Profil žáka v kontextu Voršilského školství
Vážení rodiče, chceme dětem nabízet nejen kvalitní vzdělávání, ale předávat jim také hodnoty v duchu odkazu sv. Anděly Merici. K dosažení těchto cílů vznikl Profil žáka voršilské školy a brožura Voršislké školství v duchu sv. Anděly Merici, které doporučujeme Vaší pozornosti.
  Vážení rodiče, v návaznosti na zmírnění protiepidemických opatření Vládou ČR upravujeme organizaci výuky od 30. 11. 2020.

Veškeré informace najdete zde.

  Přihlášky na umělecké obory můžete podat nejpozději do 30. 11. 2020Přihlášku a zápisový lístek připravíme ve škole, potřebujeme ovšem vědět, kterou školu a který obor máme na přihlášku zapsat. Kontaktujte prosíme p. uč. Martina Nešpora, poradce pro volbu povolání.

Ostatní informace o přijímacím řízení jsou k dispozici na školních stránkách nebo v Průvodci přijímacím řízením. Úřad práce poskytl pro žáky 9. tříd prezentaci na téma volba povolání.

 

Pozdrav od prvňáčků

Pozdrav od prvňáčků

Žáci 9. třídy se stále učí distančně, sedí u svých počítačů doma, a tak vzpomínají na své kamarády  v prvních třídách. Právě pro ně vytvořili pohlednici pro tyto dny.
Poprvé s novou lavičkou!

Poprvé s novou lavičkou!

První den ve škole po nekonečné distanční výuce a hned na nové lavičce! Prohrňte se s dětmi listím až k našemu novému spirálovému posezení zde.
Šesťáci se nenudí - tvoří krásné ozdoby!

Šesťáci se nenudí - tvoří krásné ozdoby!

Lockdownu navzdory překrásné výtvory nabízí vám šesťáci k Vánocům a ku práci. Inspirujte se tipy na vánoční dárky.
Smějeme se se šesťáky

Smějeme se se šesťáky

Padá na vás deka? To je ale klika! S vtipy třídy šesté se smějeme už po sté. Podívejte se sem.