Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
1999/2000TerezieJiříčkováVII.Atletický vícebojokresní září 1999Marie Černá
2003/04JitkaPazderováVII.Pythagoriádaškolníúčast24.  března 2004Vilém Lukáš
1999/2000PetraSegečováVII.Atletický vícebojokresní září 1999Marie Černá
2003/04KristýnaJaškováVII.Fyzikální olympiádaškolníúčast únor 2004Vilém Lukáš
1999/2000MarekByrtusVII.Atletický vícebojokresní září 1999Marie Černá
2003/04MichaelaHrudováVII.Matematický klokanškolní1. místo26.  března 2004Vilém Lukáš
2014/15Novotná G., Nemerádová V.VII.Naše společná planeta - výtvarná soutěž-2. místo listopad 2014Šárka Chlupová
1999/2000TomášDanielVII.Atletický vícebojokresní září 1999Marie Černá
2014/15Marková Z., Večeřová H.VII.Naše společná planeta - výtvarná soutěž-3. místo listopad 2014Šárka Chlupová
1999/2000PavelDrozdVII.Atletický vícebojokresní září 1999Marie Černá
2010/11VojtěchLangerVII.Bible a myškolní1. místo11.  října 2010Magdalena Šímová
1999/2000JosefPolákVII.Atletický vícebojokresní září 1999Marie Černá
1999/2000JosefPolákVII.Pythagoriádaškolní1. listopad 1999Vilém Lukáš
1999/2000TerezieJiříčkováVII.2.
1999/2000JosefPolákVII.okresní3. únor 2000
2010/11VáclavVenkrbecVII.Turnaj základních škol v bowlinguokrskové5. místo29.  září 2010Petr Musil
1999/2000TerezieJiříčkováVII.Pythagoriádaokresní únor 2000Vilém Lukáš
1999/2000JosefPolákVII.3.
1999/2000TerezieJiříčkováVII.
1999/20007. ročníkVII.Prvotiny, literární soutěž Okresní knihovny v Olomouciokresnízvláštní cena únor 1999Martin Nešpor
2004/05MarieKořenkováVII.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2010/11KryštofDokoupilVII.Pythagoriádaškolní1. místo9.  února 2011Jana Pavlůsková
2004/05VeronikaSchmidlováVII.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2004/05DrahomíraKvapilováVII.
1999/2000PavelDrozdVII.Recitační soutěžokresnípostup březen 2000Martin Nešpor
1999/2000BarboraKubáčkováVII.
2004/05JanDostálVII.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
1999/2000PavelDrozdVII.Recitační soutěžkrajské1. místo květen 2000Martin Nešpor
2004/05DominikLachmanVII.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
1999/2000PavelDrozdVII.Recitační soutěžcelostátníúčast červen 2000Martin Nešpor
2004/05ZdeněkHenebergVII.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
1999/2000TerezieJiříčkováVII.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2000Martin Nešpor
1999/2000JosefPolákVII.
1999/2000JonášKvapilVII.
2004/05DominikLachmanVII.Matematická olympiádaokresní1. místo6.  dubna 2005Marie Černá
2015/16HanaKenningováVII.Bible a myokresní1. místo24.  listopadu 2015Magdalena Šímová
1999/2000BarboraKubáčkováVII.Olomoucké benefice – Do-re-miokresní3. místo únor 2000Martin Nešpor
2004/05VeronikaBorkováVII.Matematická olympiádaokresní3. místo6.  dubna 2005Marie Černá
2015/16MartinHerchelVII.Soutěž v anglickém jazyceokresní7. místo10.  února 2016Šárka Chlupová
2000/017. ročníkVII.Pythagoriádaškolníúčast21.  února 2001Marie Černá
2010/11VáclavVenkrbecVII.Matematický klokanškolní1. místo18.  března 2011Jana Pavlůsková
2000/01StanislavPolákVII.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2001Marie Černá
2004/05MichalCukrVII.Pythagoriádaokresní19.-28. místo30.  března 2005Marie Černá
2000/01JanŘezníčekVII.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2001Marie Černá
2004/05TerezaDvořákováVII.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel30.  března 2005Marie Černá
