Dnešní oběd:
polévka kmínová s houskou, hrachová kaše s cibulkou, šunkový párek, sterilovaný okurek, chléb, sirup

Kronika kolnho 2007-2008

 

z 2007

3. zZahjen kolnho roku
4. zvodn me sv. s pedvnm kovskch denk prvkm
16. zkoln pou na Svat Kopeek
17. zZahjen prce v kroucch
20. zCelodenn sout o nejvt a nejkrsnj jablko, II. tda
26. zVideozznam z vuky v I. td
26. zOdpadov olympida, III. a V. tda
27. zIndinsk den ve III. td
27. zSeznmen IX. tdy s projektem absolventskch prac

 

jen 2007

1. jnaZahjen pedagogickch prax student PdF UP v Olomouci
3. jnaExkurze na vstavit Flory Olomouc OLIMA, I. a V. tda
4. jna1. msto v souti drustev VII. ronku brannho zvodu "O putovn pohr primtora msta Olomouce"; sloen drustva na koly: Josef Kubeek, IX, Jan Kvapil, VIII, Ondej Polch, V, Helena nevajsov, V, Vclav Venkrbec, IV
5. jnaVzkum populace dvanctiletch k Olomouckho kraje, VI. tda
6. jna1. akce turistickho krouku: ternberk - Svat Kopeek (23 km)
9. jnaPofomi, zkladn kolo (Podzimn fotbalov mistrovstv koly)
10. jnaInstalace automatu na mln vrobky
12. jnaZadn tmat absolventskch prac, IX. tda
15. jnaBeseda s mstskou polici, IV. a V. tda
16. jnaFinle 2. ronku fotbalov soute Pofomi; vtz VIII. tda
17. jnaNvtva pedstaven Moravskho divadla Krl tulk, VIII. tda
19. jnaMe sv. ke cti sv. Vorily
19. jnaUkonen pedagogickch prax student PdF UP v Olomouci
23. jnaProjekt Novch sedm div svta, VI. tda
23. jnaZahjen nslechovch prax PdF UP v Olomouci
26. jnaNae kola zvtzila v 5. ronku mstsk soute o nejkrsnj kvtinovou vzdobu v kategorii vzdoba dom v historick zstavb; souasn se umstila na 4. mst v absolutnm poad v konkurenci 42 pihlench astnk
29. jnaZprovoznn lokln potaov st na 1. stupni
30. jnaInstalace dataprojektoru ve fyzikln uebn

 

listopad 2007

2. listopaduPamtka zesnulch; pipomnka svtku ve tdch
2. listopaduTestovn IX. tdy
4. listopadu2. akce turistickho krouku: Hranick propast - Helftn (23 km)
8. listopadutvrtletn tdn schzky
14. listopaduDivadeln pedstaven E. A. Poe - Havran, Divadlo hudby, VII. tda
15. listopadu1. kolo Konverzan soute v anglickm jazyce, Gymnzium ternberk; Klra Kvapilov, IX, Pavel Lexmaul, IX, Jan Herodek, IX
19. listopaduSlavnostn pedvn slabik km prvn tdy
20. listopaduDivadeln pedstaven Nael se medvd, Divadlo hudby, III. tda
23. listopaduMe sv. ke cti sv. Kateiny
26. listopadu19. slo kulturnho asopisu Prkotiny
27. listopadukoln kolo Biblick soute, 1. stupe
28. listopaduExkurze do zkulis Moravskho divadla, VIII. tda
28. listopaduPrezentan vstava stednch kol Scholaris, IX. a VIII. tda
29. listopaduZlat zvonek, hudebn pehldka 1. stupn
30. listopaduSvcen adventnch vnc ve tdch, krtk adventn zamylen

