Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18

Školní rok 2004/05

JménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
KateřinaPavelováVII.Sloup Nejsvětější Trojice, výtvarná soutěžokresníčestné uznání13.  května 2005Šárka Chlupová
TerezieDvořákováVII.
LukášLachmanIX.3. místo
TerezieDvořákováVII.čestné uznání
LukášLachmanIX.3. místo
KateřinaPavelováVII.čestné uznání
TomášSítařIX.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
VáclavKašparIX.
VáclavBraunerIX.
ZdeněkHenebergVII.
DominikLachmanVII.
JanDostálVII.
AnežkaChudíkováVI.
MarieKořenkováVII.
VeronikaSchmidlováVII.
DrahomíraKvapilováVII.
VeronikaHomolováVI.
EliškaHirschnerováVIII.2. místo
MarieKowalczukováVIII.
MarianKowalczukVI.účast
MichaelaHrudováVIII.2. místo
LuciePoláčkováIX.
KryštofLátalVIII.Recitační soutěžokresníbez postupu květen 2005Martin Nešpor
JanHrodekVIII.Vlastivědný trojboj, soutěž pořádaná Vlastivědným muzeem v Olomouciokresní4. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
KláraKvapilováVI.Recitační soutěžokresníúčast květen 2005Alena Nováčková
LukášLachmanIX.Astronomická olympiádacelostátní56. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
MartinVítekIX.Vlastivědný trojboj, soutěž pořádaná Vlastivědným muzeem v Olomouciokresní4. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
TerezaPřerovskáVII.
JosefKubečekVI.
VeronikaKonopáčováVII.Zeměpisná olympiádaokresní21. místo21.  dubna 2005Zdeněk Navrátil
MartinVítekIX.5. místo
JosefKubečekVI.krajské7. místo13.  dubna 2005
MartinVítekIX.Chemická olympiáda krajské8. místo8.  dubna 2005Zdeněk Navrátil
DominikLachmanVII.Matematická olympiádaokresní1. místo6.  dubna 2005Marie Černá
VeronikaBorkováVII.3. místo
KláraKvapilováVI.Recitační soutěžškolnípostup duben 2005Alena Nováčková
AlžbětaKvapilováVI.účast
EliškaHirschnerováVIII.Martin Nešpor
KryštofLátalVIII.postup
DominikLachmanVI.Pythagoriádaokresní3.-8. místo30.  března 2005Marie Černá
MichalPazderaVI.3. místo
DrahomíraKvapilováVII.úspěšný řešitel
ZuzanaKvapilováVI.
TerezaDvořákováVII.
MichalCukrVII.19.-28. místo
HanaCukrováVI.úspěšný řešitel
AlžbětaKvapilováVI.
PavlaLukešováIX.Matematický klokanškolní1. místo25.  března 2005Vilém Lukáš
JosefKubečekVI.Zeměpisná olympiádaokresní3. místo21.  března 2005Zdeněk Navrátil
MartinVítekIX.Chemická olympiáda okresní3. místo11.  března 2005Zdeněk Navrátil
MichaelaHrudováVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní2.-3. místo březen 2005Martin Nešpor
VeronikaJiříčkováVIII.
KristinaKvapilováVIII.1. místo
KateřinaPavelováVII.Soutěž v anglickém jazyceokresníbez umístění23.  února 2005Šárka Chlupová
KateřinaPavelováVII.
TomášSítařVII.
TomášSítařVII.
LukášLachmanIX.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2005Vilém Lukáš
TomášSítařVII.Soutěž v anglickém jazyceškolnípostup leden 2005Šárka Chlupová
KateřinaPavelováVII.
MarieRyliakováVIII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresníbez umístění leden 2005Martin Nešpor
MarkétaMrtváVIII.
KristinaKvapilováVIII.
VeronikaMlčochováIX.Fyzikální olympiádaškolníúčast leden 2005Vilém Lukáš
LukášLachmanIX.postup
PavlaLukešováIX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresníbez umístění leden 2005Martin Nešpor
TomášSítařIX.
EliškaHirschnerováVIII.
MarieJaníčkováVIII.
KristýnaJaškováVIII.
VeronikaJiříčkováVIII.
I. stupeňPřebor v šachuokresní2. místo4.  prosince 2004Petr Musil
Celkem zobrazeno 72 záznamů.
Dnes je sobota 18. listopadu 2017. Svátek má Romana, zítra má svátek Alžběta.