2000/017. ročník dívkyVII.Turnaj ve vybíjenéokrskovéúčast1.  června 2001Marie Černá
2004/05DrahomíraKvapilováVII.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel30.  března 2005Marie Černá
2004/05KateřinaPavelováVII.Soutěž v anglickém jazyceškolnípostup leden 2005Šárka Chlupová
2000/016., 7. a 8. ročníkVII.Vánoce dětí, výtvarná soutěž okrskovéúčast prosinec 2000Šárka Chlupová
2004/05TomášSítařVII.Soutěž v anglickém jazyceškolnípostup leden 2005Šárka Chlupová
2004/05KateřinaPavelováVII.okresníbez umístění23.  února 2005
2010/11tým žákůVII.Atletický vícebojokrskové2. místo18.  května 2011Petr Musil
2000/01AnežkaKvapilová II.VII.Olympiáda v anglickém jazyceokrskovéúčast30.  ledna 2001Šárka Chlupová
2004/05TomášSítařVII.Soutěž v anglickém jazyceokresníbez umístění23.  února 2005Šárka Chlupová
2004/05TerezieDvořákováVII.Sloup Nejsvětější Trojice, výtvarná soutěžokresníčestné uznání13.  května 2005Šárka Chlupová
2004/05KateřinaPavelováVII.
2004/05KateřinaPavelováVII.Soutěž v anglickém jazyceokresníbez umístění23.  února 2005Šárka Chlupová
2004/05TomášSítařVII.
2004/05TerezieDvořákováVII.Sloup Nejsvětější Trojice, výtvarná soutěžokresníčestné uznání13.  května 2005Šárka Chlupová
2004/05KateřinaPavelováVII.
2004/05TerezaPřerovskáVII.Vlastivědný trojboj, soutěž pořádaná Vlastivědným muzeem v Olomouciokresní4. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
2000/01StanislavPolákVII.Biologická olympiádaokresní26. místo25.  května 2001Kateřina Krysová
2004/05VeronikaKonopáčováVII.Zeměpisná olympiádaokresní21. místo21.  dubna 2005Zdeněk Navrátil
2000/01JanJanošíkVII.školnípostup únor 2001Kateřina Krysová
2000/01JanJanošíkVII.okresní29. místo21.  března 2001
2011/12MatějCukrVII.Pythagoriádaškolní1. místo23.  listopadu 2011Vilém Lukáš
2011/12DeboraLoučkováVII.2. místo
2016/17BarboraDopitováVII.Bible a myokresní1. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2016/17MichaelVolákVII.2. místo
2000/01MariePeřinováVII.Atletický vícebojmístní1. místo23.  května 2001Martin Látal
2000/01KarelBerkaVII.3. místo
2016/17Eliška NáplavováVII.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní12. místo22.  února 2017Šárka Chlupová
2000/01ŠtěpánHavranVII.Atletický vícebojmístní3. místo23.  května 2001Martin Látal
2000/01StanislavPolákVII.
2016/17MichaelVolákVII.Zeměpisná olympiádaokresní3. místo21.  února 2017Jana Pavlůsková
2016/17BarboraDopitováVII.Bible a mycelostátní13. místo24.  března 2017Marek Koukal OP
2005/06MichalPazderaVII.Pythagoriádaokresní1. místo15.  března 2006Marie Černá
2011/12OndřejBorikVII.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo23.  února 2012Jana Pavlůsková
2005/06DanielRusekVII.Pythagoriádaokresníúčast15.  března 2006Marie Černá
2011/12OndřejBorikVII.Zeměpisná olympiádaokresní7. místo14.  března 2012Jana Pavlůsková
2017/18TerezieŠvorčíkováVII.Bobřík informatikyškolní2.-3. místo, kat. Benjamin10.  listopadu 2017Vilém Lukáš
2005/06MichalPazderaVII.Fyzikální olympiádaokresní2. místo17.  května 2006Vilém Lukáš
2011/12DeboraLoučkováVII.Matematický klokanškolní1. místo16.  března 2012Vilém Lukáš
2005/06JosefKubečekVII.Zeměpisná olympiádakrajské7. místo12.  dubna 2006Zdeněk Navrátil
2011/12MatějCukrVII.Matematický klokanškolní2. místo16.  března 2012Vilém Lukáš
2011/12LukášKaletaVII.3. místo
2005/06JosefKubečekVII.Zeměpisná olympiádaokresní3. místo23.  března 2006Zdeněk Navrátil
