Kronika kolnho roku 2009-2010

 

przdniny 2009

Stavebn prava 1.A a 3. tdy
Stavebn prava sekretaritu koly

 

z 2009

1. zZahjen kolnho roku
2. zvodn me sv., pivtn k prvn tdy
4. zNbor vlat, 1. a 2. tda
4. zSe tkem na och, program Arcidiecznho muzea Olomouc, 9. tda
8. zSe tkem na och, program Arcidiecznho muzea Olomouc, 7. tda
9. zFort Radkov, vlastivdn vychzka, 5. tda
10. zSe tkem na och, program Arcidiecznho muzea Olomouc, 6. tda
14. zZahjen prce v kroucch
17. zExkurze do Nrodnho pamtkovho stavu, 6. tda
18. zSe tkem na och, program Arcidiecznho muzea Olomouc, 8. tda
20. zDen crkevnch kol, 10. koln pou na Svat Kopeek (zahjen ve 14:00)
24. zSetkn rodi k 3. tdy se spiritulem koly
24. zSpolen tdn schzky rodi k 1. tdy
30. zDivadeln pedstaven Doma u Hitler, poslechov sl Ro Olomouc, 8. a 9. tda

 

jen 2009

1. jnaPedstaven W. A. Mozart, Divadlo hudby, 7. tda
2. jnaFilm ve znamen ryby, Arcidieczn muzeum, 9. tda
5. jnaZahjen nslechovch prax student PdF UP Olomouc
5. jnaRencov pobonost
12. jnaZahjen mezinrodn spoluprce mezi na kolou a partnerskmi kolami v Itlii, Slovinsku a vdsku
13. jnaVukov program Drama s Linkem, Sdruen D, 9. tda
13. jnaSetkn kolsk rady
14. jnaVukov program Outsider, Sdruen D, 7. tda
14. jnaVukov program Petin pbh, Sdruen D, 8. tda
15. jnaBrann zvod o pohr primtora msta Olomouce; drustvo ve sloen Ondej Borik, V, Anna Chldkov, V, Jan Smkal, V, Vclav Venkrbec, VI, a Michal Tska, VII, zskalo pohr za vynikajc 2. msto
21. jnaVukov program Holocaust, Divadlo hudby, 9. tda
22. jnaSportovn den na I. stupni
22. jnaOdpadov olympida, 6. tda
23. jnaMe sv. ke cti sv. Vorily
26. jnaBeseda s mstskou polici, 4. tda
26. jnaBeseda s mstskou polici, 5. tda
27. jnaProfesn vyeten Pedagogicko-psychologick poradny Olomouc, vybran ci 9. tdy
29.-30. jnaPodzimn przdniny

 

listopad 2009

3. listopaduKle, program Sdruen D, 5. tda
3. listopaduVelk zmna, program Sdruen D, 6. tda
7. listopaduZateplovn pdnch prostor
12. listopaduKle, program Sdruen D, 5. tda
12. listopadutvrtletn pedagogick rada
12. listopadutvrtletn tdn schzky
16. listopadueditelsk volno
19. listopaduVdet klasikov, Moravsk filharmonie, 7. tda
19. listopaduVbr z knihy Hal, Jcku v podn k Z. sv. Vorily, Libri 2009, trna na galerii pavilonu A
20. listopaduMe sv.
20. listopaduPedstaven Daniel v jm lvov dramatickho krouku Z sv. Vorily z Prahy, Libri 2009, pavilon E
20. listopaduVbr z knihy Hal, Jcku v podn k Z. sv. Vorily, Libri 2009, trna na galerii pavilonu A
24. listopaduVlet do pohdek, Moravsk filharmonie, I. stupe
25.-26. listopaduPrezentan vstava obor stednch kol Scholaris 2009
26. listopaduOkresn kolo 18. ronku soute Bible a my (v 1. kategorii zskala 1. msto Kateina Sougustov, IV, 2. msto Ema Koupilov, V, 3. msto Sra Gabrielov, V; ve 2. kategorii zskala 1. msto Julia Trajlinkov, VII, 2. msto Michal Tska, VII, 3. msto Krytof Dokoupil, VI; ve 3. kategorii zskal 1. msto Petr Janek, IX, 3. msto Tom vec, VIII)
26. listopaduSout v rukodln vrob, soust vstavy Scholaris 2009 (2. msto v kategorii voln tma zskala Mariana Jalvkov, VIII, 3. msto v kategorii zadan tma zskali Vt Veea, Jan Doleel, oba VII, s prac achovnice)
27. listopaduZlat zvonek, 1. stupe
30. listopaduSlimba, pedstaven Moravskho divadlo, 2.-4. tda

