Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2003/04KristýnaKvapilováIX.Olympiáda v českém jazyceškolnípostup leden 2004Martin Nešpor
2003/04BarboraJiříčkováIX.2. místo
2003/04JakubKašparIX.účast
2003/04JiříVečeřaIX.
2010/11EvaDostálováIX.Turnaj základních škol v bowlinguokrskové5. místo29.  září 2010Petr Musil
2010/11AlžbětaHarvánkováIX.
2010/11JanVelčovskýIX.
2003/04KristýnaKvapilováIX.Olympiáda v českém jazyceokresní28.-34. místo25.  února 2004Martin Nešpor
2010/11KristiánTomečekIX.Dějepisná olympiádaškolní3. místo16.  prosince 2010Martin Nešpor
2010/11DominikPalásekIX.1. místo
2010/11ŠtěpánČernínIX.2. místo
2010/11ZdeněkSchmidlIX.Soutež v psaní dopisůškolnípostup19.  února 2011Martin Nešpor
2010/11TomᚊvecIX.
2010/11VeronikaBekárkováIX.
2014/15JosefKořenekIX.Chemická olympiáda školní17. místo6.  března 2015Zdeněk Navrátil
2010/11MiroslavaHolčákováIX.Soutež v psaní dopisůškolnípostup19.  února 2011Martin Nešpor
2015/16BarboraVykopalováIX.Dějepisná olympiádaškolní1. místo18.  prosince 2015Martin Nešpor
2010/11JakubZemanIX.Soutež v psaní dopisůškolnípostup19.  února 2011Martin Nešpor
2015/16Anna Robert-QuatreIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo5.  ledna 2016Martin Nešpor
2010/11KristiánTomečekIX. leden 2011
2015/16BarboraVykopalováIX.Dějepisná olympiádaokresní2. místo18.  ledna 2016Martin Nešpor
2004/05LuciePoláčkováIX.Atletický čtyřbojokrskové2. místo11.  května 2005Marie Černá
2010/11DominikPalásekIX.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo17.  února 2011Jana Pavlůsková
2004/05VáclavBraunerIX.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2004/05VáclavKašparIX.
2004/05TomášSítařIX.
2010/11DominikPalásekIX.Zeměpisná olympiádaokresní8. místo9.  března 2011Jana Pavlůsková
2015/16AnnaRoháčováIX.Soutěž v anglickém jazyceokresní15. místo10.  února 2016Šárka Chlupová
2010/11tým žákůIX.Náklo Cup - malá kopanáokrskové1. místo20.  května 2011Tomáš Lehečka
2010/11tým žákůIX.Atletický vícebojokrskové1. místo18.  května 2011Petr Musil
2015/16AnnaRobert-QuatreIX.Olympiáda v českém jazyceokresní5. místo8.  února 2016Martin Nešpor
2000/01LucieTomečkováIX.Mana-Bible, výtvarná soutěž ilustrace bibleškolnízvláštní cena31.  května 2001Šárka Chlupová
2010/11DominikPalásekIX.Atletický vícebojokresní2. místo15.  června 2011Petr Musil
2004/05LukášLachmanIX.Sloup Nejsvětější Trojice, výtvarná soutěžokresní3. místo13.  května 2005Šárka Chlupová
2010/11KristianTomečekIX.Atletický vícebojokresní2. místo15.  června 2011Petr Musil
2010/11JanVelčovskýIX.
2015/16BarboraVykopalováIX.Dějepisná olympiádakrajské5. místo19.  března 2016Martin Nešpor
2010/11JakubZemanIX.Atletický vícebojokresní2. místo15.  června 2011Petr Musil
2004/05LukášLachmanIX.Sloup Nejsvětější Trojice, výtvarná soutěžokresní3. místo13.  května 2005Šárka Chlupová
2004/05LukášLachmanIX.Astronomická olympiádacelostátní56. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
2004/05MartinVítekIX.Chemická olympiáda okresní3. místo11.  března 2005Zdeněk Navrátil
2004/05MartinVítekIX.krajské8. místo8.  dubna 2005
2011/12Štěpán ČernínIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo30.  listopadu 2011Martin Nešpor
2011/12Adam ŠumníkIX.2. místo
2016/17AlešMazánekIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokrskové3. místo5.  října 2016Petr Musil
2004/05MartinVítekIX.Vlastivědný trojboj, soutěž pořádaná Vlastivědným muzeem v Olomouciokresní4. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
2011/12OndřejPavelaIX.Olympiáda v českém jazyceškolní3. místo30.  listopadu 2011Martin Nešpor
2016/17ŠimonKubálekIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokrskové3. místo5.  října 2016Petr Musil
2016/17GabrielaNovotnáIX.
