Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2003/04MartinVítekVIII.Zeměpisná olympiádaokresní16. místo17.  března 2004Jaromír Vachutka
1999/2000TerezieJiříčkováVII.Atletický vícebojokresní září 1999Marie Černá
1999/2000PetraSegečováVII.
1999/2000MarekByrtusVII.
1999/2000TomášDanielVII.
1999/2000PavelDrozdVII.
1999/2000JosefPolákVII.
2014/15JanaLangerováVIII.Olympiáda v českém jazyceokresníúčast5.  února 2015Martin Nešpor
1999/2000JosefPolákVII.Pythagoriádaokresní3. únor 2000Vilém Lukáš
2003/04KristýnaKvapilováIX.Olympiáda v českém jazyceokresní28.-34. místo25.  února 2004Martin Nešpor
1999/2000TerezieJiříčkováVII.Pythagoriádaokresní únor 2000Vilém Lukáš
2003/04MichalPazderaV.Matematická olympiádaokresní6. místo4.  února 2004Alena Vrzalová
1999/2000JosefPolákVII.Pythagoriádaokresní3. únor 2000Vilém Lukáš
1999/2000TerezieJiříčkováVII.
1999/20007. ročníkVII.Prvotiny, literární soutěž Okresní knihovny v Olomouciokresnízvláštní cena únor 1999Martin Nešpor
1999/20008. ročníkVIII.účast únor 2000
1999/2000MagdalenaDrozdováVIII.zvláštní cena
1999/2000MarieDrozdováVIII.
1999/2000DominikŠevčíkVIII.
1999/2000EvaŠtefflováVIII.
1999/2000Lucie TomečkováVIII.
1999/2000KarelŽertVIII.
2015/16BarboraVykopalováIX.Dějepisná olympiádaokresní2. místo18.  ledna 2016Martin Nešpor
1999/2000PavelDrozdVII.Recitační soutěžokresnípostup březen 2000Martin Nešpor
1999/2000BarboraKubáčkováVII.
2015/16MichaelVolákVI.Zeměpisná olympiádaokresní1. místo11.  února 2016Jana Pavlůsková
2010/11OndřejBorikVI.5. místo9.  března 2011
2010/11DominikPalásekIX.8. místo
2015/16LýdieKenningováV.Bible a myokresní1. místo24.  listopadu 2015Magdalena Šímová
1999/2000DominikChlupV.Prvotiny, literární soutěž Okresní knihovny v Olomouciokresní3. místo únor 1999Alena Vrzalová
2004/05DominikLachmanVII.Matematická olympiádaokresní1. místo6.  dubna 2005Marie Černá
2010/11AnnaLazárováIII.Recitační soutěžokresní2 . místo15.  března 2011Petr Musil
2015/16HanaKenningováVII.Bible a myokresní1. místo24.  listopadu 2015Magdalena Šímová
1999/2000BarboraKubáčkováVII.Olomoucké benefice – Do-re-miokresní3. místo únor 2000Martin Nešpor
2004/05VeronikaBorkováVII.Matematická olympiádaokresní3. místo6.  dubna 2005Marie Černá
2015/16MichaelVolákVI.Bible a myokresní2. místo24.  listopadu 2015Magdalena Šímová
2004/05MichalPazderaVI.Pythagoriádaokresní3. místo30.  března 2005Marie Černá
2015/16MartinHerchelVII.Soutěž v anglickém jazyceokresní7. místo10.  února 2016Šárka Chlupová
2004/05ZuzanaKvapilováVI.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel30.  března 2005Marie Černá
2015/16AnnaRoháčováIX.Soutěž v anglickém jazyceokresní15. místo10.  února 2016Šárka Chlupová
2004/05AlžbětaKvapilováVI.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel30.  března 2005Marie Černá
2015/16MatyášKvapilV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo7.  října 2015Petr Musil
2004/05HanaCukrováVI.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel30.  března 2005Marie Černá
2015/16ŠimonKubálekVIII.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo7.  října 2015Petr Musil
2004/05DominikLachmanVI.Pythagoriádaokresní3.-8. místo30.  března 2005Marie Černá
2010/11JanDoleželVIII.úspěšný řešitel24.  března 2011Jana Pavlůsková
2015/16GabrielaNovotnáVIII.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo7.  října 2015Petr Musil
2004/05MichalCukrVII.Pythagoriádaokresní19.-28. místo30.  března 2005Marie Černá
2015/16JonášNáplavaV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo7.  října 2015Petr Musil
2004/05TerezaDvořákováVII.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel30.  března 2005Marie Černá
2015/16AlešMazánekVIII.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo7.  října 2015Petr Musil
2004/05DrahomíraKvapilováVII.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel30.  března 2005Marie Černá
2015/16ChlapciIV., V.Think Blue Cup - florbalový turnajokresní2. místo19.  listopadu 2015Petr Musil
2004/05KateřinaPavelováVII.Soutěž v anglickém jazyceokresníbez umístění23.  února 2005Šárka Chlupová
2015/16AnnaRobert-QuatreIX.Olympiáda v českém jazyceokresní5. místo8.  února 2016Martin Nešpor
2004/05TomášSítařVII.Soutěž v anglickém jazyceokresníbez umístění23.  února 2005Šárka Chlupová
2004/05TerezieDvořákováVII.Sloup Nejsvětější Trojice, výtvarná soutěžokresníčestné uznání13.  května 2005Šárka Chlupová
2004/05KateřinaPavelováVII.