2017/18ŠtěpánFaldynaVII.Bible a myškolní1. místo6.  listopadu 2017Magdalena Šímová
2017/18ŠtěpánFaldynaVII.okresní30.  listopadu 2017
2017/18TerezieŠvorčíkováVII.3. místo
2006/07MarekTesařVII.Zeměpisná olympiádaokresní25. místo únor 2007Jana Pavlůsková
2006/07VojtěchBekárekVII.Pythagoriádaokresní3.-8. místo březen 2007Vilém Lukáš
2012/13kolektiv žákůVII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokrskové1. místo září 2012Šárka Chlupová
2012/13KateřinaSoubustováVII.Bible a myokresní2. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2017/18Kolektiv 7. třídyVII.V srdci paní Zdislavy - výtvarná soutěžcelostátnímimořádné ocenění1.  května 2018Šárka Chlupová
2017/18Kolektiv 7. třídyVII.Evropa ve školekrajskéčestné uznání6.  dubna 2018Šárka Chlupová
2017/18JakubMyškaVII.Fyzikální olympiádaškolní1. místo4.  května 2018Vilém Lukáš
2017/18JakubMyškaVII.okresníúspěšný řešitel16.  května 2018
2001/02LukášRadostaVII.Atletický vícebojokrskové24. místo4.  června 2002Marie Černá
2001/02JiříVečeřaVII.
2001/02GabrielaGrohmannováVII.13. místo
2001/02BarboraKolečářováVII.
2001/02AngelikaKořenkováVII.
2018/19DagmarMachováVII.Bobřík informatikyškolní2. místo - kat. Benjamín9.  listopadu 2018Vilém Lukáš
2018/19JakubSittekVII.
2012/13AgátaDokoupilováVII.Pythagoriádaškolní1. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
2012/13EliškaDosoudilováVII.2. místo
2012/13MagdalenaChaloupkováVII.3. místo
2001/02LukášRadostaVII.Závody v přespolním běhuokrskové24. místo říjen 2001Marie Černá
2001/02JiříVečeřaVII.
2018/19OndřejStejskalVII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomoucikrajskécena říjen 2018Šárka Chlupová
2001/02GabrielaGrohmannováVII.Závody v přespolním běhuokrskové4. místo říjen 2001Marie Černá
2007/08DavidKurfürstVII.Pythagoriádaškolní1. místo13.  února 2008Jana Pavlůsková
2001/02BarboraKolečářováVII.Závody v přespolním běhuokrskové4. místo říjen 2001Marie Černá
2001/02AngelikaKořenkováVII.
2001/02EvaKubíčkováVII.
2012/13KateřinaSoubustováVII.Bible a mycelostátní2. místo6.  února 2013Magdalena Šímová
2007/08DavidKurfürstVII.Matematická olympiádaokresníúčast9.  dubna 2008Jana Pavlůsková
2001/02MartinaBorkováVII.Pythagoriádaškolnípostup únor 2002Marie Černá
2001/02JiříVečeřaVII.
2012/13KateřinaSoubustováVII.Matematický klokanokresní3. místo24.  dubna 2013Jana Pavlůsková
2007/08KristýnaJuráňováVII.Věda je zábavazákladní2. místo16.  května 2008Jana Pavlůsková
2001/02MartinaBorkováVII.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel27.  března 2002Marie Černá
2001/02JiříVečeřaVII.
2013/14JakubLexmaulVII.Olympiáda v českém jazyceškolní1.-2. místo20.  listopadu 2013Martin Nešpor
2018/19ZuzanaMyškováVII.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo11.  února 2019Jana Pavlůsková
2018/19OndřejStejskalVII.2. místo
2013/14ŠimonBorikVII.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo10.  října 2013Petr Musil
2001/02JiříVečeřaVII.Zeměpisná olympiádaškolnípostup únor 2002Vít Lazecký
2001/02JiříVečeřaVII.okresní10. místo20.  března 2002
2013/14JanaLangerováVII.Bible a myškolní1. místo7.  října 2014Magdalena Šímová
2013/14JubileaKučerováVII.2. místo
2013/14JakubŠálekVII.3. místo
2008/09JosefČernínVII.Pythagoriádaokresníúčast11.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09DominikPalásekVII.
2018/19ZuzanaMyškováVII.Fyzikální olympiádaškolní1. místo6.  května 2019Vilém Lukáš
2008/09DominikPalásekVII.Zeměpisná olympiádaokresní12. místo18.  března 2009Jana Pavlůsková
