Zítřejší oběd:
polévka čočková se zeleninou, vepřové „štěstí“ (vepřové maso, žampiony, zelí, česnek, sójová omáčka), rýže dušená jasmínová, tvarohový cheesecake, sirup

Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2013/14DorotaIngrováIV.Bible a myškolní3. místo7.  října 2014Magdalena Šímová
2017/18FlorianKoupilV.okresní1. místo30.  listopadu 2017
2013/14KateřinaSoubustováVIII.školní7.  října 2014
2017/18BarboraDopitováVIII.okresní2. místo30.  listopadu 2017
2013/14PavlaMyškováV.28.  října 2014
2018/19KláraLabounkováVI.školní1. místo5.  listopadu 2018
2013/14KateřinaSoubustováVII.okresní3. místo28.  listopadu 2014
2018/19EliškaNáplavováIX.školní2. místo5.  listopadu 2018
2014/15EmmaBinderováIV.okresní1. místo25.  listopadu 2014
2019/20AntonioCastelarIV.školní11.  října 2019
2014/15PavlaMyškováVI.okresní2. místo25.  listopadu 2014
2019/20VáclavŠvorčíkVII.školní11.  října 2019
2015/16HanaKenningováVII.okresní1. místo24.  listopadu 2015
2019/20KateřinaSvozilováIX.školní3. místo11.  října 2019
2008/09VáclavVenkrbecV.celostátníúčast18.  února 2009
2019/20AgátaKarczubováVI.okresní1. místo28.  listopadu 2019
2008/09OlgaŠnevajsováIX.celostátníúčast18.  února 2009
2019/20KateřinaSvozilováIX.okresní5. místo28.  listopadu 2019
2009/10JanDoleželVII.Rukodělná soutěžokresní3. místo26.  listopadu 2009Magdalena Šímová
2010/11VojtěchLangerVII.Bible a myškolní1. místo11.  října 2010Magdalena Šímová
2011/12KateřinaSoubustováVI.okresní2. místo22.  listopadu 2011
2012/13HanaVečeřováV.22.  listopadu 2012
2012/13JanaLangerováVI.3. místo
2012/13HanaKenningováIV.celostátní4. místo6.  února 2013
2015/16MichaelVolákVI.okresní2. místo24.  listopadu 2015
2017/18FlorianKoupilV.školní1. místo6.  listopadu 2017
2013/14JanaLangerováVII.7.  října 2014
2017/18MartinDanišV.okresní2. místo30.  listopadu 2017
2013/14LucieKvapilováIX.školní7.  října 2014
2018/19EvaMilerováIV.1. místo5.  listopadu 2018
2013/14MichalVolákIV.okresní3. místo28.  října 2014
2018/19ColetteTrajlinkováVI.školní2. místo5.  listopadu 2018
2014/15MichaelVolákV.1. místo8.  října 2014
2018/19JakubMyškaIX.3. místo5.  listopadu 2018
2014/15MichaelVolákV.okresní2. místo25.  listopadu 2014
2019/20EvaMilerováV.školní11.  října 2019
2014/15EliškaSalamonováVII.okresní3. místo25.  listopadu 2014
2019/20KláraLabounkováVII.školní11.  října 2019
2019/20AntonioCastelarIV.okresní1. místo28.  listopadu 2019
2008/09HelenaŠnevajsováVI.celostátníúčast18.  února 2009
2019/20Václav ŠvorčíkVII.okresní4. místo28.  listopadu 2019
2009/10JuliaTrajlinkováVII.regionální2. místo10.  února 2010
2010/11JakubLexmaulIV.školní1. místo11.  října 2010
2011/12JanaLangerováV.okresní22.  listopadu 2011
2011/12SebastianGottwaldVIII.
2012/13EsterPaláskováV.3. místo22.  listopadu 2012
2012/13JakubLexmaulVI.4. místo
2012/13KateřinaSoubustováVII.celostátní2. místo6.  února 2013
2017/18ŠtěpánFaldynaVII.školní1. místo6.  listopadu 2017
2013/14JubileaKučerováVII.2. místo7.  října 2014
2017/18ŠtěpánFaldynaVII.okresní1. místo30.  listopadu 2017
2013/14BarboraKvapilováIX.školní3. místo7.  října 2014
2018/19HedvikaKarczubováIV.2. místo5.  listopadu 2018
2013/14JubileaKučerováVII.okresní1. místo28.  listopadu 2014
2018/19VáclavŠvorčíkVI.školní3. místo5.  listopadu 2018
2014/15HanaKenningováVI.1. místo8.  října 2014
2018/19VeronikaŠvorčíkováIV.celostátníúspěšný řešitel22.  března 2019
2014/15MarieBrychtováIV.okresní3. místo25.  listopadu 2014
2019/20MarkétaLabounkováV.školní11.  října 2019
2014/15KateřinaSoubustováIX.okresní1. místo25.  listopadu 2014
2019/20JanSalamonVIII.školní11.  října 2019
2019/20EvaMilerováV.okresní3. místo28.  listopadu 2019
2008/09JuliaTrajlinkováVI.celostátníúčast18.  února 2009
2019/20JanSalamonVIII.okresní1. místo28.  listopadu 2019
2009/10MarianaJalůvkováVIII.Rukodělná soutěžokresní2. místo26.  listopadu 2009Magdalena Šímová
2010/11NataliaTrajlinkováV.Bible a myškolní1. místo11.  října 2010Magdalena Šímová
2011/12JubileaKučerováV.okresní2. místo22.  listopadu 2011
2011/12ŠimonGabrielVIII.
2012/13PavlaMyškováIV.4. místo22.  listopadu 2012
2012/13JanaKvapilováIX.
2013/14Hana KenningováV.školní1. místo7.  října 2014
2017/18BarboraDopitováVIII.6.  listopadu 2017
2013/14JakubŠálekVII.3. místo7.  října 2014
2017/18TerezieŠvorčíkováVII.okresní30.  listopadu 2017
2013/14HanaKenningováV.1. místo28.  října 2014
2018/19VeronikaŠvorčíkováIV.školní3. místo5.  listopadu 2018
2013/14JanaLangerováVII.okresní2. místo28.  listopadu 2014
2018/19MichaelVolákIX.školní1. místo5.  listopadu 2018
2014/15KateřinaSoubustováIX.8.  října 2014
2018/19VáclavŠvorčíkVI.celostátní10. místo22.  března 2019
2014/15HanaKenningováVI.okresní1. místo25.  listopadu 2014
2019/20AgátaKarczubováVI.školní11.  října 2019
2015/16LýdieKenningováV.okresní24.  listopadu 2015
2019/20NelaPokornáVIII.školní2. místo11.  října 2019
2019/20MarkétaLabounkováV.okresní5. místo28.  listopadu 2019
2008/09PetrJaníčekVIII.celostátníúčast18.  února 2009
2019/20NelaPokornáVIII.okresní4. místo28.  listopadu 2019
2009/10VítVečeřaVII.Rukodělná soutěžokresní3. místo26.  listopadu 2009Magdalena Šímová
2010/11DeboraLoučkováVI.Bible a myškolní1. místo11.  října 2010Magdalena Šímová
2011/12JakubLexmaulV.okresní3. místo22.  listopadu 2011
2012/13Hana MarieKenningováIV.1. místo22.  listopadu 2012
2012/13KateřinaSoubustováVII.2. místo
2012/13LucieKvapilováVIII.5. místo
2013/14PavlaMyškováV.školní2. místo7.  října 2014
Celkem zobrazeno 94 záznamů.