Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2000/01JanŘezníčekVII.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2001Marie Černá
2000/01JanJanošíkVII.Zeměpisná olympiádaškolnípostup únor 2001Kateřina Krysová
2000/01JanJanošíkVII.okresní29. místo21.  března 2001
2001/02JanSlušeVIII.Matematická olympiádaškolní1. místo únor 2002Marie Černá
2001/02JanSlušeVIII.2. místo10.  dubna 2002
2001/02JanSlušeVIII.Biologická olympiádaškolnípostup únor 2002Vít Lazecký
2001/02JanSlušeVIII.okresní11. místo19.  dubna 2002
2001/02JanSlušeVIII.Zeměpisná olympiádaškolníúčast únor 2002Vít Lazecký
2001/02JanSlušeVIII.Fyzikální olympiádaškolnípostup únor 2002Vilém Lukáš
2001/02JanSlušeVIII.okresní6. místo4.  března 2002
2001/02JanŘezníčekIX.Prvotiny, literární soutěž Okresní knihovny v Olomouciokresníčestné uznání26.  června 2002Martin Nešpor
2002/03JanŘezníčekIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní3. místo3.  října 2002Marie Černá
2002/03JanSlušeIX.Fyzikální olympiádaškolnípostup leden 2003Vilém Lukáš
2002/03JanSlušeIX.okresní7. místo3.  dubna 2003
2002/03JanŘezníčekIX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresní1. místo24.  listopadu 2002Martin Nešpor
2003/04JanLukešVI.Pythagoriádaokresní4.-8. místo24.  března 2004Marie Černá
2004/05JanDostálVII.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2004/05JanHrodekVIII.Vlastivědný trojboj, soutěž pořádaná Vlastivědným muzeem v Olomouciokresní4. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
2005/06JanKvapilVI.Zeměpisná olympiádakrajské12. místo12.  dubna 2006Zdeněk Navrátil
2005/06JanKvapilVI.okresní1. místo23.  března 2006
2005/06JanHrodekIX.Pionýrský sedmikvítek (Pionýr)okresníúčast10.  ledna 2006Martin Nešpor
2006/07JanŠevčíkIX.Zeměpisná olympiádaokresní22. místo únor 2007Jana Pavlůsková
2006/07JanBukaIX.Chemická olympiáda okresní27. místo březen 2007Taťána Štosová
2006/07JanDostálIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní5.-6. místo duben 2007Petra Lukaševičová
2007/08JanKvapilVIII.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo4.  října 2007Petr Musil
2007/08JanHerodekIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresníúčast15.  listopadu 2007Petra Lukaševičová
2007/08JanHerodekIX.Fyzikální olympiádaokresníúčast14.  května 2008Vilém Lukáš
2008/09JanKvapilIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo9.  října 2008Petr Musil
2008/09JanKvapilIX.Matematický klokanškolní2. místo19.  března 2009Vilém Lukáš
2008/09JanVelčovskýVII.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2009/10JanSmékalV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo15.  října 2009Petr Musil
2009/10JanDoleželVII.Rukodělná soutěžokresní3. místo26.  listopadu 2009Magdalena Šímová
2010/11JanVelčovskýIX.Turnaj základních škol v bowlinguokrskové5. místo29.  září 2010Petr Musil
2010/11JanDoleželVIII.Pythagoriádaškolní1. místo9.  února 2011Jana Pavlůsková
2010/11JanDoleželVIII.okresníúspěšný řešitel24.  března 2011
2010/11JanVelčovskýIX.Atletický vícebojokresní2. místo15.  června 2011Petr Musil
2012/13JanSmékalVIII.Pythagoriádaškolní2.-4. místo leden 2013Vilém Lukáš
2013/14JanSmékalIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo10.  října 2013Petr Musil
2014/15JanKoupilVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní4. místo15.  prosince 2014Martin Nešpor
2016/17JanSalamonV.Bible a myokresní1. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2016/17JanSalomonV.celostátní9. místo24.  března 2017
Celkem zobrazeno 41 záznamů.
Dnes je neděle 19. listopadu 2017. Svátek má Alžběta, zítra má svátek Nikola.