2010/11DominikPalásekIX.Atletický vícebojokresní2. místo15.  června 2011Petr Musil
2004/05LukášLachmanIX.Sloup Nejsvětější Trojice, výtvarná soutěžokresní3. místo13.  května 2005Šárka Chlupová
2010/11KristianTomečekIX.Atletický vícebojokresní2. místo15.  června 2011Petr Musil
2004/05KateřinaPavelováVII.Soutěž v anglickém jazyceokresníbez umístění23.  února 2005Šárka Chlupová
2010/11JanVelčovskýIX.Atletický vícebojokresní2. místo15.  června 2011Petr Musil
2004/05TomášSítařVII.Soutěž v anglickém jazyceokresníbez umístění23.  února 2005Šárka Chlupová
2010/11JakubZemanIX.Atletický vícebojokresní2. místo15.  června 2011Petr Musil
2004/05TerezieDvořákováVII.Sloup Nejsvětější Trojice, výtvarná soutěžokresníčestné uznání13.  května 2005Šárka Chlupová
2004/05KateřinaPavelováVII.
2011/12JanaLangerováV.Bible a myokresní1. místo22.  listopadu 2011Magdalena Šímová
2004/05LukášLachmanIX.Sloup Nejsvětější Trojice, výtvarná soutěžokresní3. místo13.  května 2005Šárka Chlupová
2011/12JubileaKučerováV.Bible a myokresní2. místo22.  listopadu 2011Magdalena Šímová
2011/12JakubLexmaulV.3. místo
2004/05MartinVítekIX.Chemická olympiáda okresní3. místo11.  března 2005Zdeněk Navrátil
2011/12KateřinaSoubustováVI.Bible a myokresní2. místo22.  listopadu 2011Magdalena Šímová
2011/12SebastianGottwaldVIII.1. místo
2004/05JosefKubečekVI.Vlastivědný trojboj, soutěž pořádaná Vlastivědným muzeem v Olomouciokresní4. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
2011/12ŠimonGabrielVIII.Bible a myokresní2. místo22.  listopadu 2011Magdalena Šímová
2004/05TerezaPřerovskáVII.Vlastivědný trojboj, soutěž pořádaná Vlastivědným muzeem v Olomouciokresní4. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
2000/01TerezieJiříčkováVIII.Biologická olympiádaokresní11. místo24.  dubna 2001Kateřina Krysová
2004/05JanHrodekVIII.Vlastivědný trojboj, soutěž pořádaná Vlastivědným muzeem v Olomouciokresní4. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
2000/01AnnaLexmaulováVIII.Biologická olympiádaokresní14. místo24.  dubna 2001Kateřina Krysová
2004/05MartinVítekIX.Vlastivědný trojboj, soutěž pořádaná Vlastivědným muzeem v Olomouciokresní4. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
2000/01ŠtěpánChládekVI.Biologická olympiádaokresní17. místo25.  května 2001Kateřina Krysová
2004/05JosefKubečekVI.Zeměpisná olympiádaokresní3. místo21.  března 2005Zdeněk Navrátil
2011/12KateřinaSoubustováVI.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel19.  ledna 2012Jana Pavlůsková
2000/01StanislavPolákVII.Biologická olympiádaokresní26. místo25.  května 2001Kateřina Krysová
2011/12FilipKlopecVIII.Pythagoriádaokresní4 - 5. místo19.  ledna 2012Jana Pavlůsková
2004/05VeronikaKonopáčováVII.Zeměpisná olympiádaokresní21. místo21.  dubna 2005Zdeněk Navrátil
2004/05MartinVítekIX.5. místo
2000/01TomášLexmaulVI.9. místo21.  března 2001Kateřina Krysová
2000/01JanJanošíkVII.29. místo
2000/01JosefStrejčekIX.22. místoMartin Látal
2004/05I. stupeňPřebor v šachuokresní2. místo4.  prosince 2004Petr Musil
2016/17JanSalamonV.Bible a myokresní1. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2004/05PavlaLukešováIX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresníbez umístění leden 2005Martin Nešpor
2016/17MartinDanišIV.Bible a myokresní2. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2004/05TomášSítařIX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresníbez umístění leden 2005Martin Nešpor
