Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 2020/21 2021/22
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2004/05LukášLachmanIX.Astronomická olympiádacelostátní56. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
2012/13starší žáciIX.Atletický čtyřbojokrskové1. místo15.  května 2013Petr Musil
2004/05LuciePoláčkováIX.2. místo11.  května 2005Marie Černá
2007/08MarianKowalczukIX.3. místo14.  května 2008Petr Musil
2004/05VáclavBraunerIX.účast11.  května 2005Marie Černá
2007/08VojtěchKvapilIX.3. místo14.  května 2008Petr Musil
2004/05VáclavKašparIX.účast11.  května 2005Marie Černá
2008/09JakubZatloukalIX.okresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2004/05TomášSítařIX.okrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2000/01JosefStrejčekIX.Atletický vícebojmístní3. místo23.  května 2001Martin Látal
2010/11tým žákůIX.okrskové1. místo18.  května 2011Petr Musil
2010/11JakubZemanIX.okresní2. místo15.  června 2011
2000/01MarieDrozdováIX.účast20.  června 2001Martin Látal
2010/11DominikPalásekIX.2. místo15.  června 2011Petr Musil
2000/01AlžbětaGottwaldováIX.účast20.  června 2001Martin Látal
2001/02TomášDanielIX.okrskové18.-19. místo4.  června 2002Marie Černá
2010/11KristianTomečekIX.okresní2. místo15.  června 2011Petr Musil
2000/01AlžbětaGottwaldováIX.místní1 místo23.  května 2001Martin Látal
2001/02JosefPolákIX.okrskové18.-19. místo 4.  června 2002Marie Černá
2010/11JanVelčovskýIX.okresní2. místo15.  června 2011Petr Musil
2018/19JakubMyškaIX.Bible a myškolní3. místo5.  listopadu 2018Magdalena Šímová
2014/15KateřinaSoubustováIX.1. místo8.  října 2014
2012/13JanaKvapilováIX.okresní4. místo22.  listopadu 2012
2014/15KateřinaSoubustováIX.1. místo25.  listopadu 2014
2016/17HanaVolákováIX.2. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2016/17MartinSoubustaIX.3. místo
2018/19MichaelVolákIX.školní1. místo5.  listopadu 2018Magdalena Šímová
2013/14LucieKvapilováIX.2. místo7.  října 2014
2008/09OlgaŠnevajsováIX.celostátníúčast18.  února 2009
2019/20KateřinaSvozilováIX.školní3. místo11.  října 2019
2018/19EliškaNáplavováIX.2. místo5.  listopadu 2018
2013/14BarboraKvapilováIX.3. místo7.  října 2014
2019/20KateřinaSvozilováIX.okresní5. místo28.  listopadu 2019
2003/04AloisJaníčekIX.Biologická olympiádaškolní2. místo únor 2004Jaromír Vachutka
2003/04JosefNakládalIX.3. místo
2003/04JakubKašparIX.5. místo
2003/04ŠtěpánChládekIX.1. místo
2018/19MichaelVolákIX.Bobřík informatikyškolní3. místo - kat. Kadet15.  listopadu 2018Vilém Lukáš
2021/22PatrikVolákIX.2. místo - kat. Kadet19.  listopadu 2021Vít Lazecký
2018/19VojtěchJalůvkaIX.3. místo - kat. Kadet15.  listopadu 2018Vilém Lukáš
2021/22DanielEngelbrechtIX.2. místo - kat. Kadet19.  listopadu 2021Vít Lazecký
2014/15MarkétaDanišováIX.1. místo, kat. Kadet12.  listopadu 2014Vilém Lukáš
