Dnešní oběd:
polévka kmínová s houskou, hrachová kaše s cibulkou, šunkový párek, sterilovaný okurek, chléb, sirup

Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2014/15AdélaKnappováVI.Naše společná planeta - výtvarná soutěž-3. místo listopad 2014Šárka Chlupová
2014/15Marková Z., Večeřová H.VII.
2014/15ŠimonBorikVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní3. místo15.  prosince 2014Martin Nešpor
2010/11KristiánTomečekIX.Dějepisná olympiádaškolní3. místo16.  prosince 2010Martin Nešpor
2014/15ChládekMartinV.BOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové3. místo2.  června 2015Petr Musil
2010/11JakubEremiášIXOlympiáda v českém jazyceškolní3. místo leden 2011Martin Nešpor
2010/11MarianaJalůvkováIX
2015/16Terezie ŠvorčíkováV.Pythagoriádaškolní3. místo8.  února 2016Heda Robert-Quatre
1999/2000DominikChlupV.Prvotiny, literární soutěž Okresní knihovny v Olomouciokresní3. místo únor 1999Alena Vrzalová
1999/2000BarboraKubáčkováVII.Olomoucké benefice – Do-re-miokresní3. místo únor 2000Martin Nešpor
2004/05VeronikaBorkováVII.Matematická olympiádaokresní3. místo6.  dubna 2005Marie Černá
2004/05MichalPazderaVI.Pythagoriádaokresní3. místo30.  března 2005Marie Černá
2015/16ChlapciVIII., IX.Školní futsalová ligaokrskové3. místo15.  prosince 2015Petr Musil
2010/11tým žákyňVI. a VII.Atletický vícebojokrskové3. místo18.  května 2011Petr Musil
2004/05LukášLachmanIX.Sloup Nejsvětější Trojice, výtvarná soutěžokresní3. místo13.  května 2005Šárka Chlupová
2015/16MatyášKvapilV.BOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové3. místo6.  června 2016Petr Musil
2004/05LukášLachmanIX.Sloup Nejsvětější Trojice, výtvarná soutěžokresní3. místo13.  května 2005Šárka Chlupová
2011/12JakubLexmaulV.Bible a myokresní3. místo22.  listopadu 2011Magdalena Šímová
2004/05MartinVítekIX.Chemická olympiáda okresní3. místo11.  března 2005Zdeněk Navrátil
2015/16tým1. stupeňBOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové3. místo6.  června 2016Petr Musil
2016/17AnnaZahradníčkováV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokrskové3. místo5.  října 2016Petr Musil
2016/17ZuzanaPospíšilováV.
2016/17AlešMazánekIX.
2011/12OndřejPavelaIX.Olympiáda v českém jazyceškolní3. místo30.  listopadu 2011Martin Nešpor
2016/17ŠimonKubálekIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokrskové3. místo5.  října 2016Petr Musil
2004/05JosefKubečekVI.Zeměpisná olympiádaokresní3. místo21.  března 2005Zdeněk Navrátil
2016/17GabrielaNovotnáIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokrskové3. místo5.  října 2016Petr Musil
2016/17JulieNavrátilováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní3. místo24.  listopadu 2016Martin Nešpor
2016/17HanaVolákováIX.Dějepisná olympiádaškolní3. místo22.  listopadu 2016Martin Nešpor
2016/17FlorianKoupilIV.Bible a myokresní3. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2016/17LydieKenningováVI.
2016/17MartinSoubustaIX.
2000/01KarelBerkaVII.Atletický vícebojmístní3. místo23.  května 2001Martin Látal
2000/01ŠtěpánHavranVII.
2000/01StanislavPolákVII.
2016/17MichaelVolákVII.Zeměpisná olympiádaokresní3. místo21.  února 2017Jana Pavlůsková
2000/01MarekByrtusVIII.Atletický vícebojmístní3. místo23.  května 2001Martin Látal
2000/01PavelDrozdVIII.
2000/01JosefPolákVIII.
2000/01JosefStrejčekIX.
2011/12VítekBudinaIII.Matematický klokanškolní3. místo16.  března 2012Lukáš Chlup
2011/12KateřinaPospíšilováI.
2011/12DavidLoučkaII.Zuzana Smékalová
2011/12DavidKotekII.
2011/12ZdeněkPazderaVI.Vladimíra Brandýsová
2011/12LukášKaletaVII.Vilém Lukáš
2000/01DominikChlupVIII.Žijeme v pravěku bez televize a supermarketu, lit. soutěž Vl. muzea v Olomouci okresní3. místo17.  ledna 2001Martin Nešpor
2005/06JosefKubečekVII.Zeměpisná olympiádaokresní3. místo23.  března 2006Zdeněk Navrátil
2005/06MichaelaHrudováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní3. místo15.  ledna 2006Martin Nešpor
2011/12ZdenaGiacintováVIII.Matematický klokanškolní3. místo16.  března 2012Jana Pavlůsková
2017/18TerezieŠvorčíkováVII.Bible a myokresní3. místo30.  listopadu 2017Magdalena Šímová
2011/12Anna-MarieKaletováV.Pythagoriádakrajské3. místo3.  května 2012Vladimíra Brandýsová
2017/18MichaelVolákVIII.Dějepisná olympiádaškolní3. místo14.  listopadu 2017Martin Nešpor
2011/12chlapciVIII.-IX.Atletický čtyřbojokrskové3. místo16.  května 2012Petr Musil
2012/13EsterPaláskováV.Bible a myokresní3. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2006/07VojtěchDanišV.Matematický klokanokresní3. místo březen 2007Petr Musil
2006/07MatthewZahradníkVI.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní3. místo duben 2007Šárka Chlupová
2012/13JanaLangerováVI.Bible a myokresní3. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2012/13MarkétaFlekováV.Pythagoriádaškolní3. místo30.  ledna 2013Petr Musil
2012/13MagdalenaChaloupkováVII.31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
2018/19VeronikaŠvorčíkováIV.Bible a myškolní3. místo5.  listopadu 2018Magdalena Šímová
2007/08MichalPazderaIX.Matematický klokankrajské3. místo27.  března 2008Jana Pavlůsková
2018/19VáclavŠvorčíkVI.Bible a myškolní3. místo5.  listopadu 2018Magdalena Šímová
2007/08MarianKowalczukIX.Atletický čtyřbojokrskové3. místo14.  května 2008Petr Musil
2007/08VojtěchKvapilIX.
