Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2012/13EliškaDosoudilováVII.Pythagoriádaškolní2. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
2012/13JanSmékalVIII.2.-4. místo leden 2013Vilém Lukáš
2012/13VojtěchLangerIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo2.  října 2012Petr Musil
2012/13KateřinaSoubustováVII.Bible a mycelostátní2. místo6.  února 2013Magdalena Šímová
2012/13JanaLangerováVI.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel7.  května 2013Jana Pavlůsková
2012/13tým 2. stupněVI., IXFlorcupokrskové1. místo15.  listopadu 2012Petr Musil
2012/136. třídatým žákůVI.Odpadová olympiádaokrskové2. místo17.  října 2012Zdeněk Navrátil
2012/13EsterPaláskováV.Bible a myokresní3. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2012/13JakubLexmaulVI.4. místo
2012/13HanaVolákováV.Pythagoriádaškolní1.-2. místo30.  ledna 2013Petr Musil
2012/13JakubLexmaulVI.1. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
2012/13KryštofKlopecVI.4.-5. místo
2012/13MagdalenaChaloupkováVII.3. místo
2012/13KláraBednaříkováVIII.2.-4. místo leden 2013Vilém Lukáš
2012/13ŠimonKubálekV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo2.  října 2012Petr Musil
2012/13tým 1. stupněIV., VBowling - pohárová soutěžokrskové1. místo17.  dubna 2013Petr Musil
2012/13OndřejBrhlíkVI.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel7.  května 2013Jana Pavlůsková
2012/13starší žákyněVII., IXAtletický čtyřbojokrskové1. místo15.  května 2013Petr Musil
2012/13kolektiv žákůVII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokrskové1. místo září 2012Šárka Chlupová
2012/13PavlaMyškováIV.Bible a myokresní4. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2012/13JanaKvapilováIX.
2012/13MarkétaFlekováV.Pythagoriádaškolní3. místo30.  ledna 2013Petr Musil
2012/13OndřejBrhlíkVI.2.-3. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
2012/13JakubŠálekVI.úspěšný řešitel
2012/13ŠimonBorikVI.
2012/13MatějCukrVIII.1. místo leden 2013Vilém Lukáš
2012/13MartinMusilIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo2.  října 2012Petr Musil
2012/13FilipKvapilV.
2012/13tým 2. stupněVI. - IX.Bowling - pohárová soutěžokrskové2. místo9.  dubna 2013Petr Musil
2012/13KateřinaSoubustováVII.Matematický klokanokresní3. místo24.  dubna 2013Jana Pavlůsková
2012/13starší žáciIX.Atletický čtyřbojokrskové1. místo15.  května 2013Petr Musil
2012/13Hana MarieKenningováIV.Bible a myokresní1. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2012/13KateřinaSoubustováVII.2. místo
2012/13LucieKvapilováVIII.5. místo
2012/13AnnaLazárováV.Pythagoriádaškolní4.-5. místo30.  ledna 2013Petr Musil
2012/13EliškaPolepilováVI.2.-3. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
2012/13AgátaDokoupilováVII.1. místo
2012/13MarieChráskováVIII.2.-4. místo leden 2013Vilém Lukáš
2012/13VáclavVenkrbecIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo2.  října 2012Petr Musil
2012/13HanaKenningováIV.Bible a mycelostátní4. místo6.  února 2013Magdalena Šímová
2012/13JakubLexmaulVI.Pythagoriádaokresní13. místo7.  května 2013Jana Pavlůsková
2012/13VáclavVenkrbecIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo13.  prosince 2012Martin Nešpor
2012/136. třídatým žákůVI.Odpadová olympiádaokrskové1. místo17.  října 2012Zdeněk Navrátil
2012/13HanaVečeřováV.Bible a myokresní2. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2012/13JanaLangerováVI.3. místo
2012/13GabrielaNovotnáV.Pythagoriádaškolní1.-2. místo30.  ledna 2013Petr Musil
2012/13NelaBednaříkováV.4.-5. místo
2012/13JanaLangerováVI.31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
Celkem zobrazeno 48 záznamů.
Dnes je pátek 7. srpna 2020. Svátek má Lada, zítra má svátek Soběslav.