2018/19TomášKociánIX.1. místo - kat. Kadet15.  listopadu 2018
2014/15AgátaDokoupilováIX.2. místo, kat. Kadet12.  listopadu 2014
2018/19Hana SofieRinasováIX.Bücherwurm - Knihomolokresní4. místo26.  března 2019Petra Gruberová
2015/16BarboraVykopalováIX.Dějepisná olympiádaškolní1. místo18.  prosince 2015Martin Nešpor
2016/17HanaVolákováIX.3. místo22.  listopadu 2016
2018/19DorotaIngrováIX.okresní10. místo17.  ledna 2019
2010/11KristiánTomečekIX.školní3. místo16.  prosince 2010
2018/19DorotaIngrováIX.krajské4. místo21.  března 2019
2015/16BarboraVykopalováIX.5. místo19.  března 2016
2018/19DorotaIngrováIX.školní1. místo7.  prosince 2018
2010/11DominikPalásekIX.16.  prosince 2010
2015/16BarboraVykopalováIX.okresní2. místo18.  ledna 2016
2018/19ŠimonMrázekIX.školní7.  prosince 2018
2013/14OndřejBorikIX.6.  ledna 2014
2010/11ŠtěpánČernínIX.16.  prosince 2010
2016/17HanaVečeřováIX.22.  listopadu 2016
2018/19MichaelVolákIX.3. místo7.  prosince 2018
2013/14MatějCukrIX.6.  ledna 2014
2017/18VítBudinaIX.Evropa ve školekrajskéčestné uznání6.  dubna 2018Šárka Chlupová
2017/18AdamKenšaIX.celostátnízvláštní cena poroty23.  května 2018
2017/18MiroslavJavoříkIX.krajskéčestné uznání6.  dubna 2018
2017/18AdamKenšaIX.
2017/18VítBudinaIX.celostátnízvláštní cena poroty23.  května 2018
2017/18MiroslavJavoříkIX.
2002/03JanSlušeIX.Fyzikální olympiádaškolnípostup leden 2003Vilém Lukáš
2004/05LukášLachmanIX. leden 2005
2002/03JanSlušeIX.okresní7. místo3.  dubna 2003
2007/08JanHerodekIX.účast14.  května 2008
2004/05VeronikaMlčochováIX.školní leden 2005
2006/07MichalCukrIX.okresní7. místo březen 2007
2004/05MartinVítekIX.Chemická olympiáda krajské8. místo8.  dubna 2005Zdeněk Navrátil
2005/06MichaelaHrudováIX.okresní13. místo3.  března 2006
2006/07MichalCukrIX.25. místo březen 2007Taťána Štosová
2007/08MarieMazáčováIX.23. místo30.  ledna 2008Jana Pavlůsková
2006/07DrahomíraKvapilováIX.26. místo březen 2007Taťána Štosová
2006/07JanBukaIX.27. místo
2007/08SáraKalodováIX.14. místo30.  ledna 2008Jana Pavlůsková
2004/05MartinVítekIX.3. místo11.  března 2005Zdeněk Navrátil
2014/15JosefKořenekIX.školní17. místo6.  března 2015
2007/08KláraKvapilováIX.okresní21. místo30.  ledna 2008Jana Pavlůsková
2002/03AnežkaKvapilová II.IX.Já a kniha, literární soutěž PC Olomouc okresníúčast11.  června 2003Martin Nešpor
2002/03MarkétaSobotkováIX.
2002/03AnežkaKvapilová I.IX.
2005/06DaliborMatějkaIX.Konverzační soutěž v anglickém jazycezákladníúčast10.  listopadu 2005Petra Lukaševičová
2005/06VeronikaJiříčkováIX.okresní4. místo22.  února 2006
2005/06VeronikaJiříčkováIX.2. kolo1. místo2.  prosince 2005
2007/08JanHerodekIX.okresníúčast15.  listopadu 2007
2008/09VojtěchJiříčekIX.4. místo4.  prosince 2008Šárka Chlupová
2005/06VeronikaJiříčkováIX.základnípostup10.  listopadu 2005Petra Lukaševičová
2005/06DaliborMatějkaIX.účast
2007/08PavelLexmaulIX.okresní15.  listopadu 2007
