Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2010/11KateřinaSoubustováV.Matematický klokanškolní1. místo18.  března 2011Alena Rosová
2010/11KateřinaSoubustováV.krajské2. místo1.  dubna 2011
2004/05KateřinaPavelováVII.Soutěž v anglickém jazyceškolnípostup leden 2005Šárka Chlupová
2004/05KateřinaPavelováVII.okresníbez umístění23.  února 2005
2004/05KateřinaPavelováVII.Sloup Nejsvětější Trojice, výtvarná soutěžokresníčestné uznání13.  května 2005Šárka Chlupová
2004/05KateřinaPavelováVII.Soutěž v anglickém jazyceokresníbez umístění23.  února 2005Šárka Chlupová
2004/05KateřinaPavelováVII.Sloup Nejsvětější Trojice, výtvarná soutěžokresníčestné uznání13.  května 2005Šárka Chlupová
2011/12KateřinaSoubustováVI.Bible a myokresní2. místo22.  listopadu 2011Magdalena Šímová
2011/12KateřinaSoubustováVI.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel19.  ledna 2012Jana Pavlůsková
2011/12KateřinaSoubustováVI.školní1. místo23.  listopadu 2011
2011/12KateřinaPollákováV.Matematická olympiádaškolní3. - 5. místo20.  ledna 2012Vladimíra Brandýsová
2011/12KateřinaPollákováV.okresní1. místo25.  ledna 2012
2011/12KateřinaSoubustováVI.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo23.  února 2012Jana Pavlůsková
2011/12KateřinaSoubustováVI.okresní8. místo14.  března 2012
2000/01KateřinaDostálováIX.Soutěž v německém jazyce okresníúčast24.  listopadu 2000Petra Lukaševičová
2011/12KateřinaPospíšilováI.Matematický klokanškolní3. místo16.  března 2012Lukáš Chlup
2000/01KateřinaDostálováIX.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2001Petra Lukaševičová
2011/12KateřinaPolákováV.Matematický klokanškolní2. místo16.  března 2012Vladimíra Brandýsová
2000/01KateřinaDostálováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo únor 2001Martin Nešpor
2000/01KateřinaDostálováIX.
2000/01KateřinaDostálováIX.okresní7.-13. místo7.  března 2001
2012/13KateřinaSoubustováVII.Bible a myokresní2. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2012/13KateřinaSoubustováVII.celostátní6.  února 2013
2012/13KateřinaSoubustováVII.Matematický klokanokresní3. místo24.  dubna 2013Jana Pavlůsková
2013/14KateřinaSoubustováVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní1.-2. místo20.  listopadu 2013Martin Nešpor
2013/14KateřinaSoubustováVIII.Dějepisná olympiádaškolní1. místo6.  ledna 2014Martin Nešpor
2013/14KateřinaSoubustováVIII.okresní15. místo27.  ledna 2014
2013/14KateřinaSoubustováVIII.Bible a myškolní1. místo7.  října 2014Magdalena Šímová
2013/14KateřinaSoubustováVII.okresní3. místo28.  listopadu 2014
2013/14KateřinaSoubustováVIII.Olympiáda v českém jazyceokresní15. místo11.  února 2014Martin Nešpor
2013/14KateřinaSoubustováVIII.Fyzikální olympiádaokresní9. místo27.  března 2014Vilém Lukáš
2013/14KateřinaSoubustováVIII.Matematický klokanškolní1. místo22.  března 2014Jana Pavlůsková
2019/20KateřinaSvozilováIX.Bible a myškolní3. místo11.  října 2019Magdalena Šímová
2014/15KateřinaSoubustováIX.Náboj, matematicko-fyzikální soutěžkrajské12. místo28.  listopadu 2014Vilém Lukáš
2014/15KateřinaSoubustováIX.Bible a myškolní1. místo8.  října 2014Magdalena Šímová
2019/20KateřinaSvozilováIX.okresní5. místo28.  listopadu 2019
2014/15KateřinaSoubustováIX.1. místo25.  listopadu 2014
Celkem zobrazeno 37 záznamů.
Dnes je neděle 5. července 2020. Státní svátek - Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje, zítra je Státní svátek - Mistr Jan Hus.