Dnešní oběd:
polévka francouzská, jogurtové knedlíky s vanilkovým pudinkem a malinami, ovoce, čaj s citrónem

Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2008/09VojtěchLangerV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo9.  října 2008Petr Musil
2008/09VojtěchJiříčekIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní4. místo4.  prosince 2008Šárka Chlupová
2008/09JuliaTrajlinkováVI.Bible a mycelostátníúčast18.  února 2009Magdalena Šímová
2008/09JuliaTrajlinkováVI.Pythagoriádaokresníú. ř.11.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09AnnaPazderováVI.Evropa ve školekrajskéúčast15.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09DominikPalásekVII.Zeměpisná olympiádaokresní12. místo18.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09MatoušJuráňIX.Matematický klokanškolní1. místo19.  března 2009Vilém Lukáš
2008/09JakubZatloukalIX.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2008/09KarelFojtíkIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo9.  října 2008Petr Musil
2008/09VáclavVenkrbecV.
2008/09VáclavVenkrbecV.Matematická olympiádaokresníúčast21.  ledna 2009Petr Musil
2008/09PetrJaníčekVIII.Bible a mycelostátníúčast18.  února 2009Magdalena Šímová
2008/09DominikTomečekVI.Pythagoriádaokresníú. ř.11.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09VeronikaŘezníčkováVI.Evropa ve školekrajskéúčast15.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09DominikPalásekVII.Matematický klokanškolní1. místo19.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09JanKvapilIX.2. místoVilém Lukáš
2008/09JakubZemanVII.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2008/09JanKvapilIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo9.  října 2008Petr Musil
2008/09MatthewZahradníkVIII.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní1. místo4.  prosince 2008Šárka Chlupová
2008/09VáclavVenkrbecV.Bible a mycelostátníúčast18.  února 2009Magdalena Šímová
2008/09OlgaŠnevajsováIX.
2008/09JosefČernínVII.Pythagoriádaokresníúčast11.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09EvaPohlídalováVI.Evropa ve školekrajskéúčast15.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09ŠtěpánPolákVII.Matematický klokanškolní2. místo19.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09VáclavŠevčíkIX.3. místoVilém Lukáš
2008/09DominikPalásekVII.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2008/09MartinMusilV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo9.  října 2008Petr Musil
2008/09MarieHirschnerováVIII.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní3. místo4.  prosince 2008Šárka Chlupová
2008/09HelenaŠnevajsováVI.Bible a mycelostátníúčast18.  února 2009Magdalena Šímová
2008/09ŠtěpánČernínVI.Pythagoriádaokresníú. ř.11.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09DominikPalásekVII.účast
2008/09DanielFlekVI.Zeměpisná olympiádaokresní14. místo18.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09KristiánTomečekVII.Matematický klokanškolní3. místo19.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09KristiánTomečekVII.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2008/09JanVelčovskýVII.
Celkem zobrazeno 35 záznamů.