2003/04MartinZapletalIX.26.  února 2004Šárka Chlupová
2005/06MichaelaHrudováIX.základní10.  listopadu 2005Petra Lukaševičová
2005/06VeronikaJiříčkováIX.2. kolo1. místo2.  prosince 2005
2006/07JanDostálIX.okresní5.-6. místo duben 2007
2007/08KláraKvapilováIX.účast15.  listopadu 2007
2009/10MatthewZahradníkIX.krajské2. místo23.  března 2010Šárka Chlupová
2000/01LucieTomečkováIX.Mana-Bible, výtvarná soutěž ilustrace bibleškolnízvláštní cena31.  května 2001Šárka Chlupová
2004/05LukášLachmanIX.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2005Vilém Lukáš
2007/08MichalPazderaIX.okresní4. místo23.  ledna 2008Jana Pavlůsková
2000/01JosefStrejčekIX.školníúčast1.  února 2001Vilém Lukáš
2007/08MichalPazderaIX.krajské12.-14. místo26.  března 2008Jana Pavlůsková
2000/018. a 9. ročníkIX.Matematický klokanškolníúčast28.  března 2001Vilém Lukáš
2008/09JanKvapilIX.2. místo19.  března 2009
2008/09VáclavŠevčíkIX.3. místo
2004/05PavlaLukešováIX.1. místo25.  března 2005
2011/12AntonínBekárekIX.2. místo16.  března 2012Jana Pavlůsková
2007/08MichalPazderaIX.krajské3. místo27.  března 2008
2008/09MatoušJuráňIX.školní1. místo19.  března 2009Vilém Lukáš
2011/12OndřejPavelaIX.2. místo16.  března 2012Jana Pavlůsková
2001/02JosefPolákIX.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2002Martin Nešpor
2002/039. ročníkIX. únor 2003
2000/01KateřinaDostálováIX. únor 2001Petra Lukaševičová
2014/15EliškaDosoudilováIX.Náboj, matematicko-fyzikální soutěžkrajské12. místo28.  listopadu 2014Vilém Lukáš
2014/15JosefKořenekIX.
2014/15TomášNovotnýIX.
2017/18VítBudinaIX.10. místo24.  listopadu 2017
2014/15KateřinaSoubustováIX.12. místo28.  listopadu 2014
2010/11tým žákůIX.Náklo Cup - malá kopanáokrskové1. místo20.  května 2011Tomáš Lehečka
2005/06KristinaKvapilováIX.Náš svět, Národní institut dětí a mládeže MŠMT ČR, KMČ Albatrosokresníúčast30.  března 2006Martin Nešpor
2002/03AnežkaKvapilová I.IX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní3. místo3.  října 2002Marie Černá
2016/17GabrielaNovotnáIX.okrskové5.  října 2016Petr Musil
2007/08JosefKubečekIX.okresní1. místo4.  října 2007
2013/14OndřejBorikIX.10.  října 2013
2008/09JanKvapilIX.2. místo9.  října 2008
2002/03AnežkaKvapilová II.IX.3. místo3.  října 2002Marie Černá
2013/14JanSmékalIX.1. místo10.  října 2013Petr Musil
2012/13MartinMusilIX.2.  října 2012
2002/03OndřejMikmekIX.3. místo3.  října 2002Marie Černá
2014/15MartinZemanIX.1. místo15.  října 2014Petr Musil
2016/17AlešMazánekIX.okrskové3. místo5.  října 2016
2012/13VáclavVenkrbecIX.okresní1. místo2.  října 2012
2002/03ŠtěpánHavranIX.3. místo3.  října 2002Marie Černá
2002/03JanŘezníčekIX.
2016/17ŠimonKubálekIX.okrskové5.  října 2016Petr Musil
2012/13VojtěchLangerIX.okresní1. místo2.  října 2012
2008/09KarelFojtíkIX.2. místo9.  října 2008