 

prosinec 2007

4. prosinceTurnaj ve floorbalu, 2. stupe
5. prosinceMikulsk nadlka ve tdch
11. prosinceZdoben vnonho stromku na Hornm nmst, 1. stupe
11. prosinceVystoupen dramatickho krouku na Hornm nmst
12. prosincekoln kolo soute Bible a My, 2. stupe
12. prosince1. msto v turnaji dvek ve vybjen (Z Stupkova, Z Zeyerova, Z Nklo, Z sv. Vorily); Veronika Homolov, IX, Marie Chldkov, IX, Marie Chudkov, IX, Klra Kvapilov, IX, Marie Mazov, IX, Veronika Velovsk, IX
13. prosince8. ronk tradinho vorilskho jarmarku
14. prosinceVystoupen dramatickho krouku v domov dchodc
17. prosincePedstaven Putovn do Betlma, Divadlo hudby, I. ronk
17. prosinceProhldka varhan v chrmu sv. Moice, III. a IV. tda
18. prosincePalainkov pestvkov prty, IX. ronk
21. prosinceVychz jubilejn 20. slo kulturnho asopisu Prkotiny
21. prosinceVnon besdky v kmenovch tdch

 

leden 2008

7. lednaTkrlov ehnn kole
7. lednaPedn pihlek na stedn koly
9. lednaDen otevench dve
10. lednaKonzultan tdn schzky
10.-14. lednaKontrola ze strany esk koln inspekce
11. lednaFilmov pedstaven Zlat kompas, kino Metropol, II.-V. tda
11. lednaI. vorilsk ples
14. lednaInstalace automatu na chlazen npoje
14. lednakoln kolo Olympidy v eskm jazyce, I. kategorie; 1. msto Sra Kalodov, IX, 2.-3. msto Josef Kubeek, Michal Pazdera, IX
17. lednaPedstaven pkov Renka, Divadlo hudby, II.-V. tda
18. lednaZpis do I. tdy
23. lednaUzaven klasifikace a absence za 1. pololet
23. lednaPechod k jinmu poskytovateli hlasovch a datovch slueb
24. lednaPololetn pedagogick rada
25. lednaMe sv. ke cti sv. Andly Merici
25. lednaNvtva filmovho pedstaven Pan Velka, kino Metropol, II.-V. tda
30. lednaOkresn kolo chemick olympidy; kolu reprezentovaly Sra Kalodov, IX, Klra Kvapilov, IX, a Marie Mazov, IX
30. lednaMasopustn rej masek, 1. stupe
30. lednaNhradn zpis do I. tdy
31. ledna2. testovn IX. tdy
31. lednaPedn vysvden
31. lednaPedn vstupnch hodnocen, IX. tda

 

nor 2008

1. noraPololetn przdniny
4.-8. noraJarn przdniny
11. noraprava pravidel pro zkouen, hodnocen a vzjemnou komunikaci, IX. tda
12. noraFloorballov turnaj chlapc, 2. stupe
13. noraPednka Medailony naich prezident, Divadlo hudby, IX. tda
14. noraV budov koly probhlo oblastn kolo XV. ronku soute Bible a my
20. noraPedstaven Lidov hudba a klasika, Reduta, V. tda
23. nora - 1. beznaLyask vcvik, VII. tda
29. noraKonen termn odevzdn pihlek na stedn koly; V., VII. a IX. tda

 

bezen 2008

3. beznaNvtva hasi, II. a VI. tda
4. beznaBeseda pro dvky na tma anorexie a bulimie, VIII. a IX. tda
5. beznaOkresn kolo Pythagoridy; kolu reprezentuje Mariana Jalvkov, VI
5. beznaMatematick sout 5. td Z, pod Z Stupkova
6. beznaNvtva pedstaven Hrneku va, Divadlo hudby, I. a II. tda
10. beznaBeseda na tma mezilidsk vztahy, VI. tda
11. beznaBeseda na tma mezilidsk vztahy, VII. tda
14. beznaMe sv. ke cti sv. Josefa
15. beznaOdesln pihlek a vstupnch hodnocen na stedn koly, V., VII. a IX. tda
15.-16. beznaLeteck spolenosti, vkendov projekt ve spoluprci ze Z J. A. Komenskho Krom, VI. tdy
19. bezna3. testovn IX. tdy
20.-24. beznaVelikonon przdniny
25. beznaOpern pedstaven Tvarkov opera, Arcidieczn muzeum, VIII. a IX. tda
26. beznaDivadeln pedstaven v Frank Novotny and the Case of the Present Percfect, VII.-IX. tda
26. beznaKrajsk kolo matematick olympidy; kolu reprezentuje Michal Pazdera, IX
31. bezna - 18. dubnaPrbn praxe student PdF UP Olomouc