2016/17FlorianKoupilIV.Bible a myokresní3. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2004/05EliškaHirschnerováVIII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresníbez umístění leden 2005Martin Nešpor
2016/17BarboraDopitováVII.Bible a myokresní1. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2004/05MarieJaníčkováVIII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresníbez umístění leden 2005Martin Nešpor
2016/17MichaelVolákVII.Bible a myokresní2. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2004/05KristýnaJaškováVIII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresníbez umístění leden 2005Martin Nešpor
2016/17LydieKenningováVI.Bible a myokresní3. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2004/05VeronikaJiříčkováVIII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresníbez umístění leden 2005Martin Nešpor
2016/17HanaVolákováIX.Bible a myokresní2. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2004/05KristinaKvapilováVIII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresníbez umístění leden 2005Martin Nešpor
2016/17MartinSoubustaIX.Bible a myokresní3. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2004/05MarkétaMrtváVIII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresníbez umístění leden 2005Martin Nešpor
2016/17MartaJaníčkováVIII.Dějepisná olympiádaokresní10. místo16.  ledna 2017Martin Nešpor
2004/05MarieRyliakováVIII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresníbez umístění leden 2005Martin Nešpor
2016/17BudinaVítVIII.Olympiáda v českém jazyceokresní4. místo2.  února 2017Martin Nešpor
2016/17Eliška NáplavováVII.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní12. místo22.  února 2017Šárka Chlupová
2016/17AnnaKubákováVIII.14. místo
2016/17MichaelVolákVII.Zeměpisná olympiádaokresní3. místo21.  února 2017Jana Pavlůsková
2004/05KryštofLátalVIII.Recitační soutěžokresníbez postupu květen 2005Martin Nešpor
2011/12KateřinaPollákováV.Matematická olympiádaokresní1. místo25.  ledna 2012Vladimíra Brandýsová
2011/12Anna-MarieKaletováV.4. místo
2016/17Kolektiv 10 - 12 letOlomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresníčestné uznání4.  ledna 2017Šárka Chlupová
2011/12DavidPodhoraV.Matematická olympiádaokresní6. místo25.  ledna 2012Vladimíra Brandýsová
2016/17Kolektiv 13 - 15 letOlomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresníčestné uznání4.  ledna 2017Šárka Chlupová
2000/01TerezieJiříčkováVIII.Atletický vícebojokresníúčast20.  června 2001Martin Látal
2004/05KláraKvapilováVI.Recitační soutěžokresníúčast květen 2005Alena Nováčková
2011/12JakubLexmaulV.Matematická olympiádaokresní9. místo25.  ledna 2012Vladimíra Brandýsová
2000/01PetraSegečováVIII.Atletický vícebojokresníúčast20.  června 2001Martin Látal
2000/01MarieDrozdováIX.
2005/06MichalPazderaVII.Pythagoriádaokresní1. místo15.  března 2006Marie Černá
2000/01AlžbětaGottwaldováIX.Atletický vícebojokresníúčast20.  června 2001Martin Látal
2005/06DanielRusekVII.Pythagoriádaokresníúčast15.  března 2006Marie Černá
2005/06VeronikaJiříčkováIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní4. místo22.  února 2006Petra Lukaševičová
2011/12JonatanKučeraIX.Zeměpisná olympiádaokresní7. místo14.  března 2012Jana Pavlůsková
2011/12OndřejBorikVII.
