Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18

Školní rok 2010/11

JménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
JanVelčovskýIX.Atletický vícebojokresní2. místo15.  června 2011Petr Musil
KristianTomečekIX.
DominikPalásekIX.
JakubZemanIX.
tým žákůIX.Náklo Cup - malá kopanáokrskové1. místo20.  května 2011Tomáš Lehečka
tým žákyňVI. a VII.Atletický vícebojokrskové3. místo18.  května 2011Petr Musil
tým žákůVII.2. místo
tým žákůIX.1. místo
tým žákůVI. - IX.Fotbalový turnaj žáků církevních školcelostátní2. místo4.  května 2011Oldřich Němec
KateřinaSoubustováV.Matematický klokankrajské2. místo1.  dubna 2011Alena Rosová
AnnaLazárováIII.Recitační soutěžkrajskéúčast1.  dubna 2011Petr Musil
JanDoleželVIII.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel24.  března 2011Jana Pavlůsková
AntonínBekárekVIII.Matematický klokanškolní1. místo18.  března 2011Jana Pavlůsková
VáclavVenkrbecVII.
KateřinaSoubustováV.Alena Rosová
HanaVolákováIII.Petr Musil
MartinZemanIV.Voda, zdroj života - výtvarná soutěžokrskové1. místo17.  března 2011Alena Rosová
AnnaLazárováIII.Recitační soutěžokresní2 . místo15.  března 2011Petr Musil
OndřejBorikVI.Zeměpisná olympiádaokresní5. místo9.  března 2011Jana Pavlůsková
DominikPalásekIX.8. místo
tým žákůVIII.Videocardcelostátní20. - 21. místo březen 2011Adam Rosa
JakubŠálekIV.Recitační soutěžškolní1. místo24.  února 2011Vladimíra Brandýsová
ZdeněkSchmidlIX.Soutež v psaní dopisůškolnípostup19.  února 2011Martin Nešpor
TomᚊvecIX.
MiroslavaHolčákováIX.
VeronikaBekárkováIX.
JakubZemanIX.
DominikPalásekIX.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo17.  února 2011Jana Pavlůsková
OndřejBorikVI.
JanDoleželVIII.Pythagoriádaškolní1. místo9.  února 2011Jana Pavlůsková
KryštofDokoupilVII.
LukášKaletaVI.Vilém Lukáš
JakubEremiášIXOlympiáda v českém jazyceškolní3. místo leden 2011Martin Nešpor
KristiánTomečekIX.1. místo
MiroslavaHolčákováIX2. místo
MarianaJalůvkováIX3. místo
KristiánTomečekIX.Dějepisná olympiádaškolní3. místo16.  prosince 2010Martin Nešpor
DominikPalásekIX.1. místo
ŠtěpánČernínIX.2. místo
JakubLexmaulIV.Bible a myškolní1. místo11.  října 2010Magdalena Šímová
NataliaTrajlinkováV.
DeboraLoučkováVI.
VojtěchLangerVII.
EvaDostálováIX.Turnaj základních škol v bowlinguokrskové5. místo29.  září 2010Petr Musil
AlžbětaHarvánkováIX.
JanVelčovskýIX.
VáclavVenkrbecVII.
Kolektiv žáků VIII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciškolníúčast září 2010Šárka Chlupová
Celkem zobrazeno 48 záznamů.
Dnes je sobota 18. listopadu 2017. Svátek má Romana, zítra má svátek Alžběta.