 

prosinec 2009

1. prosinceKonverzan sout v AJ, koln kolo (1. msto Matj Zahradnk, 2. msto Ji Pavela, 3. msto Marie Hirschnerov, vichni IX)
3. prosinceUkonen sbrky Maltzsk pomoc
4. prosinceSv. Mikul, 1. stupe
10. prosinceTradin Vorilsk jarmark, zatek v 16:00
10.-14. prosince8. pehldka animovanho filmu, ubytovn astnk pehldky v tlocvin koly, viz webov strnky pehldky
11. prosinceExkurze do prostjovsk hvzdrny, 3. a 5. tda

 

leden 2010

2.-15. lednaTalentov zkouky na S s umleckm zamenm
4.-5. lednaOlympida v eskm jazyce, koln kolo, 8. a 9. tda
5. lednaSout v anglickm jazyce, koln kolo, 1. kategorie (6.-7. tda)
6. lednaTi krlov, ehnn koly
11. lednaRozdn pihlek na S, 9. tda
14. lednaDen otevench dve
14. lednaKonzultan odpoledne, 16:00-18:00
15. ledna3. vorilsk ples, zatek ve 20:00
19. lednaDivadeln pedstaven Ti vlasy dda Vevda, Divadlo hudby, 1.-3. a 5. tda
22. lednaMe sv. ke cti sv. Andly Merici
22. lednaUzaven klasifikace za 1. pololet
25. lednaPololetn pedagogick rada
28. lednaPololetn vysvden
29. lednaPololetn przdniny

 

nor 2010

1. noraLyask den, 2.-4. tda
3. noraJak si nenechat ublit, Poradna pro eny a dvky, 7. tda
4. noraJak jsme pili na svt, Poradna pro eny a dvky, 4. tda
4. noraZpis do prvn tdy
5. noraDospvn, Poradna pro eny a dvky, 6. tda
8.-9. noraPraha, exkurze, 9. tda
8. noraZahjen edukan praxe student PdF UP v Olomouci
10. noraBible a my, regionln kolo soute, Strnice
11. noraRock, veejn generln zkouka MF Olomouc, 7.-9. tda
11. noraDodaten zpis do prvn tdy
21. noraMasopustn rej na tma stedovk, I. stupe
12. noraDospvn, Poradna pro eny a dvky, 6. tda
12.-21. noraJarn przdniny
21.-26. noraLyask vcvik, 7. tda
24. noraPlnovn rodiovstv, Poradna pro eny a dvky, 9. tda
24. noraOkresn kolo konverzan soute v AJ; 1. msto v kategorii II.B zskal Matj Zahradnk, IX
26. noraOdevzdn pihlek na stedn koly ke kontrole

 

bezen 2010

1. beznaPedn opravench pihlek km, kte se hls na stedn koly
1. beznaPedn vstupnch hodnocen
1. beznaLska a sexualita, semin, 8. tda
2. beznaKov cesta, 2. a 9. tda
4. beznaKov cesta, 3. a 7. tda
5. beznaKov cesta, 1.A, 1.B a 5. tda
10. beznaOkresn kolo Pythagoridy, Z Mozartova; kolu reprezentuj Vclav Cenker, Dominik Dokoupil, imon Gabriel, Ondej Kvapil a Vojtch Langer, vichni VI
10. beznaMatematick sout 5. td, Z Stupkova; kolu reprezentuj Hynek Hal, Luk Kaleta a Debora Loukov, vichni V
10. beznaKov cesta, 4. tda
11. beznaKov cesta, 8. tda
15. beznaPosledn termn k odevzdn pihlek na stedn koly
16. beznaOkresn kolo Olympidy v eskm jazyce; 10. msto zskal Petr Janek, IX
17. beznaOkresn kolo zempisn olympidy, kolu reprezentuj Daniel Flek, VII, a Dominik Palsek, VIII
17. beznaVukov program olomouckch hasi a pornk, 2. a 6. tda
18. beznaMatematick sout Klokan, 2.-9. tda
18. beznaNvtva otce arcibiskupa, 3. tda
18. beznaMoje sprvn volba, vukov program, Dm armdy, 4. tda
19. beznaMe sv. ke cti sv. Josefa
22. beznaZasedn kolsk rady
23. beznaTanen vystoupen ZU erotn, 4. tda
23. beznaCelosttn pehldka crkevnch kol v Odrch; kolu reprezentuje Albta Harvnkov, IX
23. beznaKrajsk kolo v konverzan souti v anglickm jazyce; kolu reprezentuje Matthew Zahradnk, IX
31. beznaTajemstv vel, Slukov, 3. tda
31. beznaDohrno s Otou Pavlem, pedstaven Moravskho divadla v Olomouci, 8. a 9. tda