2007/08VojtěchJiříčekVIII.
2018/19JakubMyškaIX.Bible a myškolní3. místo5.  listopadu 2018Magdalena Šímová
2007/08MatějSigmundVIII.Atletický čtyřbojokrskové3. místo14.  května 2008Petr Musil
2012/13KateřinaSoubustováVII.Matematický klokanokresní3. místo24.  dubna 2013Jana Pavlůsková
2018/19MichaelVolákIX.Dějepisná olympiádaškolní3. místo7.  prosince 2018Martin Nešpor
2018/19HanaRinasováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní3. místo21.  ledna 2019Martin Nešpor
2001/02PetrJiráčekVI.O nejzajímavější velikonoční dekoraci, soutěž Producentského centra Profilcelostátní3. místo22.  února 2002Šárka Chlupová
2018/19EvaVykopalováIX.Zeměpisná olympiádaškolní3. místo8.  února 2019Jana Pavlůsková
2001/02VáclavKašparVI.O nejzajímavější velikonoční dekoraci, soutěž Producentského centra Profilcelostátní3. místo22.  února 2002Šárka Chlupová
2008/09MarieHirschnerováVIII.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní3. místo4.  prosince 2008Šárka Chlupová
2013/14LucieKvapilováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní3. místo20.  listopadu 2013Martin Nešpor
2018/19VojtěchŠlechtaVI.Zeměpisná olympiádaškolní3. místo12.  února 2019Jana Pavlůsková
2013/14MatějCukrIX.Dějepisná olympiádaškolní3. místo6.  ledna 2014Martin Nešpor
2018/19vybíjenástarší žákyněTurnaj o pohár Anděly Mericimezinárodní3. místo19.  října 2018Petr Musil
2018/19starší žáci a žákyněBOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové3. místo5.  listopadu 2018Petr Musil
2013/14Tým chlapcůIII. - V.Školský pohár ve florbaleokrskové3. místo20.  listopadu 2014Petr Musil
2018/19stolní tenisstarší žáciTurnaj o pohár svaté Voršilymezinárodní3. místo29.  ledna 2019Petr Musil
2013/14DorotaIngrováIV.Bible a myškolní3. místo7.  října 2014Magdalena Šímová
2013/14JakubŠálekVII.
2001/02JosefPolákIX.Olympiáda v českém jazyceškolní3. místo únor 2002Martin Nešpor
2013/14BarboraKvapilováIX.Bible a myškolní3. místo7.  října 2014Magdalena Šímová
2013/14MichalVolákIV.okresní28.  října 2014
2013/14KateřinaSoubustováVII.28.  listopadu 2014
2002/03ŠtěpánHavranIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní3. místo3.  října 2002Marie Černá
2008/09KristiánTomečekVII.Matematický klokanškolní3. místo19.  března 2009Jana Pavlůsková
2002/03AnežkaKvapilová I.IX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní3. místo3.  října 2002Marie Černá
2002/03AnežkaKvapilová II.IX.
2002/03OndřejMikmekIX.
2008/09VáclavŠevčíkIX.Matematický klokanškolní3. místo19.  března 2009Vilém Lukáš
2002/03JanŘezníčekIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní3. místo3.  října 2002Marie Černá
2018/19JanSalamonVII.Pythagoriádaokresní3. místo28.  května 2019Jana Pavlůsková
2019/20MarkétaLabounkováV.Bible a myškolní3. místo11.  října 2019Magdalena Šímová
2002/03AloisJaníčekVIII.Já a kniha, literární soutěž PC Olomouc okresní3. místo11.  června 2003Martin Nešpor
2009/10VítVečeřaVII.Rukodělná soutěžokresní3. místo26.  listopadu 2009Magdalena Šímová
2009/10JanDoleželVII.
2019/20KláraLabounkováVII.Bible a myškolní3. místo11.  října 2019Magdalena Šímová
2019/20KateřinaSvozilováIX.
2019/20OndřejMazáčVIII.Dějepisná olympiádaškolní3. místo22.  listopadu 2019Martin Nešpor
2002/03JosefPolákIX.Olympiáda v českém jazyceškolní3. místo leden 2003Martin Nešpor
2019/20EvaMilerováV.Bible a myokresní3. místo28.  listopadu 2019Magdalena Šímová
2002/03TerezieJiříčkováIX.Olympiáda v českém jazyceokresní3. místo13.  března 2003Martin Nešpor
2014/15MarieBrychtováIV.Bible a myokresní3. místo25.  listopadu 2014Magdalena Šímová
2014/15EliškaSalamonováVII.
2019/20BořivojPřecechtělVI.Zeměpisná olympiádaškolní3. místo19.  února 2020Jana Pavlůsková
2003/04JosefNakládalIX.Biologická olympiádaškolní3. místo únor 2004Jaromír Vachutka
Celkem zobrazeno 110 záznamů.