Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17

Školní rok 2016/17

JménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
Kolektiv 10 - 12 letOlomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresníčestné uznání4.  ledna 2017Šárka Chlupová
Kolektiv 13 - 15 let
AlešMazánekIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokrskové3. místo5.  října 2016Petr Musil
AnnaZahradníčkováV.
AnnaKubákováVIII.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní14. místo22.  února 2017Šárka Chlupová
BarboraDopitováVII.Bible a myokresní1. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
BarboraDopitováVII.celostátní13. místo24.  března 2017
BudinaVítVIII.Olympiáda v českém jazyceokresní4. místo2.  února 2017Martin Nešpor
Eliška NáplavováVII.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní12. místo22.  února 2017Šárka Chlupová
FlorianKoupilIV.Bible a myokresní3. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
GabrielaNovotnáIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokrskové3. místo5.  října 2016Petr Musil
HanaVolákováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní2. místo24.  listopadu 2016Martin Nešpor
HanaVečeřováIX.Dějepisná olympiádaškolní2. místo22.  listopadu 2016Martin Nešpor
HanaVolákováIX.3. místo
HanaVolákováIX.Bible a myokresní2. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
JanSalamonV.1. místo
JanSalomonV.celostátní9. místo24.  března 2017
JulieNavrátilováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní3. místo24.  listopadu 2016Martin Nešpor
LydieKenningováVI.Bible a myokresní3. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
MartaJaníčkováVIII.Dějepisná olympiádaškolní1. místo22.  listopadu 2016Martin Nešpor
MartaJaníčkováVIII.okresní10. místo16.  ledna 2017
MartinDanišIV.Bible a myokresní2. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
MartinSoubustaIX.3. místo
MartinDanišIV.celostátní6. místo24.  března 2017
MichaelVolákVII.okresní2. místo1.  prosince 2016
MichaelVolákVII.Zeměpisná olympiádaokresní3. místo21.  února 2017Jana Pavlůsková
SamuelPastuszakV.Logická olympiádakrajskéúspěšný řešitel4.  listopadu 2016Vladimíra Brandýsová
ŠimonKubálekIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokrskové3. místo5.  října 2016Petr Musil
VítBudinaVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo24.  listopadu 2016Martin Nešpor
ZuzanaPospíšilováV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokrskové3. místo5.  října 2016Petr Musil
Celkem zobrazeno 30 záznamů.
Dnes je sobota 23. září 2017. Svátek má Berta, zítra má svátek Jaromír.