Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2014/15Hana KenningováVI.Naše společná planeta - výtvarná soutěž-2. místo listopad 2014Šárka Chlupová
2014/15Novotná G., Nemerádová V.VII.
2003/04BarboraJiříčkováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní2. místo leden 2004Martin Nešpor
2014/15AnnaRobert-QuatreVIII.15.  prosince 2014
2014/15SamuelPastuszakIII.Výtvarná soutěž na téma "Až já budu velká(ý)"celostátní2. místo březen 2015Šárka Chlupová
2014/15SebastianPastuszakVI.
2010/11ŠtěpánČernínIX.Dějepisná olympiádaškolní2. místo16.  prosince 2010Martin Nešpor
2004/05EliškaHirschnerováVIII.Atletický čtyřbojokrskové2. místo11.  května 2005Marie Černá
2014/15žáci1. a 2. stupeňHejtmanův pohárokrskové2. místo květen 2015Petr Musil
2004/05MichaelaHrudováVIII.Atletický čtyřbojokrskové2. místo11.  května 2005Marie Černá
2004/05MarieKowalczukováVIII.
2015/16BarboraVykopalováIX.Dějepisná olympiádaokresní2. místo18.  ledna 2016Martin Nešpor
2004/05LuciePoláčkováIX.Atletický čtyřbojokrskové2. místo11.  května 2005Marie Černá
2010/11MiroslavaHolčákováIXOlympiáda v českém jazyceškolní2. místo leden 2011Martin Nešpor
2015/16ElenaHamplováV.Pythagoriádaškolní2. místo8.  února 2016Heda Robert-Quatre
2015/16MichaelVolákVI.Bible a myokresní2. místo24.  listopadu 2015Magdalena Šímová
2010/11KateřinaSoubustováV.Matematický klokankrajské2. místo1.  dubna 2011Alena Rosová
2015/16ChlapciVI., VII.Školní futsalová ligaokrskové2. místo15.  prosince 2015Petr Musil
2010/11tým žákůVI. - IX.Fotbalový turnaj žáků církevních školcelostátní2. místo4.  května 2011Oldřich Němec
2015/16ChlapciIV., V.Think Blue Cup - florbalový turnajokresní2. místo19.  listopadu 2015Petr Musil
2010/11tým žákůVII.Atletický vícebojokrskové2. místo18.  května 2011Petr Musil
2010/11DominikPalásekIX.okresní15.  června 2011
2010/11KristianTomečekIX.
2010/11JanVelčovskýIX.
2010/11JakubZemanIX.
2011/12JubileaKučerováV.Bible a myokresní2. místo22.  listopadu 2011Magdalena Šímová
2015/16tým1. stupeňBOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové2. místo6.  června 2016Petr Musil
2011/12KateřinaSoubustováVI.Bible a myokresní2. místo22.  listopadu 2011Magdalena Šímová
2011/12ŠimonGabrielVIII.
2011/12Adam ŠumníkIX.Olympiáda v českém jazyceškolní2. místo30.  listopadu 2011Martin Nešpor
2011/12AgátaDokoupilováVI.Pythagoriádaškolní2. místo23.  listopadu 2011Jana Pavlůsková
2016/17HanaVolákováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní2. místo24.  listopadu 2016Martin Nešpor
2016/17HanaVečeřováIX.Dějepisná olympiádaškolní2. místo22.  listopadu 2016Martin Nešpor
2011/12DeboraLoučkováVII.Pythagoriádaškolní2. místo23.  listopadu 2011Vilém Lukáš
2004/05I. stupeňPřebor v šachuokresní2. místo4.  prosince 2004Petr Musil
2016/17MartinDanišIV.Bible a myokresní2. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2016/17MichaelVolákVII.
2011/12Anna-MarieKaletováV.Matematická olympiádaškolní2. místo20.  ledna 2012Vladimíra Brandýsová
2016/17HanaVolákováIX.Bible a myokresní2. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2011/12AnnaKubákováIII.Matematický klokanškolní2. místo16.  března 2012Lukáš Chlup
2011/12KláraWerdichováIII.
2005/06MichalPazderaVII.Fyzikální olympiádaokresní2. místo17.  května 2006Vilém Lukáš
2011/12KateřinaPolákováV.Matematický klokanškolní2. místo16.  března 2012Vladimíra Brandýsová
2000/01JonášKvapilVIII.Žijeme v pravěku bez televize a supermarketu, lit. soutěž Vl. muzea v Olomouci okresní2. místo17.  ledna 2001Martin Nešpor
2011/12MatějCukrVII.Matematický klokanškolní2. místo16.  března 2012Vilém Lukáš
2011/12JanaKvapilováVIII.Jana Pavlůsková
2011/12AntonínBekárekIX.
2011/12OndřejPavelaIX.
2017/18MartinDanišV.Bible a myokresní2. místo30.  listopadu 2017Magdalena Šímová
2017/18BarboraDopitováVIII.
2017/18BarboraDopitováVIII.Dějepisná olympiádaškolní2. místo14.  listopadu 2017Martin Nešpor
2017/18TomášKociánVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní2. místo14.  prosince 2017Martin Nešpor
2012/13HanaVečeřováV.Bible a myokresní2. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2012/13KateřinaSoubustováVII.