2000/01JosefPolákVIII.Fyzikální olympiádaokresní11. místo28.  března 2001Vilém Lukáš
2011/12KateřinaSoubustováVI.Zeměpisná olympiádaokresní8. místo14.  března 2012Jana Pavlůsková
2000/01TerezieJiříčkováVIII.Fyzikální olympiádaokresníúčast28.  března 2001Vilém Lukáš
2000/01KateřinaDostálováIX.Soutěž v německém jazyce okresníúčast24.  listopadu 2000Petra Lukaševičová
2000/01AlžbětaGottwaldováIX.
2005/06MichalPazderaVII.Fyzikální olympiádaokresní2. místo17.  května 2006Vilém Lukáš
2000/01BarboraKubáčkováVIII.Žijeme v pravěku bez televize a supermarketu, lit. soutěž Vl. muzea v Olomouci okresní1. místo17.  ledna 2001Martin Nešpor
2005/06MichaelaHrudováIX.Chemická olympiáda okresní13. místo3.  března 2006Zdeněk Navrátil
2000/01JonášKvapilVIII.Žijeme v pravěku bez televize a supermarketu, lit. soutěž Vl. muzea v Olomouci okresní2. místo17.  ledna 2001Martin Nešpor
2005/06JanKvapilVI.Zeměpisná olympiádaokresní1. místo23.  března 2006Zdeněk Navrátil
2000/01DominikChlupVIII.Žijeme v pravěku bez televize a supermarketu, lit. soutěž Vl. muzea v Olomouci okresní3. místo17.  ledna 2001Martin Nešpor
2005/06JosefKubečekVII.Zeměpisná olympiádaokresní3. místo23.  března 2006Zdeněk Navrátil
2005/06MichaelaHrudováIX.22. místo
2017/18FlorianKoupilV.Bible a myokresní1. místo30.  listopadu 2017Magdalena Šímová
2017/18MartinDanišV.2. místo
2017/18ŠtěpánFaldynaVII.1. místo
2011/12Anna-MarieKaletováV.Pythagoriádaokresní2.-7. místo27.  března 2012Vladimíra Brandýsová
2017/18TerezieŠvorčíkováVII.Bible a myokresní3. místo30.  listopadu 2017Magdalena Šímová
2011/12JakubLexmaulV.Pythagoriádaokresní8.-12. místo27.  března 2012Vladimíra Brandýsová
2017/18BarboraDopitováVIII.Bible a myokresní2. místo30.  listopadu 2017Magdalena Šímová
2011/12DavidPodhoraV.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel27.  března 2012Vladimíra Brandýsová
2005/06KristinaKvapilováIX.Náš svět, Národní institut dětí a mládeže MŠMT ČR, KMČ Albatrosokresníúčast30.  března 2006Martin Nešpor
2005/06JanHrodekIX.Pionýrský sedmikvítek (Pionýr)okresníúčast10.  ledna 2006Martin Nešpor
2005/06IX. třída
2011/12DavidLachmanVI.Matematická olympiádaokresní7. místo11.  dubna 2012Jana Pavlůsková
2006/07MichalPazderaVIII.1. místo květen 2007
2006/07JaroslavSmékalVI.Zeměpisná olympiádaokresní7. místo květen 2007Jana Pavlůsková
2006/07MarekTesařVII.25. místo únor 2007
2017/18DorotaIngrováVIII.Dějepisná olympiádaokresní24. místo17.  ledna 2018Martin Nešpor
2006/07JanŠevčíkIX.Zeměpisná olympiádaokresní22. místo únor 2007Jana Pavlůsková
2017/18EliškaNáplavováVIII.Olympiáda v českém jazyceokresní4. místo29.  ledna 2018Martin Nešpor
2000/01KateřinaDostálováIX.7.-13. místo7.  března 2001
2006/07VojtěchBekárekVII.Pythagoriádaokresní3.-8. místo březen 2007Vilém Lukáš
2006/07MichalPazderaVIII.Fyzikální olympiádaokresní1. místo březen 2007Vilém Lukáš
2006/07MichalCukrIX.7. místo
2006/07MichalCukrIX.Chemická olympiáda okresní25. místo březen 2007Taťána Štosová
2012/13Hana MarieKenningováIV.Bible a myokresní1. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2006/07DrahomíraKvapilováIX.Chemická olympiáda okresní26. místo březen 2007Taťána Štosová
2012/13HanaVečeřováV.Bible a myokresní2. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2006/07JanBukaIX.Chemická olympiáda okresní27. místo březen 2007Taťána Štosová
2012/13EsterPaláskováV.Bible a myokresní3. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2006/07VojtěchDanišV.Matematický klokanokresní3. místo březen 2007Petr Musil
2012/13PavlaMyškováIV.Bible a myokresní4. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2006/07MatthewZahradníkVI.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní3. místo duben 2007Šárka Chlupová
2012/13KateřinaSoubustováVII.Bible a myokresní2. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2006/07JanDostálIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní5.-6. místo duben 2007Petra Lukaševičová
2012/13JanaLangerováVI.Bible a myokresní3. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2007/08OndřejPoláchV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo4.  října 2007Petr Musil
2012/13JakubLexmaulVI.Bible a myokresní4. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2000/01PavelDrozdVIII.Recitační soutěžokresní1.-2. místo20.  března 2001Martin Nešpor
2006/07HelenaŠnevajsováV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo4.  října 2007Petr Musil
2012/13JanaKvapilováIX.Bible a myokresní4. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2007/08JanKvapilVIII.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo4.  října 2007Petr Musil
2012/13LucieKvapilováVIII.Bible a myokresní5. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2007/08VáclavVenkrbecIV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo4.  října 2007Petr Musil
2007/08JosefKubečekIX.
