Dnešní oběd:
polévka hovězí s celestýnskými nudlemi, čočka na kyselo, smažená cibulka, šunka dušená, sterilovaný okurek, chléb, ovoce

Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2005/06DaliborMatějkaIX.Konverzační soutěž v anglickém jazycezákladníúčast10.  listopadu 2005Petra Lukaševičová
2005/06starší žáciOlympia CUP základníúčast11.  května 2006Petr Musil
2005/06JanKvapilVI.Zeměpisná olympiádaokresní1. místo23.  března 2006Zdeněk Navrátil
2005/06KristinaKvapilováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1.-2. místo15.  ledna 2006Martin Nešpor
2005/06KristinaKvapilováIX.účast
2005/06VI. třídaPythagoriádaškolníúčast prosinec 2005Jana Pavlůsková
2005/06VII. třídaMarie Černá
2005/06VeronikaJiříčkováIX.Konverzační soutěž v anglickém jazycezákladnípostup10.  listopadu 2005Petra Lukaševičová
2005/06MichaelaHrudováIX.účast
2005/06VeronikaJiříčkováIX.2. kolo1. místo2.  prosince 2005
2005/06MichaelaHrudováIX.Chemická olympiáda okresní13. místo3.  března 2006Zdeněk Navrátil
2005/06JosefKubečekVII.Zeměpisná olympiádaokresní3. místo23.  března 2006Zdeněk Navrátil
2005/06MichaelaHrudováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní3. místo15.  ledna 2006Martin Nešpor
2005/06KristinaKvapilováIX.Náš svět, Národní institut dětí a mládeže MŠMT ČR, KMČ Albatrosokresníúčast30.  března 2006Martin Nešpor
2005/06MichalPazderaVII.Pythagoriádaokresní1. místo15.  března 2006Marie Černá
2005/06DaliborMatějkaIX.Konverzační soutěž v anglickém jazycezákladníúčast10.  listopadu 2005Petra Lukaševičová
2005/06MichalPazderaVII.Fyzikální olympiádaokresní2. místo17.  května 2006Vilém Lukáš
2005/06JanKvapilVI.Zeměpisná olympiádakrajské12. místo12.  dubna 2006Zdeněk Navrátil
2005/06MichaelaHrudováIX.okresní22. místo23.  března 2006
2005/06MarieJaníčkováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní4.-5. místo15.  ledna 2006Martin Nešpor
2005/06JanHrodekIX.Pionýrský sedmikvítek (Pionýr)okresníúčast10.  ledna 2006Martin Nešpor
2005/06DanielRusekVII.Pythagoriádaokresníúčast15.  března 2006Marie Černá
2005/06VeronikaJiříčkováIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyce2. kolo1. místo2.  prosince 2005Petra Lukaševičová
2005/06mladší žáciOlympia CUP základníúčast11.  května 2006Petr Musil
2005/06JosefKubečekVII.Zeměpisná olympiádakrajské7. místo12.  dubna 2006Zdeněk Navrátil
2005/06VeronikaJiříčkováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1.-2. místo15.  ledna 2006Martin Nešpor
2005/06EliškaHirschnerováIX.4.-5. místo
2005/06IX. třídaPionýrský sedmikvítek (Pionýr)okresníúčast10.  ledna 2006Martin Nešpor
2005/06VeronikaJiříčkováIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní4. místo22.  února 2006Petra Lukaševičová
Celkem zobrazeno 29 záznamů.