martin Nešpor
ZdeněkSchmidlIX.
TomᚊvecIX.
VeronikaBekárkováIX.
MiroslavaHolčákováIX.
AlžbětaHarvánkováIX.Turnaj základních škol v bowlinguokrskové5. místo29.  září 2010Petr Musil
JanVelčovskýIX.
VáclavVenkrbecVII.
EvaDostálováIX.
tým žákůVIII.Videocardcelostátní20. - 21. místo březen 2011Adam Rosa
MartinZemanIV.Voda, zdroj života - výtvarná soutěžokrskové1. místo17.  března 2011Alena Rosová
DominikPalásekIX.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo17.  února 2011Jana Pavlůsková
OndřejBorikVI.
OndřejBorikVI.okresní5. místo9.  března 2011
DominikPalásekIX.8. místo
Celkem zobrazeno 48 záznamů.
Dnes je sobota 20. října 2018. Svátek má Vendelín, zítra má svátek Brigita.