2007/08JanHerodekIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresníúčast15.  listopadu 2007Petra Lukaševičová
2017/18JakubMyškaVII.Fyzikální olympiádaokresníúspěšný řešitel16.  května 2018Vilém Lukáš
2007/08PavelLexmaulIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresníúčast15.  listopadu 2007Petra Lukaševičová
2007/08KláraKvapilováIX.
2007/08MichalPazderaIX.Matematická olympiádaokresní4. místo23.  ledna 2008Jana Pavlůsková
2007/08SáraKalodováIX.Chemická olympiáda okresní14. místo30.  ledna 2008Jana Pavlůsková
2007/08KláraKvapilováIX.21. místo
2007/08MarieMazáčováIX.23. místo
2012/13MartinMusilIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo2.  října 2012Petr Musil
2007/08VeronikaBekárkováVI.Zeměpisná olympiádaokresní15. místo19.  března 2008Jana Pavlůsková
2012/13VáclavVenkrbecIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo2.  října 2012Petr Musil
2007/08PavelKalodaIX.Zeměpisná olympiádaokresní20. místo19.  března 2008Jana Pavlůsková
2012/13VojtěchLangerIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo2.  října 2012Petr Musil
2012/13ŠimonKubálekV.
2012/13FilipKvapilV.
2007/08DavidKurfürstVII.Matematická olympiádaokresníúčast9.  dubna 2008Jana Pavlůsková
2012/13JakubLexmaulVI.Pythagoriádaokresní13. místo7.  května 2013Jana Pavlůsková
2012/13JanaLangerováVI.úspěšný řešitel
2012/13OndřejBrhlíkVI.
2007/08JanHerodekIX.Fyzikální olympiádaokresníúčast14.  května 2008Vilém Lukáš
2012/13KateřinaSoubustováVII.Matematický klokanokresní3. místo24.  dubna 2013Jana Pavlůsková
2001/02MartinaBorkováVII.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel27.  března 2002Marie Černá
2018/19DorotaIngrováIX.Dějepisná olympiádaokresní10. místo17.  ledna 2019Martin Nešpor
2001/02JiříVečeřaVII.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel27.  března 2002Marie Černá
2008/09KarelFojtíkIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo9.  října 2008Petr Musil
2008/09JanKvapilIX.
2008/09MartinMusilV.
2001/02PetrJiráčekVI.Vánoce dětí, výtvarná soutěž okresníúčast listopad 2001Šárka Chlupová
2008/09VojtěchLangerV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo9.  října 2008Petr Musil
2001/02VáclavKašparVI.Vánoce dětí, výtvarná soutěž okresníúčast listopad 2001Šárka Chlupová
2008/09VáclavVenkrbecV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo9.  října 2008Petr Musil
2008/09MatthewZahradníkVIII.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní1. místo4.  prosince 2008Šárka Chlupová
2008/09MarieHirschnerováVIII.3. místo
2008/09VojtěchJiříčekIX.4. místo
2008/09VáclavVenkrbecV.Matematická olympiádaokresníúčast21.  ledna 2009Petr Musil
2001/02JanSlušeVIII.Biologická olympiádaokresní11. místo19.  dubna 2002Vít Lazecký
2013/14OndřejBorikIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo10.  října 2013Petr Musil
2001/02PavlaLukešováVI.Biologická olympiádaokresní16. místo24.  května 2002Vít Lazecký
2013/14ŠimonBorikVII.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo10.  října 2013Petr Musil
2018/19starší žákyněSLZŠ (sportovní liga základních škol) ve florbaleokresní1. místo19.  listopadu 2018Petr Musil
2013/14JanSmékalIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo10.  října 2013Petr Musil
2001/02JiříVečeřaVII.Zeměpisná olympiádaokresní10. místo20.  března 2002Vít Lazecký
2013/14Sebastian PastuszakV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo10.  října 2013Petr Musil
2013/14PetrTomečekIV.