 

duben 2008

2. dubnaOkresn kolo fyzikln olympidy, kolu reprezentuje Jan Herodek, IX
3. dubnaKoncert Moravsk filharmonie Olomouc, IV.-VI. tda
3. dubnaHudebn program v klubu 21 minut, IX. tda
3. dubnaVukov program v Arcidiecznm muzeu, VI. tda
8. dubnaProdovdn exkurze do Grygova, VI. tda
9. dubnaOkresn kolo matematick olympidy, kolu reprezentuje David Kurfrst, VI
10. dubnatvrtletn pedagogick rada a tdn schzky
11. dubnaKoncert Smycov nstroje, Reduta, IX. tda
11. dubnaVukov program v Muzeu umn, VIII. tda
14. dubnaPijmac zkouky naneisto, IX. tda
18. dubnaKoncert Plechov kavalrie, II. tda
18. dubnaDen Zem, Botanick zahrada, I. tda
21. dubnaPijmac zkouky na stedn koly, V., VII. a IX. tda
23. dubnaMe sv. ke cti sv. Vojtcha
28. dubnaKoncert Cesta do koly, III. tda
28. dubnaPednka na tma dospvn, IX. tda
29. dubnaNslechov praxe katedry hudebn vchovy PdF UP, III. a IV. tda
29. dubnaPedstaven baletu Moravskho divadla Louskek, VI. tda
30. dubna - 3. kvtnaTuristick krouek, Rejvz

 

kvten 2008

2. kvtnaeditelsk volno
7. kvtna1. kolo koln pveck soute
9. kvtnaeditelsk volno
9. kvtnaDen Evropy na Hornm nmst v Olomouci, prezentace Bulharska, VIII. tda, 19. msto
12. kvtnaProjekt otvrn studnek; I.-III. tda
13. kvtna2. ronk turnaje JaFoMi (Jarnho fotbalovho mistrovstv koly); vtz drustvo A z VIII. ronku
14. kvtnaPednka na tma dospvn, VIII. tda
14. kvtnaAtletick tyboj, okrskov kolo, 2. stupe; star ci zskali 3. msto
14. kvtnaII. kolo koln pveck soute v prosted kabaretu 15 min.
16. kvtnaExkurze na peerpvac elektrrnu Dlouh strn; prodovdn krouek; nai reprezentanti zskali 2. msto
22. kvtnaProjekt Muzea SNP Vagn, VI. a IX. tda
27. kvtnaZa rostlinami celho svta - vuka v botanick zahrad vstavit Flra, VII. tda
27. kvtnaOdevzdn herb, VII. tda
28. kvtnaFocen td
29. kvtnaKonzultan tdn schzky
30. kvtnaMe sv. ke cti sv. Zdislavy
30. kvtnaOdevzdn absolventskch prac, IX. tda

 

erven 2008

2. ervnaProjekt Olomouc, IX. tda
3. ervnaOrigamida aneb Zajmav matematika, VI. a VII. tda
5. ervnaStepy aneb Cesta za miskou, djepisn vukov program Vlastivdnho muzea Olomouc, IV. tda
7. ervnaZvren, sedm akce turistickho krouku
8. ervnaPrvn svat pijmn, III. tda
10. ervnaPrezentace absolventskch prac, IX. tda
12.-14. ervnakola v prod, Kouty nad Desnou, II.-V. tda
16.-20. ervnakoln vlety, VI.-IX. tda
20. ervnaUzaven klasifikace za 2. pololet
23. ervnaKlasifikan porada
25. ervnaBowling, VII. a IX. tda
25. ervnaVmna uebnic, II.-IX. tda
25. ervnaTdn schzky rodi k budouc 1. tdy
27. ervnaSlavnostn pedn vysvden a ukonen kolnho roku