Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
1999/20004. a 5. ročníkV.MacDonald CUPokrskové říjen 1999Martin Látal
1999/20004. a 5. ročníkIV.
2010/11EvaDostálováIX.Turnaj základních škol v bowlinguokrskové5. místo29.  září 2010Petr Musil
2010/11AlžbětaHarvánkováIX.
2010/11JanVelčovskýIX.
2010/11VáclavVenkrbecVII.
2004/05VeronikaHomolováVI.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2014/15KryštofKlopecVIII.BOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové1. místo2.  června 2015Petr Musil
2004/05AnežkaChudíkováVI.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2014/15DorotaIngrováV.BOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové1. místo2.  června 2015Petr Musil
2004/05MarieKořenkováVII.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2014/15ChládekMartinV.BOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové3. místo2.  června 2015Petr Musil
2004/05VeronikaSchmidlováVII.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2014/15žáci1. stupeňBOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové1. místo květen 2015Petr Musil
2004/05DrahomíraKvapilováVII.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2014/15žáci2. stupeňBOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové1. místo květen 2015Petr Musil
2004/05EliškaHirschnerováVIII.Atletický čtyřbojokrskové2. místo11.  května 2005Marie Černá
2014/15žáci1. a 2. stupeňHejtmanův pohárokrskové2. místo květen 2015Petr Musil
2004/05MichaelaHrudováVIII.Atletický čtyřbojokrskové2. místo11.  května 2005Marie Černá
2004/05MarieKowalczukováVIII.
2004/05LuciePoláčkováIX.
2004/05MarianKowalczukVI.účast
2004/05JanDostálVII.
2004/05DominikLachmanVII.
2004/05ZdeněkHenebergVII.
2004/05VáclavBraunerIX.
2004/05VáclavKašparIX.
2004/05TomášSítařIX.
2010/11MartinZemanIV.Voda, zdroj života - výtvarná soutěžokrskové1. místo17.  března 2011Alena Rosová
2000/017. ročník dívkyVII.Turnaj ve vybíjenéokrskovéúčast1.  června 2001Marie Černá
2010/11tým žákůIX.Náklo Cup - malá kopanáokrskové1. místo20.  května 2011Tomáš Lehečka
2015/16ChlapciVI., VII.Školní futsalová ligaokrskové2. místo15.  prosince 2015Petr Musil
2000/016., 7. a 8. ročníkVI.Vánoce dětí, výtvarná soutěž okrskovéúčast prosinec 2000Šárka Chlupová
2015/16ChlapciVIII., IX.Školní futsalová ligaokrskové3. místo15.  prosince 2015Petr Musil
2000/016., 7. a 8. ročníkVII.Vánoce dětí, výtvarná soutěž okrskovéúčast prosinec 2000Šárka Chlupová
2010/11tým žákůIX.Atletický vícebojokrskové1. místo18.  května 2011Petr Musil
2000/016., 7. a 8. ročníkVIII.Vánoce dětí, výtvarná soutěž okrskovéúčast prosinec 2000Šárka Chlupová
2010/11tým žákůVII.Atletický vícebojokrskové2. místo18.  května 2011Petr Musil
2000/01AnežkaKvapilová II.VII.Olympiáda v anglickém jazyceokrskovéúčast30.  ledna 2001Šárka Chlupová
2010/11tým žákyňVI. a VII.Atletický vícebojokrskové3. místo18.  května 2011Petr Musil
2000/01TomášDanielVIII.Olympiáda v anglickém jazyceokrskovéúčast30.  ledna 2001Šárka Chlupová
2015/16MatyášKvapilV.BOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové3. místo6.  června 2016Petr Musil
2015/16LudmilaBednářováV.1. místo
2015/16ŠimonKubálekVIII.
2015/16tým1. stupeň2. místo
2015/16tým1. stupeň3. místo
2015/16tým2. stupeň1. místo
2016/17AnnaZahradníčkováV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokrskové3. místo5.  října 2016Petr Musil
2016/17ZuzanaPospíšilováV.
2016/17AlešMazánekIX.
2016/17ŠimonKubálekIX.
2016/17GabrielaNovotnáIX.
2000/014. a 5. ročníkIV.MacDonald CUPokrskové5. místo17.  května 2001Martin Látal
2000/014. a 5. ročníkV.
2011/12dívkyVIII.-IX.Atletický čtyřbojokrskové1. místo16.  května 2012Lukáš Daněk
2011/12chlapciVIII.-IX.3. místoPetr Musil
2011/12tým žákůVI.-IX.Coca-Cola CUPokrskové4. místo23.  května 2012Petr Musil
2011/12chlapciVI.-IX.Florcupokrskové1. místo1.  června 2012Petr Musil
2011/12tým žákůIV., V., VI., VBowling - pohárová soutěžokrskové1. místo4.  června 2012Petr Musil
2012/13kolektiv žákůVII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokrskové1. místo září 2012Šárka Chlupová
2001/02TomášSítařVI.Atletický vícebojokrskové24. místo4.  června 2002Marie Černá
2001/02MartinVítekVI.
