Dnešní oběd:
polévka francouzská, jogurtové knedlíky s vanilkovým pudinkem a malinami, ovoce, čaj s citrónem

Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2000/01JosefPolákVIII.Fyzikální olympiádaokresní11. místo28.  března 2001Vilém Lukáš
2000/018. a 9. ročníkIX.Matematický klokanškolníúčast28.  března 2001Vilém Lukáš
2000/01JosefPolákVIII.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2001Martin Nešpor
2000/01DominikChlupVIII.Žijeme v pravěku bez televize a supermarketu, lit. soutěž Vl. muzea v Olomouci okresní3. místo17.  ledna 2001Martin Nešpor
2000/01MagdalenaDrozdováIX.Olympiáda v českém jazyceškolníúčast únor 2001Martin Nešpor
2000/01KateřinaDostálováIX.1. místo
2000/01PetraŠiškováIX.účast
2000/01KarelBerkaVIII.Já a kniha, literární soutěž PC Olomouc školníúčast30.  dubna 2001Martin Nešpor
2000/01MonikaPoláčkováVIII.
2000/01PavelDrozdVIII.Recitační soutěžcelostátníúčast21.  června 2001Martin Nešpor
2000/01AnežkaKvapilová I.VI.Atletický vícebojmístní1 místo23.  května 2001Martin Látal
2000/01PetraSegečováVIII.1. místo
2000/01StanislavPolákVII.3. místo
2000/01JosefPolákVIII.
2000/01MarieDrozdováIX.okresníúčast20.  června 2001
2000/01JosefNakládalVI.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2001Marie Černá
2000/017. ročník dívkyVII.Turnaj ve vybíjenéokrskovéúčast1.  června 2001Marie Černá
2000/01AnežkaKvapilová II.VII.Olympiáda v anglickém jazyceokrskovéúčast30.  ledna 2001Šárka Chlupová
2000/01AngelikaKořenkováVI.My life, anglický projekt školníúčast květen 2001Šárka Chlupová
2000/01ŠtěpánChládekVI.Biologická olympiádaškolnípostup únor 2001Kateřina Krysová
2000/01ŠtěpánHavranVI.účast
2000/01ŠtěpánChládekVI.okresní17. místo25.  května 2001
2000/01TomášLexmaulVI.Zeměpisná olympiádaokresní9. místo21.  března 2001Kateřina Krysová
2000/014. a 5. ročníkIV.MacDonald CUPokrskové5. místo17.  května 2001Martin Látal
2000/01TerezieJiříčkováVIII.Fyzikální olympiádaokresníúčast28.  března 2001Vilém Lukáš
2000/01KateřinaDostálováIX.Soutěž v německém jazyce okresníúčast24.  listopadu 2000Petra Lukaševičová
2000/01JonášKvapilVIII.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2001Martin Nešpor
2000/01EliškaHomolováVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní2.-3. místo únor 2001Martin Nešpor
2000/01MarieDrozdováIX.účast
2000/01MagdalenaDrozdováIX.
2000/01LucieTomečkováIX.
2000/01MarekChudíkVIII.Já a kniha, literární soutěž PC Olomouc školníúčast30.  dubna 2001Martin Nešpor
2000/01PavelDrozdVIII.Recitační soutěžškolnípostup26.  února 2001Martin Nešpor
2000/014. a 5. ročníkV.MacDonald CUPokrskové5. místo17.  května 2001Martin Látal
2000/01AnežkaKvapilová II.VI.Atletický vícebojmístní1. místo23.  května 2001Martin Látal
2000/01MariePeřinováVII.