2008/09ŠtěpánČernínVI.Pythagoriádaokresníú. ř.11.  března 2009Jana Pavlůsková
2013/14KateřinaSoubustováVIII.Dějepisná olympiádaokresní15. místo27.  ledna 2014Martin Nešpor
2001/02TerezieKvapilováVIII.Zeměpisná olympiádaokresní22. místo20.  března 2002Vít Lazecký
2001/02JanSlušeVIII.Fyzikální olympiádaokresní6. místo4.  března 2002Vilém Lukáš
2008/09JuliaTrajlinkováVI.Pythagoriádaokresníú. ř.11.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09DominikTomečekVI.
2008/09JosefČernínVII.účast
2008/09DominikPalásekVII.
2018/19Hana SofieRinasováIX.Bücherwurm - Knihomolokresní4. místo26.  března 2019Petra Gruberová
2001/02TerezieJiříčkováIX.Olympiáda v českém jazyceokresní7. místo13.  března 2002Martin Nešpor
2013/14HanaKenningováV.Bible a myokresní1. místo28.  října 2014Magdalena Šímová
2001/02PavelJaníčekVIII.Prvotiny, literární soutěž Okresní knihovny v Olomouciokresníčestné uznání26.  června 2002Martin Nešpor
2013/14PavlaMyškováV.Bible a myokresní2. místo28.  října 2014Magdalena Šímová
2001/02JanŘezníčekIX.Prvotiny, literární soutěž Okresní knihovny v Olomouciokresníčestné uznání26.  června 2002Martin Nešpor
2008/09DanielFlekVI.Zeměpisná olympiádaokresní14. místo18.  března 2009Jana Pavlůsková
2013/14MichalVolákIV.Bible a myokresní3. místo28.  října 2014Magdalena Šímová
2018/19JakubMyškaVIII.Matematická olympiádaokresníúspěšný řešitel9.  dubna 2019Vilém Lukáš
2001/02PavelDrozdIX.Prvotiny, literární soutěž Okresní knihovny v Olomouciokresníčestné uznání26.  června 2002Martin Nešpor
2008/09DominikPalásekVII.Zeměpisná olympiádaokresní12. místo18.  března 2009Jana Pavlůsková
2013/14JubileaKučerováVII.Bible a myokresní1. místo28.  listopadu 2014Magdalena Šímová
2018/19ZuzanaMyškováVII.Fyzikální olympiádaokresníúspěšný řešitel16.  května 2019Vilém Lukáš
2013/14JanaLangerováVII.Bible a myokresní2. místo28.  listopadu 2014Magdalena Šímová
2018/19MalvínaJurečkováVI.Matematická olympiádaokresní12. místo9.  dubna 2019Jana Pavlůsková
2001/02VeronikaMlčochováVI.Recitační soutěžokresníúčast březen 2002Martin Nešpor
2013/14KateřinaSoubustováVII.Bible a myokresní3. místo28.  listopadu 2014Magdalena Šímová
2018/19JanSalamonVII.Matematická olympiádaokresní5. místo9.  dubna 2019Jana Pavlůsková
2002/03ŠtěpánHavranIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní3. místo3.  října 2002Marie Černá
2013/14KateřinaSoubustováVIII.Olympiáda v českém jazyceokresní15. místo11.  února 2014Martin Nešpor
2002/03AnežkaKvapilová I.IX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní3. místo3.  října 2002Marie Černá
2013/14OndřejBorikIX.Zeměpisná olympiádaokresní5. místo18.  února 2014Jana Pavlůsková
2002/03AnežkaKvapilová II.IX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní3. místo3.  října 2002Marie Černá
2013/14JakubŠálekVII.Zeměpisná olympiádaokresní7. místo18.  února 2014Jana Pavlůsková
2002/03OndřejMikmekIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní3. místo3.  října 2002Marie Černá
2002/03JanŘezníčekIX.