2001/02LukášRadostaVII.
2001/02JiříVečeřaVII.
2001/02LuciePoláčkováVI.13. místo
2007/08VeronikaVelčovskáIX.Turnaj ve vybíjenéokrskové1. místo12.  prosince 2007Miroslava Štýbnarová
2001/02GabrielaGrohmannováVII.Atletický vícebojokrskové13. místo4.  června 2002Marie Černá
2007/08MarieMazáčováIX.Turnaj ve vybíjenéokrskové1. místo12.  prosince 2007Miroslava Štýbnarová
2001/02BarboraKolečářováVII.Atletický vícebojokrskové13. místo4.  června 2002Marie Černá
2007/08KláraKvapilováIX.Turnaj ve vybíjenéokrskové1. místo12.  prosince 2007Miroslava Štýbnarová
2001/02AngelikaKořenkováVII.Atletický vícebojokrskové13. místo4.  června 2002Marie Černá
2007/08AnežkaChudíkováIX.Turnaj ve vybíjenéokrskové1. místo12.  prosince 2007Miroslava Štýbnarová
2001/02StanislavPolákVIII.Atletický vícebojokrskové18.-19. místo4.  června 2002Marie Černá
2007/08MarieChládkováIX.Turnaj ve vybíjenéokrskové1. místo12.  prosince 2007Miroslava Štýbnarová
2001/02MarekByrtusVIII.Atletický vícebojokrskové18.-19. místo 4.  června 2002Marie Černá
2007/08VeronikaHomolováIX.Turnaj ve vybíjenéokrskové1. místo12.  prosince 2007Miroslava Štýbnarová
2001/02TomášDanielIX.Atletický vícebojokrskové18.-19. místo4.  června 2002Marie Černá
2001/02JosefPolákIX.18.-19. místo
2001/02VáclavKašparVI.Závody v přespolním běhuokrskové7. místo říjen 2001Marie Černá
2001/02TomášSítařVI.
2001/02MartinVítekVI.24. místo
2001/02LukášRadostaVII.
2001/02JiříVečeřaVII.
2001/02LuciePoláčkováVI.4. místo
2001/02GabrielaGrohmannováVII.
2001/02BarboraKolečářováVII.
2001/02AngelikaKořenkováVII.
2001/02EvaKubíčkováVII.
2001/02ŠtěpánHavranVIII.
2001/02MarekByrtusIX.
2001/02TomášDanielIX.
2001/02MarekChudíkIX.
2012/13tým 1. stupněIV., VBowling - pohárová soutěžokrskové1. místo17.  dubna 2013Petr Musil
2001/02JosefPolákIX.Závody v přespolním běhuokrskové4. místo říjen 2001Marie Černá
2007/08MarianKowalczukIX.Atletický čtyřbojokrskové3. místo14.  května 2008Petr Musil
2012/13tým 2. stupněVI. - IX.Bowling - pohárová soutěžokrskové2. místo9.  dubna 2013Petr Musil
2007/08VojtěchKvapilIX.Atletický čtyřbojokrskové3. místo14.  května 2008Petr Musil
2007/08VojtěchJiříčekVIII.
2007/08MatějSigmundVIII.
2012/13tým 2. stupněVI., IXFlorcupokrskové1. místo15.  listopadu 2012Petr Musil
2012/13starší žákyněVII., IXAtletický čtyřbojokrskové1. místo15.  května 2013Petr Musil
2012/13starší žáciIX.
2012/136. třídatým žákůVI.Odpadová olympiádaokrskové1. místo17.  října 2012Zdeněk Navrátil
2012/136. třídatým žákůVI.2. místo
2013/14Tým dívekVI.Plážová přehazovanáokrskové1. místo30.  září 2013Petr Musil
2018/19starší žáci a žákyněBOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové3. místo5.  listopadu 2018Petr Musil
2018/19starší žáciSLZŠ (sportovní liga základních škol) ve florbaleokrskové1. místo8.  listopadu 2018Petr Musil
2018/19mladší žáci7.  listopadu 2018
2013/14Tým chlapcůIII. - V.Školský pohár ve florbaleokrskové3. místo20.  listopadu 2014Petr Musil
2013/14DěvčataMladšíAtletický čtyřbojokrskové1. místo7.  května 2014Petr Musil
2013/14ChlapciStarší
2013/14ChlapciMladší2. místo
2002/03I. stupeň chlapciV.MacDonald CUPokrskové6. místo14.  května 2003Aleš Veselík
Celkem zobrazeno 113 záznamů.