 

duben 2010

7. dubnaHudebn pedstaven Zkouka na operu, 6.-9. tda
8. dubnaPijmac zkouky naneisto, 9. tda
9. dubnaVstava Hlavolamy a klamy, Vlastivdn muzeum, 6. tda
12. dubnaBotanick exkurze do prodn rezervace Krlovstv Grygov, 6. tda
12. dubnaOtvrn studnek, 1.-3. tda
13. dubnaAcademia film, kino Metropol, 6.-8. tda
15. dubnatvrtletn pedagogick rada
15. dubnaKonzultan tdn schzky
16. dubnaVstava Hlavolamy a klamy, Vlastivdn muzeum, 6. tda
16. dubnaStateek, program ekologickho centra Slukov, 1.A a 1.B tda
16. dubnaVlastivdn exkurze do Prahy, 5. tda
20. dubnaExkurze do stediska ekologick vchovy Slukov, 6. tda
20. dubnaFilm Mikulovy patlie, Metropol, 1.-5. tda
21. dubnaSetkn editel vorilskch kol
22. dubna - 7. kvtnaPijmac zkouky na stedn koly
23. dubnaMe sv., zpv 3. tda
23. dubnaLike the Flinstones, divadeln pedstaven v anglickm jazyce, DDM, 7. a 9. tda
23. dubnaEkologick akce sdruen Slukov, Bezruovy sady, 3.-4. tda
29. dubnaHudebn sout 2. stupn Stage one

 

kvten 2010

2.-8. kvtnaVmnn pobyt ve vdsku, 7.-9. tda
5. kvtnaAtletick tyboj, Z Demlova; kolu reprezentuj Jan Velovsk, Kristin Tomeek, Jakub Zeman, Dominik Palsek, vichni IX; Vt Veea, Pavel Oslk, oba VII, Vclav Venkrbec, Sebastian Gottwald, oba VI
7. kvtnaZkouka na operu, pedstaven Evangelick akademie v Olomouci, 6.-8. tda
12. kvtnaFotbalov turnaj crkevnch kol
13. kvtnaFinle hudebn soute Stage one, 2. stupe
16.-17. kvtnakolen pedagogickho sboru
17. kvtnaeditelsk volno
18. kvtnaPedstaven Dobrodrustv prince Svtomila, Divadlo hudby, 1.A a 1.B tda
18. kvtnaSetkn otce Gorazda s rodii k 4. tdy (16:45)
20. kvtnaSetkn otce Gorazda a sestry Magdaleny s rodii k 3. tdy (16:00)
21. kvtnaVotivn me sv., zpv 6. tda
24. kvtnaOdevzdn absolventskch prac, 9. tda
27. kvtnaFocen td
27. kvtnaKonzultan odpoledne
28.-29. kvtnaV prostorch atny bude zzena volebn mstnost
31. kvtnaVeejn obhajoba absolventskch prac, 8. a 9. tda

 

erven 2010

1. ervnaMezinrodn den dt
1. ervnaPrvn sv. zpov, 3. tda
3. ervnaBowling, 5. tda
3. ervnaSlavnost Tla a krve Pn, 5. tda
6. ervnaPrvn sv. pijmn, chrm sv. Kateiny, 3. tda
9. ervnaExkurze do tiskrny Mafra, 9. tda
11.-13. ervnaTdn vlet, Hynice, 1.B tda
11. ervnaCyklovlet do Litovelskho Pomorav, 9. tda
14.-18. ervnakola v prod, Domaov nad Bystic, 2.-5. tda
14.-15. ervnaTdn vlet, Oskava, 6. tda
14.-15. ervnaTdn vlet, Ronov pod Radhotm, 7. tda
14.-16. ervnaTdn vlet, Brann, 9. tda
15. ervnaTdn vlet, Sv. Kopeek, 1.A tda
15. ervnaCyklovlet, Hrub Voda, 8. tda
17. ervnaFyzikln jarmark, PdF UP, 6. a 7. tda
22. ervnaDivadeln pedstaven Rychl py, 5. a 6. tda
23. ervnaUzaven klasifikace
24. ervnaKlasifikan porada
25. ervnaFotbalov turnaj uitel, absolvent koly a rodi
29. ervnaMe sv., rozlouen s 9. tdou
29. ervnaPedn vysvden, zakonen kolnho roku
30. ervnaeditelsk volno
Dnes je úterý 7. července 2020. Svátek má Bohuslava, zítra má svátek Nora.