Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17

Školní rok 2013/14

JménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
JanaLangerováVII.Bible a myokresní2. místo28.  listopadu 2014Magdalena Šímová
JubileaKučerováVII.1. místo
KateřinaSoubustováVII.3. místo
Tým chlapcůIII. - V.Školský pohár ve florbaleokrskové3. místo20.  listopadu 2014Petr Musil
HanaKenningováV.Bible a myokresní1. místo28.  října 2014Magdalena Šímová
PavlaMyškováV.2. místo
MichalVolákIV.3. místo
PavlaMyškováV.školní2. místo7.  října 2014
DorotaIngrováIV.3. místo
JanaLangerováVII.1. místo
JubileaKučerováVII.2. místo
JakubŠálekVII.3. místo
KateřinaSoubustováVIII.1. místo
LucieKvapilováIX.2. místo
BarboraKvapilováIX.3. místo
Hana KenningováV.1. místo
ViktorieNemerádováVI.Pythagoriádaokresní7. - 14. místo14.  května 2014Jana Pavlůsková
GabrielaNovotnáVI.úspěšný řešitel
HanaVolákováVI.
OndřejKnichal V.
KristýnaPospíšilováV.
ChlapciStaršíAtletický čtyřbojokrskové1. místo7.  května 2014Petr Musil
DěvčataMladší
ChlapciMladší2. místo
KateřinaSoubustováVIII.Fyzikální olympiádaokresní9. místo27.  března 2014Vilém Lukáš
KláraJandečkováIV.Matematický klokanškolní1. místo22.  března 2014Petr Musil
EliškaPolepilováVII.Jana Pavlůsková
KateřinaSoubustováVIII.
HanaVolákováVI.Pythagoriádaškolní2.-3. místo5.  března 2014Jana Pavlůsková
Viktorie NemerádováVI.
Gabriela NovotnáVI.1. místo
OndřejBorikIX.Zeměpisná olympiádaokresní5. místo18.  února 2014Jana Pavlůsková
JakubŠálekVII.7. místo
AnežkaKořenkováVI.školní1. místo14.  února 2014
OndřejBorikIX.
JakubŠálekVII.
KateřinaSoubustováVIII.Olympiáda v českém jazyceokresní15. místo11.  února 2014Martin Nešpor
KateřinaSoubustováVIII.Dějepisná olympiádaokresní15. místo27.  ledna 2014Martin Nešpor
OndřejBorikIX.školní2. místo6.  ledna 2014
KateřinaSoubustováVIII.1. místo
MatějCukrIX.3. místo
AgátaDokoupilováVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní4.-5. místo20.  listopadu 2013Martin Nešpor
AnetaZemanováVIII.
LucieKvapilováIX.3. místo
JakubLexmaulVII.1.-2. místo
KateřinaSoubustováVIII.
OndřejBorikIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo10.  října 2013Petr Musil
ŠimonBorikVII.
PetrTomečekIV.
Sebastian PastuszakV.
JanSmékalIX.
Tým dívekVI.Plážová přehazovanáokrskové1. místo30.  září 2013Petr Musil
Celkem zobrazeno 52 záznamů.
Dnes je sobota 23. září 2017. Svátek má Berta, zítra má svátek Jaromír.