2008/09KristiánTomečekVII.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2002/03EvaDostálováII.Z pohádky do našich dějin, výtvarné soutěž Římskokatolické farnosti sv. Václava okresnízvláštní cena7.  května 2003Šárka Chlupová
2008/09JakubZatloukalIX.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2002/03AnnaUličnáIV.Z pohádky do našich dějin, výtvarné soutěž Římskokatolické farnosti sv. Václava okresnízvláštní cena7.  května 2003Šárka Chlupová
2008/09JakubZemanVII.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2002/03MatějSigmundIV.Z pohádky do našich dějin, výtvarné soutěž Římskokatolické farnosti sv. Václava okresnízvláštní cena7.  května 2003Šárka Chlupová
2008/09DominikPalásekVII.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2018/19JanSalamonVII.Pythagoriádaokresní3. místo28.  května 2019Jana Pavlůsková
2008/09JanVelčovskýVII.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2002/03JanSlušeIX.Fyzikální olympiádaokresní7. místo3.  dubna 2003Vilém Lukáš
2009/10OndřejBorikV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo15.  října 2009Petr Musil
2013/14KateřinaSoubustováVIII.Fyzikální olympiádaokresní9. místo27.  března 2014Vilém Lukáš
2009/10AnnaChládkováV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo15.  října 2009Petr Musil
2013/14KristýnaPospíšilováV.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel14.  května 2014Jana Pavlůsková
2009/10JanSmékalV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo15.  října 2009Petr Musil
2013/14OndřejKnichal V.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel14.  května 2014Jana Pavlůsková
2002/03PavelJaníčekIX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresní1. místo24.  listopadu 2002Martin Nešpor
2009/10MichalTřískaVII.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo15.  října 2009Petr Musil
2013/14ViktorieNemerádováVI.Pythagoriádaokresní7. - 14. místo14.  května 2014Jana Pavlůsková
2018/19Vybraní žáciIV.,V.Turnaj v přehazovanéokresní1. místo9.  dubna 2019Petr Musil
2002/03AnežkaKvapilová I.IX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresní1. místo24.  listopadu 2002Martin Nešpor
2009/10VáclavVenkrbecVI.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo15.  října 2009Petr Musil
2013/14GabrielaNovotnáVI.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel14.  května 2014Jana Pavlůsková
2018/19PetrTomečekIX.Školní bowlingová ligaokresní2. místo květen 2019Petr Musil
2002/03AnežkaKvapilová II.IX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresní1. místo24.  listopadu 2002Martin Nešpor
2009/10ZdeňkaGiacintováVI.Odpadová olympiádaokresní2. místo22.  října 2009Zdeněk Navrátil
2013/14HanaVolákováVI.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel14.  května 2014Jana Pavlůsková
2018/19MartinChládekIX.Školní bowlingová ligaokresní2. místo květen 2019Petr Musil
2002/03IvaMorongováIX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresní1. místo24.  listopadu 2002Martin Nešpor
2009/10LudmilaBinderováVI.Odpadová olympiádaokresní2. místo22.  října 2009Zdeněk Navrátil
2018/19DavidKotekIX.Školní bowlingová ligaokresní2. místo květen 2019Petr Musil
2002/03JanŘezníčekIX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresní1. místo24.  listopadu 2002Martin Nešpor
2009/10BarboraSchmidlováVI.Odpadová olympiádaokresní2. místo22.  října 2009Zdeněk Navrátil
2002/03MarkétaKalodováVII.Máj – měsíc poezie, soutěž Krajské vědecké knihovnyokresníúčast květen 2003Martin Nešpor
2009/10HelenaOpletalováVI.Odpadová olympiádaokresní2. místo22.  října 2009Zdeněk Navrátil
2002/03VáclavKašparVII.Máj – měsíc poezie, soutěž Krajské vědecké knihovnyokresníúčast květen 2002Martin Nešpor
2009/10MarieFerencováVI.Odpadová olympiádaokresní2. místo22.  října 2009Zdeněk Navrátil
2002/03LukášLachmanVII.Máj – měsíc poezie, soutěž Krajské vědecké knihovnyokresní1. místo květen 2002Martin Nešpor
2002/03PavlaLukešováVII.účast květen 2003
2009/10MarianaJalůvkováVIII.Rukodělná soutěžokresní2. místo26.  listopadu 2009Magdalena Šímová
2002/03AloisJaníčekVIII.Já a kniha, literární soutěž PC Olomouc okresní3. místo11.  června 2003Martin Nešpor
2009/10VítVečeřaVII.Rukodělná soutěžokresní3. místo26.  listopadu 2009Magdalena Šímová
2002/03AnežkaKvapilová I.IX.Já a kniha, literární soutěž PC Olomouc okresníúčast11.  června 2003Martin Nešpor
2009/10JanDoleželVII.Rukodělná soutěžokresní3. místo26.  listopadu 2009Magdalena Šímová
2002/03AnežkaKvapilová II.IX.Já a kniha, literární soutěž PC Olomouc okresníúčast11.  června 2003Martin Nešpor
2002/03MarkétaSobotkováIX.
