Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2003/04JitkaPazderováVII.Pythagoriádaškolníúčast24.  března 2004Vilém Lukáš
2003/04KristýnaJaškováVII.Fyzikální olympiádaškolníúčast únor 2004Vilém Lukáš
2003/04JakubKašparIX.Olympiáda v českém jazyceškolníúčast leden 2004Martin Nešpor
2003/04JiříVečeřaIX.
2003/04LukášLachmanVIII.
2003/04PavlaLukešováVIII.
2014/15JanaLangerováVIII.okresní5.  února 2015
2003/04EvavýkrutováVIII.školní leden 2004
2004/05VeronikaHomolováVI.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2004/05AnežkaChudíkováVI.
1999/20008. ročníkVIII.Prvotiny, literární soutěž Okresní knihovny v Olomouciokresníúčast únor 2000Martin Nešpor
2004/05MarieKořenkováVII.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2004/05VeronikaSchmidlováVII.
2004/05DrahomíraKvapilováVII.
1999/20006. a 8. ročníkVI.Recitační soutěžškolníúčast únor 2000Martin Nešpor
1999/20006. a 8. ročníkVIII.
2004/05MarianKowalczukVI.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2004/05JanDostálVII.
2004/05DominikLachmanVII.
1999/2000PavelDrozdVII.Recitační soutěžcelostátníúčast červen 2000Martin Nešpor
2004/05ZdeněkHenebergVII.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
1999/2000TerezieJiříčkováVII.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2000Martin Nešpor
2004/05VáclavBraunerIX.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
1999/2000JosefPolákVII.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2000Martin Nešpor
2004/05VáclavKašparIX.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
1999/2000JonášKvapilVII.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2000Martin Nešpor
2004/05TomášSítařIX.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2000/016. ročníkVI.Pythagoriádaškolníúčast21.  února 2001Marie Černá
2000/017. ročníkVII.
2000/01JiříVečeřaVI.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2001Marie Černá
2000/01JosefNakládalVI.
2000/01BarboraKolečářováVI.
2000/01StanislavPolákVII.
2000/01JanŘezníčekVII.
2010/11AnnaLazárováIII.Recitační soutěžkrajskéúčast1.  dubna 2011Petr Musil
2000/017. ročník dívkyVII.Turnaj ve vybíjenéokrskovéúčast1.  června 2001Marie Černá
2000/016., 7. a 8. ročníkVI.Vánoce dětí, výtvarná soutěž okrskovéúčast prosinec 2000Šárka Chlupová
2000/016., 7. a 8. ročníkVII.
2000/016., 7. a 8. ročníkVIII.
2000/01AnežkaKvapilová II.VII.Olympiáda v anglickém jazyceokrskovéúčast30.  ledna 2001Šárka Chlupová
2000/01TomášDanielVIII.
2000/01JosefNakládalVI.My life, anglický projekt školníúčast květen 2001Šárka Chlupová
2000/01AngelikaKořenkováVI.
2000/01LucieJarešováVI.Biologická olympiádaškolníúčast únor 2001Kateřina Krysová
2000/01AloisJaníčekVI.
2000/01JakubKřivánekVI.
2000/01ŠtěpánHavranVI.
2004/05VeronikaMlčochováIX.Fyzikální olympiádaškolníúčast leden 2005Vilém Lukáš
2004/05LukášLachmanIX.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2005Vilém Lukáš
2004/05EliškaHirschnerováVIII.Recitační soutěžškolníúčast duben 2005Martin Nešpor
2004/05AlžbětaKvapilováVI.Alena Nováčková
2000/01TerezieJiříčkováVIII.Atletický vícebojokresníúčast20.  června 2001Martin Látal
2004/05KláraKvapilováVI.Recitační soutěžokresníúčast květen 2005Alena Nováčková
2000/01PetraSegečováVIII.Atletický vícebojokresníúčast20.  června 2001Martin Látal
2005/06VII. třídaPythagoriádaškolníúčast prosinec 2005Marie Černá
2000/01MarieDrozdováIX.Atletický vícebojokresníúčast20.  června 2001Martin Látal
2000/01AlžbětaGottwaldováIX.
2005/06DanielRusekVII.Pythagoriádaokresníúčast15.  března 2006Marie Černá
2005/06MichaelaHrudováIX.Konverzační soutěž v anglickém jazycezákladníúčast10.  listopadu 2005Petra Lukaševičová
2000/01TerezieJiříčkováVIII.Fyzikální olympiádaokresníúčast28.  března 2001Vilém Lukáš
2005/06DaliborMatějkaIX.Konverzační soutěž v anglickém jazycezákladníúčast10.  listopadu 2005Petra Lukaševičová
2000/01JosefStrejčekIX.Matematická olympiádaškolníúčast1.  února 2001Vilém Lukáš
2000/018. a 9. ročníkVIII.Matematický klokanškolníúčast28.  března 2001Vilém Lukáš
2000/018. a 9. ročníkIX.
2000/01KateřinaDostálováIX.Soutěž v německém jazyce okresníúčast24.  listopadu 2000Petra Lukaševičová
2005/06DaliborMatějkaIX.Konverzační soutěž v anglickém jazycezákladníúčast10.  listopadu 2005Petra Lukaševičová
2000/01AlžbětaGottwaldováIX.Soutěž v německém jazyce okresníúčast24.  listopadu 2000Petra Lukaševičová
2000/01KateřinaDostálováIX.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2001Petra Lukaševičová
2000/01JosefPolákVIII.Martin Nešpor
2005/06mladší žáciOlympia CUP základníúčast11.  května 2006Petr Musil
2000/01JonášKvapilVIII.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2001Martin Nešpor
2005/06starší žáciOlympia CUP základníúčast11.  května 2006Petr Musil
2000/01MagdalenaDrozdováIX.Olympiáda v českém jazyceškolníúčast únor 2001Martin Nešpor
2000/01MarieDrozdováIX.