2000/01JiříVečeřaVI.3, místo
2000/01JosefStrejčekIX.3. místo
2000/01AlžbětaGottwaldováIX.okresníúčast20.  června 2001
2000/016. ročníkVI.Pythagoriádaškolníúčast21.  února 2001Marie Černá
2000/01BarboraKolečářováVI.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2001Marie Černá
2000/016., 7. a 8. ročníkVI.Vánoce dětí, výtvarná soutěž okrskovéúčast prosinec 2000Šárka Chlupová
2000/01TomášDanielVIII.Olympiáda v anglickém jazyceokrskovéúčast30.  ledna 2001Šárka Chlupová
2000/01TerezieJiříčkováVIII.Biologická olympiádaškolnípostup únor 2001Kateřina Krysová
2000/01LucieJarešováVI.účast
2000/01StanislavPolákVI.postup
2000/01StanislavPolákVII.okresní26. místo25.  května 2001
2000/01JanJanošíkVII.Zeměpisná olympiádaokresní29. místo21.  března 2001Kateřina Krysová
2000/01JosefPolákVIII.Fyzikální olympiádaškolnípostup únor 2001Vilém Lukáš
2000/01JosefStrejčekIX.Matematická olympiádaškolníúčast1.  února 2001Vilém Lukáš
2000/01AlžbětaGottwaldováIX.Soutěž v německém jazyce okresníúčast24.  listopadu 2000Petra Lukaševičová
2000/01BarboraKubáčkováVIII.Žijeme v pravěku bez televize a supermarketu, lit. soutěž Vl. muzea v Olomouci okresní1. místo17.  ledna 2001Martin Nešpor
2000/01TerezieJiříčkováVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní2-3. místo únor 2001Martin Nešpor
2000/01EliškaHomolováVIII.2.-3. místo
2000/01MarieDrozdováIX.účast
2000/01KateřinaDostálováIX.okresní7.-13. místo7.  března 2001
2000/01AnnaLexmaulováVIII.Já a kniha, literární soutěž PC Olomouc školníúčast30.  dubna 2001Martin Nešpor
2000/01PavelDrozdVIII.Recitační soutěžokresní1.-2. místo20.  března 2001Martin Nešpor
2000/01GabrielaGrohmannováVI.Atletický vícebojmístní1 místo23.  května 2001Martin Látal
2000/01AlžbětaGottwaldováIX.
2000/01KarelBerkaVII.3. místo
2000/01MarekByrtusVIII.
2000/01TerezieJiříčkováVIII.okresníúčast20.  června 2001
2000/017. ročníkVII.Pythagoriádaškolníúčast21.  února 2001Marie Černá
2000/01StanislavPolákVII.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2001Marie Černá
2000/016., 7. a 8. ročníkVII.Vánoce dětí, výtvarná soutěž okrskovéúčast prosinec 2000Šárka Chlupová
2000/01LucieTomečkováIX.Mana-Bible, výtvarná soutěž ilustrace bibleškolnízvláštní cena31.  května 2001Šárka Chlupová
2000/01JosefPolákVIII.Biologická olympiádaškolnípostup únor 2001Kateřina Krysová
2000/01AloisJaníčekVI.účast
2000/01TerezieJiříčkováVIII.okresní11. místo24.  dubna 2001
2000/01TomášLexmaulVI.Zeměpisná olympiádaškolnípostup únor 2001Kateřina Krysová
2000/01JosefStrejčekIX.Martin Látal
2000/01TerezieJiříčkováVIII.Fyzikální olympiádaškolnípostup únor 2001Vilém Lukáš
2000/018. a 9. ročníkVIII.Matematický klokanškolníúčast28.  března 2001Vilém Lukáš
2000/01KateřinaDostálováIX.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2001Petra Lukaševičová
2000/01JonášKvapilVIII.Žijeme v pravěku bez televize a supermarketu, lit. soutěž Vl. muzea v Olomouci okresní2. místo17.  ledna 2001Martin Nešpor
2000/01KateřinaDostálováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo únor 2001Martin Nešpor
2000/01TerezieJiříčkováVIII.2.-3. místo
2000/01VojtěchJemelkaIX.účast
2000/01PavelJaníčekVIII.Já a kniha, literární soutěž PC Olomouc školníúčast30.  dubna 2001Martin Nešpor
2000/01DominikaMoudráVIII.
2000/01PavelDrozdVIII.Recitační soutěžkrajské1. místo23.  května 2001Martin Nešpor
2000/01AngelikaKořenkováVI.Atletický vícebojmístní1. místo23.  května 2001Martin Látal
2000/01TerezieJiříčkováVIII.
2000/01ŠtěpánHavranVII.3. místo
2000/01PavelDrozdVIII.
2000/01PetraSegečováVIII.okresníúčast20.  června 2001
2000/01JiříVečeřaVI.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2001Marie Černá
2000/01JanŘezníčekVII.
2000/016., 7. a 8. ročníkVIII.Vánoce dětí, výtvarná soutěž okrskovéúčast prosinec 2000Šárka Chlupová
2000/01JosefNakládalVI.My life, anglický projekt školníúčast květen 2001Šárka Chlupová
2000/01AnnaLexmaulováVIII.Biologická olympiádaškolnípostup únor 2001Kateřina Krysová
2000/01JakubKřivánekVI.účast
2000/01AnnaLexmaulováVIII.okresní14. místo24.  dubna 2001
2000/01JanJanošíkVII.Zeměpisná olympiádaškolnípostup únor 2001Kateřina Krysová
2000/01JosefStrejčekIX.okresní22. místo21.  března 2001Martin Látal
Celkem zobrazeno 96 záznamů.