2009/10PetrJaníčekIX.Olympiáda v českém jazyceokresní10. místo16.  března 2010Alena Nováčková
2009/10DanielFlekVII.Zeměpisná olympiádaokresní10. místo17.  března 2010Jana Pavlůsková
2009/10DominikPalásekVIII.17. místo
2019/20AntonioCastelarIV.Bible a myokresní1. místo28.  listopadu 2019Magdalena Šímová
2019/20EvaMilerováV.3. místo
2002/03TerezieJiříčkováIX.Olympiáda v českém jazyceokresní3. místo13.  března 2003Martin Nešpor
2019/20MarkétaLabounkováV.Bible a myokresní5. místo28.  listopadu 2019Magdalena Šímová
2019/20AgátaKarczubováVI.1. místo
2019/20Václav ŠvorčíkVII.4. místo
2019/20JanSalamonVIII.1. místo
2019/20NelaPokornáVIII.4. místo
2002/03VeronikaMlčochováVI.Recitační soutěžokresníúčast březen 2003Martin Nešpor
2014/15EmmaBinderováIV.Bible a myokresní1. místo25.  listopadu 2014Magdalena Šímová
2019/20KateřinaSvozilováIX.5. místo28.  listopadu 2019
2014/15MichaelVolákV.2. místo25.  listopadu 2014
2019/20DagmarMachováVIII.Dějepisná olympiádaokresní24. místo13.  ledna 2020Martin Nešpor
2003/04DominikLachmanVI.Pythagoriádaokresní1.-3. místo24.  března 2004Marie Černá
2014/15MarieBrychtováIV.Bible a myokresní3. místo25.  listopadu 2014Magdalena Šímová
2019/20JanSalamonVIII.Olympiáda v českém jazyceokresní9. místo20.  ledna 2020Alena Nováčková
2003/04JanLukešVI.Pythagoriádaokresní4.-8. místo24.  března 2004Marie Černá
2014/15HanaKenningováVI.Bible a myokresní1. místo25.  listopadu 2014Magdalena Šímová
2003/04MichalCukrVI.Pythagoriádaokresní9.-15. místo24.  března 2004Marie Černá
2014/15PavlaMyškováVI.Bible a myokresní2. místo25.  listopadu 2014Magdalena Šímová
2003/04TereziePřerovskáVI.Pythagoriádaokresníúčast24.  března 2004Marie Černá
2014/15EliškaSalamonováVII.Bible a myokresní3. místo25.  listopadu 2014Magdalena Šímová
2003/04MarieZemanováVI.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresníúčast26.  února 2004Šárka Chlupová
2014/15KateřinaSoubustováIX.Bible a myokresní1. místo25.  listopadu 2014Magdalena Šímová
2003/04MartinZapletalIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresníúčast26.  února 2004Šárka Chlupová
2014/15MartinZemanIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo15.  října 2014Petr Musil
2014/15ŠimonBorikVIII.
2014/15ŠimonKubálekVII.
2014/15DavidLoučkaV.
2014/15DorotaIngrováV.
2014/15TeamděvčataV.Think Blue Cup - florbalový turnajokresní1. místo21.  listopadu 2014Petr Musil
2014/15TeamchlapciIV a V.2. místo20.  listopadu 2014
Celkem zobrazeno 346 záznamů.
Dnes je úterý 2. června 2020. Svátek má Jarmil, zítra má svátek Tamara.