Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2014/15JanKoupilVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní4. místo15.  prosince 2014Martin Nešpor
2004/05JosefKubečekVI.Vlastivědný trojboj, soutěž pořádaná Vlastivědným muzeem v Olomouciokresní4. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
2004/05TerezaPřerovskáVII.
2004/05JanHrodekVIII.
2004/05MartinVítekIX.
2016/17BudinaVítVIII.Olympiáda v českém jazyceokresní4. místo2.  února 2017Martin Nešpor
2011/12Anna-MarieKaletováV.Matematická olympiádaokresní4. místo25.  ledna 2012Vladimíra Brandýsová
2005/06VeronikaJiříčkováIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní4. místo22.  února 2006Petra Lukaševičová
2011/12tým žákůVI.-IX.Coca-Cola CUPokrskové4. místo23.  května 2012Petr Musil
2017/18EliškaNáplavováVIII.Olympiáda v českém jazyceokresní4. místo29.  ledna 2018Martin Nešpor
2012/13PavlaMyškováIV.Bible a myokresní4. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2012/13JakubLexmaulVI.
2012/13JanaKvapilováIX.
2007/08MichalPazderaIX.Matematická olympiádaokresní4. místo23.  ledna 2008Jana Pavlůsková
2001/02LuciePoláčkováVI.Závody v přespolním běhuokrskové4. místo říjen 2001Marie Černá
2001/02GabrielaGrohmannováVII.
2001/02BarboraKolečářováVII.
2001/02AngelikaKořenkováVII.
2001/02EvaKubíčkováVII.
2001/02ŠtěpánHavranVIII.
2001/02MarekByrtusIX.
2012/13HanaKenningováIV.Bible a mycelostátní4. místo6.  února 2013Magdalena Šímová
2001/02TomášDanielIX.Závody v přespolním běhuokrskové4. místo říjen 2001Marie Černá
2001/02MarekChudíkIX.
2001/02JosefPolákIX.
2008/09VojtěchJiříčekIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní4. místo4.  prosince 2008Šárka Chlupová
2018/19DorotaIngrováIX.Dějepisná olympiádakrajské4. místo21.  března 2019Martin Nešpor
2018/19Hana SofieRinasováIX.Bücherwurm - Knihomolokresní4. místo26.  března 2019Petra Gruberová
2019/20Václav ŠvorčíkVII.Bible a myokresní4. místo28.  listopadu 2019Magdalena Šímová
2019/20NelaPokornáVIII.
2003/04LukášLachmanVIII.Biologická olympiádaškolní4. místo únor 2004Jaromír Vachutka
Celkem zobrazeno 31 záznamů.
Dnes je čtvrtek 6. srpna 2020. Svátek má Oldřiška, zítra má svátek Lada.