2002/03AnežkaKvapilová II.IX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresní1. místo24.  listopadu 2002Martin Nešpor
2004/05TomášSítařIX.bez umístění leden 2005
2002/03IvaMorongováIX.1. místo24.  listopadu 2002
2018/19JanaStudenáIX.krajskéčestné uznání říjen 2018Šárka Chlupová
2002/03PavelJaníčekIX.okresní1. místo24.  listopadu 2002Martin Nešpor
2002/03JanŘezníčekIX.
2002/03AnežkaKvapilová I.IX.
2004/05PavlaLukešováIX.bez umístění leden 2005
2001/02TerezieJiříčkováIX.Olympiáda v českém jazyceokresní7. místo13.  března 2002Martin Nešpor
2002/03TerezieJiříčkováIX.školní1. místo leden 2003
2000/01KateřinaDostálováIX. únor 2001
2000/01MagdalenaDrozdováIX.účast
2000/01LucieTomečkováIX.
2015/16AnnaRobert-QuatreIX.okresní5. místo8.  února 2016
2005/06MichaelaHrudováIX.školní3. místo15.  ledna 2006
2003/04BarboraJiříčkováIX.2. místo leden 2004
2009/10PetrJaníčekIX.okresní10. místo16.  března 2010Alena Nováčková
2010/11KristiánTomečekIX.školní1. místo leden 2011Martin Nešpor
2007/08JosefKubečekIX.2.-3. místo14.  ledna 2008
2001/02TerezieJiříčkováIX.1. místo únor 2002
2002/03EliškaHomolováIX.2. místo leden 2003
2000/01MagdalenaDrozdováIX.účast únor 2001
2000/01MarieDrozdováIX.
2000/01KateřinaDostálováIX.okresní7.-13. místo7.  března 2001
2015/16Anna Robert-QuatreIX.školní1. místo5.  ledna 2016
2016/17HanaVolákováIX.2. místo24.  listopadu 2016
2005/06MarieJaníčkováIX.4.-5. místo15.  ledna 2006
2018/19EliškaNáplavováIX.1. místo21.  ledna 2019
2013/14LucieKvapilováIX.3. místo20.  listopadu 2013
2003/04JakubKašparIX.účast leden 2004
2011/12Štěpán ČernínIX.1. místo30.  listopadu 2011
2001/02EliškaHomolováIX.2. místo únor 2002
2002/03JanaSobotkováIX.účast leden 2003
2002/03JosefPolákIX.3. místo
2000/01MarieDrozdováIX.účast únor 2001
2000/01VojtěchJemelkaIX.
2016/17JulieNavrátilováIX.3. místo24.  listopadu 2016
2005/06VeronikaJiříčkováIX.1.-2. místo15.  ledna 2006
2005/06EliškaHirschnerováIX.4.-5. místo
2018/19Anna MarieTkáčováIX.2. místo21.  ledna 2019
2003/04JiříVečeřaIX.účast leden 2004
2011/12Adam ŠumníkIX.2. místo30.  listopadu 2011
2007/08SáraKalodováIX.1. místo14.  ledna 2008
2001/02JosefPolákIX.3. místo únor 2002
2002/03MarkétaSobotkováIX.účast leden 2003
2002/03TerezieJiříčkováIX.okresní3. místo13.  března 2003
2000/01KateřinaDostálováIX.školní1. místo únor 2001
2000/01PetraŠiškováIX.účast
2005/06KristinaKvapilováIX.1.-2. místo15.  ledna 2006
2005/06KristinaKvapilováIX.účast
2018/19HanaRinasováIX.3. místo21.  ledna 2019
2012/13VáclavVenkrbecIX.1. místo13.  prosince 2012
2003/04KristýnaKvapilováIX.postup leden 2004
2003/04KristýnaKvapilováIX.okresní28.-34. místo25.  února 2004
2011/12OndřejPavelaIX.školní3. místo30.  listopadu 2011
2007/08MichalPazderaIX.2.-3. místo14.  ledna 2008
2005/06JanHrodekIX.Pionýrský sedmikvítek (Pionýr)okresníúčast10.  ledna 2006Martin Nešpor