2017/18Daniel MasopustII.Evropa ve školekrajské2. místo6.  dubna 2018Zuzana Smékalová
2012/13EliškaDosoudilováVII.Pythagoriádaškolní2. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
2018/19HedvikaKarczubováIV.Bible a myškolní2. místo5.  listopadu 2018Magdalena Šímová
2012/13KateřinaSoubustováVII.celostátní6.  února 2013
2018/19ColetteTrajlinkováVI.školní5.  listopadu 2018
2012/13tým 2. stupněVI. - IX.Bowling - pohárová soutěžokrskové2. místo9.  dubna 2013Petr Musil
2001/028. ročník dívkyVIII.Turnaj ve vybíjenémístní2. místo květen 2002Marie Černá
2018/19EliškaNáplavováIX.Bible a myškolní2. místo5.  listopadu 2018Magdalena Šímová
2018/19ŠimonMrázekIX.Dějepisná olympiádaškolní2. místo7.  prosince 2018Martin Nešpor
2007/08KristýnaJuráňováVII.Věda je zábavazákladní2. místo16.  května 2008Jana Pavlůsková
2007/08KláraSlimaříkováVIII.
2008/09KarelFojtíkIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo9.  října 2008Petr Musil
2008/09JanKvapilIX.
2018/19Anna MarieTkáčováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní2. místo21.  ledna 2019Martin Nešpor
2001/02JanSlušeVIII.Matematická olympiádaškolní2. místo10.  dubna 2002Marie Černá
2008/09MartinMusilV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo9.  října 2008Petr Musil
2008/09VojtěchLangerV.
2008/09VáclavVenkrbecV.
2012/136. třídatým žákůVI.Odpadová olympiádaokrskové2. místo17.  října 2012Zdeněk Navrátil
2018/19MartaChovancováIX.Zeměpisná olympiádaškolní2. místo8.  února 2019Jana Pavlůsková
2018/19OndřejStejskalVII.11.  února 2019
2018/19MalvínaJurečkováVI.12.  února 2019
2013/14OndřejBorikIX.Dějepisná olympiádaškolní2. místo6.  ledna 2014Martin Nešpor
2018/19florbalstarší žáciTurnaj o pohár Anděly Mericimezinárodní2. místo19.  října 2018Petr Musil
2018/19futsalstarší žáciTurnaj o pohár svaté Voršilymezinárodní2. místo29.  ledna 2019Petr Musil
2013/14PavlaMyškováV.Bible a myškolní2. místo7.  října 2014Magdalena Šímová
2013/14JubileaKučerováVII.
2001/02EliškaHomolováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní2. místo únor 2002Martin Nešpor
2013/14LucieKvapilováIX.Bible a myškolní2. místo7.  října 2014Magdalena Šímová
2013/14PavlaMyškováV.okresní28.  října 2014
2013/14JanaLangerováVII.28.  listopadu 2014
2008/09ŠtěpánPolákVII.Matematický klokanškolní2. místo19.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09JanKvapilIX.Vilém Lukáš
2009/10OndřejBorikV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo15.  října 2009Petr Musil
2009/10AnnaChládkováV.
2009/10JanSmékalV.
2009/10MichalTřískaVII.
2009/10VáclavVenkrbecVI.
2018/19PetrTomečekIX.Školní bowlingová ligaokresní2. místo květen 2019Petr Musil
2009/10ZdeňkaGiacintováVI.Odpadová olympiádaokresní2. místo22.  října 2009Zdeněk Navrátil
2018/19MartinChládekIX.Školní bowlingová ligaokresní2. místo květen 2019Petr Musil
2009/10LudmilaBinderováVI.Odpadová olympiádaokresní2. místo22.  října 2009Zdeněk Navrátil
2018/19DavidKotekIX.Školní bowlingová ligaokresní2. místo květen 2019Petr Musil
2009/10BarboraSchmidlováVI.Odpadová olympiádaokresní2. místo22.  října 2009Zdeněk Navrátil
2009/10HelenaOpletalováVI.
2013/14ChlapciMladšíAtletický čtyřbojokrskové2. místo7.  května 2014Petr Musil
2009/10MarieFerencováVI.Odpadová olympiádaokresní2. místo22.  října 2009Zdeněk Navrátil
2009/10JuliaTrajlinkováVII.Bible a myregionální2. místo10.  února 2010Magdalena Šímová
2019/20EvaMilerováV.školní11.  října 2019
2009/10MarianaJalůvkováVIII.Rukodělná soutěžokresní2. místo26.  listopadu 2009Magdalena Šímová
2019/20VáclavŠvorčíkVII.Bible a myškolní2. místo11.  října 2019Magdalena Šímová
2009/10MatthewZahradníkIX.Konverzační soutěž v anglickém jazycekrajské2. místo23.  března 2010Šárka Chlupová
2019/20NelaPokornáVIII.Bible a myškolní2. místo11.  října 2019Magdalena Šímová
2019/20JanSalamonVIII.Dějepisná olympiádaškolní2. místo22.  listopadu 2019Martin Nešpor
2002/03EliškaHomolováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní2. místo leden 2003Martin Nešpor
2014/15MichaelVolákV.Bible a myokresní2. místo25.  listopadu 2014Magdalena Šímová
2014/15PavlaMyškováVI.
2019/20AlžbětaHorákováVI.Zeměpisná olympiádaškolní2. místo19.  února 2020Jana Pavlůsková
2003/04AloisJaníčekIX.Biologická olympiádaškolní2. místo únor 2004Jaromír Vachutka
2014/15TeamchlapciIV a V.Think Blue Cup - florbalový turnajokresní2. místo20.  listopadu 2014Petr Musil
Celkem zobrazeno 114 záznamů.
Dnes je čtvrtek 2. dubna 2020. Svátek má Erika, zítra má svátek Richard.