2013/14JubileaKučerováVII.Bible a myokresní1. místo28.  listopadu 2014Magdalena Šímová
2018/19ZuzanaMyškováVII.Fyzikální olympiádaokresníúspěšný řešitel16.  května 2019Vilém Lukáš
2008/09DominikPalásekVII.Matematický klokanškolní1. místo19.  března 2009Jana Pavlůsková
2013/14JanaLangerováVII.Bible a myokresní2. místo28.  listopadu 2014Magdalena Šímová
2008/09ŠtěpánPolákVII.Matematický klokanškolní2. místo19.  března 2009Jana Pavlůsková
2013/14KateřinaSoubustováVII.Bible a myokresní3. místo28.  listopadu 2014Magdalena Šímová
2018/19JanSalamonVII.Matematická olympiádaokresní5. místo9.  dubna 2019Jana Pavlůsková
2008/09KristiánTomečekVII.Matematický klokanškolní3. místo19.  března 2009Jana Pavlůsková
2013/14JakubŠálekVII.Zeměpisná olympiádaokresní7. místo18.  února 2014Jana Pavlůsková
2018/19AnnaZahradníčkováVII.Pythagoriádaškolní1.-3. místo5.  dubna 2019Jana Pavlůsková
2018/19MarkétaValentováVII.
2008/09KristiánTomečekVII.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2013/14JakubŠálekVII.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo14.  února 2014Jana Pavlůsková
2018/19JanSalamonVII.Pythagoriádaškolní1.-3. místo5.  dubna 2019Jana Pavlůsková
2018/19ZuzanaMyškováVII.4.-5. místo
2008/09JakubZemanVII.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2018/19SáraJavoříkováVII.Pythagoriádaškolní4.-5. místo5.  dubna 2019Jana Pavlůsková
2008/09DominikPalásekVII.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2018/19JanSalamonVII.Pythagoriádaokresní3. místo28.  května 2019Jana Pavlůsková
2008/09JanVelčovskýVII.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2002/03LukášLachmanVII.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2003Vilém Lukáš
2002/03VáclavKašparVII.Matematický klokanškolní1. místo28.  března 2003Vilém Lukáš
2009/10MichalTřískaVII.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo15.  října 2009Petr Musil
2002/03MarkétaKalodováVII.Máj – měsíc poezie, soutěž Krajské vědecké knihovnyokresníúčast květen 2003Martin Nešpor
2002/03VáclavKašparVII. květen 2002
2002/03LukášLachmanVII.1. místo
2009/10JuliaTrajlinkováVII.Bible a myregionální2. místo10.  února 2010Magdalena Šímová
2013/14EliškaPolepilováVII.Matematický klokanškolní1. místo22.  března 2014Jana Pavlůsková
2002/03PavlaLukešováVII.Máj – měsíc poezie, soutěž Krajské vědecké knihovnyokresníúčast květen 2003Martin Nešpor
2009/10VítVečeřaVII.Rukodělná soutěžokresní3. místo26.  listopadu 2009Magdalena Šímová
2009/10JanDoleželVII.
2019/20VáclavŠvorčíkVII.Bible a myškolní2. místo11.  října 2019Magdalena Šímová
2019/20KláraLabounkováVII.3. místo
2014/15MartinSoubustaVII.Bobřík informatikyškolní1. místo, kat. Benjamín13.  listopadu 2014Vilém Lukáš
2009/10DanielFlekVII.Zeměpisná olympiádaokresní10. místo17.  března 2010Jana Pavlůsková
2014/15KláraRomčiakováVII.Bobřík informatikyškolní2.-3. místo, kat. Benjamín13.  listopadu 2014Vilém Lukáš
2019/20Václav ŠvorčíkVII.Bible a myokresní4. místo28.  listopadu 2019Magdalena Šímová
2014/15EliškaSalamonováVII.3. místo25.  listopadu 2014
2014/15ŠimonKubálekVII.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo15.  října 2014Petr Musil
Celkem zobrazeno 176 záznamů.

Základní škola sv. Voršily v Olomouci

77900 Aksamitova 707/6

ID datové schránky: n8smc28

IČO: 495 880 95

IZO: 049 588 095

č. účtu 377842523/0300

tel. 585 222 689

e-mail: info@zcsol.cz

© 2021 ZŠ sv. Voršily v Olomouci