2001/02JanŘezníčekIX.Prvotiny, literární soutěž Okresní knihovny v Olomouciokresníčestné uznání26.  června 2002Martin Nešpor
2001/02PavelDrozdIX.
2004/05LukášLachmanIX.Sloup Nejsvětější Trojice, výtvarná soutěžokresní3. místo13.  května 2005Šárka Chlupová
2004/05LukášLachmanIX.
2015/16AnnaRoháčováIX.Soutěž v anglickém jazyceokresní15. místo10.  února 2016Šárka Chlupová
2000/01KateřinaDostálováIX.Soutěž v německém jazyce okresníúčast24.  listopadu 2000Petra Lukaševičová
2000/01AlžbětaGottwaldováIX.
2010/11TomᚊvecIX.Soutež v psaní dopisůškolnípostup19.  února 2011Martin Nešpor
2010/11VeronikaBekárkováIX.
2010/11MiroslavaHolčákováIX.
2010/11ZdeněkSchmidlIX.
2010/11JakubZemanIX.
2018/19MartinChládekIX.Školní bowlingová ligaokresní2. místo květen 2019Petr Musil
2018/19DavidKotekIX.
2018/19PetrTomečekIX.
2007/08VeronikaVelčovskáIX.Turnaj ve vybíjenéokrskové1. místo12.  prosince 2007Miroslava Štýbnarová
2007/08MarieChládkováIX.
2007/08MarieMazáčováIX.
2007/08VeronikaHomolováIX.
2007/08KláraKvapilováIX.
2007/08AnežkaChudíkováIX.
2010/11EvaDostálováIX.Turnaj základních škol v bowlinguokrskové5. místo29.  září 2010Petr Musil
2010/11AlžbětaHarvánkováIX.
2010/11JanVelčovskýIX.
2018/19Anna-MarieTkáčováIX.Už tam budem? Soutěž ČT-úspěšná účast27.  února 2019Vilém Lukáš
2018/19JanMazánekIX.
2018/19KarelZahradníčekIX.
2018/19MichaelVolákIX.
2018/19EvaVykopalováIX.
2018/19VojtěchJalůvkaIX.VEX IQ CHALLENGE RINGMASTERcelostátní8. místo25.  června 2019Vilém Lukáš
2004/05MartinVítekIX.Vlastivědný trojboj, soutěž pořádaná Vlastivědným muzeem v Olomouciokresní4. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
2001/02MarekByrtusIX.Závody v přespolním běhuokrskové4. místo říjen 2001Marie Černá
2001/02TomášDanielIX.
2001/02MarekChudíkIX.
2001/02JosefPolákIX.
2013/14OndřejBorikIX.Zeměpisná olympiádaokresní5. místo18.  února 2014Jana Pavlůsková
2011/12JonatanKučeraIX.školní1. místo23.  února 2012
2018/19DorotaIngrováIX.8.  února 2019
2000/01JosefStrejčekIX.postup únor 2001Martin Látal
2005/06MichaelaHrudováIX.okresní22. místo23.  března 2006Zdeněk Navrátil
2013/14OndřejBorikIX.školní1. místo14.  února 2014Jana Pavlůsková
2010/11DominikPalásekIX.17.  února 2011
2011/12JonatanKučeraIX.okresní7. místo14.  března 2012
2018/19MartaChovancováIX.školní2. místo8.  února 2019
2007/08PavelKalodaIX.okresní20. místo19.  března 2008
2000/01JosefStrejčekIX.22. místo21.  března 2001Martin Látal
2004/05MartinVítekIX.5. místo21.  dubna 2005Zdeněk Navrátil
2006/07JanŠevčíkIX.22. místo únor 2007Jana Pavlůsková
2010/11DominikPalásekIX.8. místo9.  března 2011
2018/19EvaVykopalováIX.školní3. místo8.  února 2019
Celkem zobrazeno 246 záznamů.

Základní škola sv. Voršily v Olomouci

77900 Aksamitova 707/6

ID datové schránky: n8smc28

IČO: 495 880 95

IZO: 049 588 095

č. účtu 377842523/0300

tel. 585 222 689

e-mail: info@zcsol.cz

© 2021 ZŠ sv. Voršily v Olomouci