2005/06KristinaKvapilováIX.15.  ledna 2006
2005/06KristinaKvapilováIX.Náš svět, Národní institut dětí a mládeže MŠMT ČR, KMČ Albatrosokresníúčast30.  března 2006Martin Nešpor
2005/06JanHrodekIX.Pionýrský sedmikvítek (Pionýr)okresníúčast10.  ledna 2006Martin Nešpor
2005/06IX. třída
2000/01MagdalenaDrozdováIX.Olympiáda v českém jazyceškolníúčast únor 2001Martin Nešpor
2005/06VI. třídaPythagoriádaškolníúčast prosinec 2005Jana Pavlůsková
2000/01MarieDrozdováIX.Olympiáda v českém jazyceškolníúčast únor 2001Martin Nešpor
2000/01VojtěchJemelkaIX.
2000/01PetraŠiškováIX.
2000/01LucieTomečkováIX.
2000/01PavelJaníčekVIII.Já a kniha, literární soutěž PC Olomouc školníúčast30.  dubna 2001Martin Nešpor
2000/01KarelBerkaVIII.
2000/01MarekChudíkVIII.
2000/01AnnaLexmaulováVIII.
2000/01DominikaMoudráVIII.
2000/01MonikaPoláčkováVIII.
2000/01PavelDrozdVIII.Recitační soutěžcelostátníúčast21.  června 2001Martin Nešpor
2007/08JanHerodekIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresníúčast15.  listopadu 2007Petra Lukaševičová
2007/08PavelLexmaulIX.
2007/08KláraKvapilováIX.
2007/08DavidKurfürstVII.Matematická olympiádaokresníúčast9.  dubna 2008Jana Pavlůsková
2007/08JanHerodekIX.Fyzikální olympiádaokresníúčast14.  května 2008Vilém Lukáš
2001/02PetrJiráčekVI.Vánoce dětí, výtvarná soutěž okresníúčast listopad 2001Šárka Chlupová
2001/02VáclavKašparVI.
2001/02TerezieKvapilováVIII.Biologická olympiádaškolníúčast únor 2002Vít Lazecký
2008/09VáclavVenkrbecV.Matematická olympiádaokresníúčast21.  ledna 2009Petr Musil
2001/02JanaSobotkováVIII.Biologická olympiádaškolníúčast únor 2002Vít Lazecký
2008/09VáclavVenkrbecV.Bible a mycelostátníúčast18.  února 2009Magdalena Šímová
2001/02MarkétaSobotkováVIII.Biologická olympiádaškolníúčast únor 2002Vít Lazecký
2001/02LuciePoláčkováVI. březen 2002
2001/02MartinVítekVI.
2008/09HelenaŠnevajsováVI.Bible a mycelostátníúčast18.  února 2009Magdalena Šímová
2008/09JuliaTrajlinkováVI.
2008/09PetrJaníčekVIII.
2001/02ŠtěpánHavranVIII.Zeměpisná olympiádaškolníúčast únor 2002Vít Lazecký
2008/09OlgaŠnevajsováIX.Bible a mycelostátníúčast18.  února 2009Magdalena Šímová
2001/02JanSlušeVIII.Zeměpisná olympiádaškolníúčast únor 2002Vít Lazecký
2001/02JanaSobotkováVIII.Fyzikální olympiádaškolníúčast únor 2002Vilém Lukáš
2001/02MarkétaSobotkováVIII.
2001/02JosefPolákIX.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2002Martin Nešpor
2008/09JosefČernínVII.Pythagoriádaokresníúčast11.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09DominikPalásekVII.
2008/09AnnaPazderováVI.Evropa ve školekrajskéúčast15.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09VeronikaŘezníčkováVI.
2008/09EvaPohlídalováVI.
2001/02VeronikaMlčochováVI.Recitační soutěžokresníúčast březen 2002Martin Nešpor
2002/03LukášLachmanVII.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2003Vilém Lukáš
2002/03MarkétaKalodováVII.Máj – měsíc poezie, soutěž Krajské vědecké knihovnyokresníúčast květen 2003Martin Nešpor
2002/03VáclavKašparVII. květen 2002
2002/03PavlaLukešováVII. květen 2003
2002/03AnežkaKvapilová I.IX.Já a kniha, literární soutěž PC Olomouc okresníúčast11.  června 2003Martin Nešpor
2002/03AnežkaKvapilová II.IX.
2002/03MarkétaSobotkováIX.
2002/03KristinaKvapilováVIII.Olympiáda v českém jazyceškolníúčast leden 2003Martin Nešpor
2002/03JakubKašparVIII.
2002/03JanaSobotkováIX.
2002/03MarkétaSobotkováIX.
2002/039. ročníkIX.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2003Martin Nešpor
2002/03VeronikaMlčochováVI.Recitační soutěžokresníúčast březen 2003Martin Nešpor
2003/04TereziePřerovskáVI.Pythagoriádaokresníúčast24.  března 2004Marie Černá
2003/04MarieZemanováVI.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresníúčast26.  února 2004Šárka Chlupová
2003/04MartinZapletalIX.
2010/11Kolektiv žáků VIII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciškolníúčast září 2010Šárka Chlupová
Celkem zobrazeno 137 záznamů.