2004/05MartinVítekIX.Zeměpisná olympiádaokresní5. místo21.  dubna 2005Zdeněk Navrátil
2016/17HanaVolákováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní2. místo24.  listopadu 2016Martin Nešpor
2004/05VeronikaMlčochováIX.Fyzikální olympiádaškolníúčast leden 2005Vilém Lukáš
2016/17JulieNavrátilováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní3. místo24.  listopadu 2016Martin Nešpor
2004/05LukášLachmanIX.Fyzikální olympiádaškolnípostup leden 2005Vilém Lukáš
2000/01JosefStrejčekIX.Zeměpisná olympiádaškolnípostup únor 2001Martin Látal
2004/05LukášLachmanIX.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2005Vilém Lukáš
2016/17HanaVečeřováIX.Dějepisná olympiádaškolní2. místo22.  listopadu 2016Martin Nešpor
2000/01JosefStrejčekIX.Zeměpisná olympiádaokresní22. místo21.  března 2001Martin Látal
2004/05PavlaLukešováIX.Matematický klokanškolní1. místo25.  března 2005Vilém Lukáš
2016/17HanaVolákováIX.Dějepisná olympiádaškolní3. místo22.  listopadu 2016Martin Nešpor
2004/05PavlaLukešováIX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresníbez umístění leden 2005Martin Nešpor
2004/05TomášSítařIX.
2000/01AlžbětaGottwaldováIX.Atletický vícebojmístní1 místo23.  května 2001Martin Látal
2016/17HanaVolákováIX.Bible a myokresní2. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2016/17MartinSoubustaIX.3. místo
2000/01JosefStrejčekIX.Atletický vícebojmístní3. místo23.  května 2001Martin Látal
2000/01MarieDrozdováIX.okresníúčast20.  června 2001
2000/01AlžbětaGottwaldováIX.
2011/12JonatanKučeraIX.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo23.  února 2012Jana Pavlůsková
2005/06VeronikaJiříčkováIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní4. místo22.  února 2006Petra Lukaševičová
2011/12JonatanKučeraIX.Zeměpisná olympiádaokresní7. místo14.  března 2012Jana Pavlůsková
2005/06VeronikaJiříčkováIX.Konverzační soutěž v anglickém jazycezákladnípostup10.  listopadu 2005Petra Lukaševičová
2005/06MichaelaHrudováIX.účast
2005/06DaliborMatějkaIX.
2000/01JosefStrejčekIX.Matematická olympiádaškolníúčast1.  února 2001Vilém Lukáš
2005/06VeronikaJiříčkováIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyce2. kolo1. místo2.  prosince 2005Petra Lukaševičová
2000/018. a 9. ročníkIX.Matematický klokanškolníúčast28.  března 2001Vilém Lukáš
2000/01KateřinaDostálováIX.Soutěž v německém jazyce okresníúčast24.  listopadu 2000Petra Lukaševičová
2005/06DaliborMatějkaIX.Konverzační soutěž v anglickém jazycezákladníúčast10.  listopadu 2005Petra Lukaševičová
2000/01AlžbětaGottwaldováIX.Soutěž v německém jazyce okresníúčast24.  listopadu 2000Petra Lukaševičová
2005/06VeronikaJiříčkováIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyce2. kolo1. místo2.  prosince 2005Petra Lukaševičová
2000/01KateřinaDostálováIX.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2001Petra Lukaševičová
2017/18VítBudinaIX.Náboj, matematicko-fyzikální soutěžkrajské10. místo24.  listopadu 2017Vilém Lukáš
2005/06MichaelaHrudováIX.Chemická olympiáda okresní13. místo3.  března 2006Zdeněk Navrátil
2005/06MichaelaHrudováIX.Zeměpisná olympiádaokresní22. místo23.  března 2006Zdeněk Navrátil
2005/06VeronikaJiříčkováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1.-2. místo15.  ledna 2006Martin Nešpor
2011/12AntonínBekárekIX.Matematický klokanškolní2. místo16.  března 2012Jana Pavlůsková
2000/01KateřinaDostálováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo únor 2001Martin Nešpor
2005/06KristinaKvapilováIX.1.-2. místo15.  ledna 2006
2011/12OndřejPavelaIX.Matematický klokanškolní2. místo16.  března 2012Jana Pavlůsková
2000/01MagdalenaDrozdováIX.Olympiáda v českém jazyceškolníúčast únor 2001Martin Nešpor
2005/06MichaelaHrudováIX.3. místo15.  ledna 2006
2000/01MarieDrozdováIX.účast únor 2001
2005/06MarieJaníčkováIX.4.-5. místo15.  ledna 2006
2005/06EliškaHirschnerováIX.
2005/06KristinaKvapilováIX.účast
2005/06KristinaKvapilováIX.Náš svět, Národní institut dětí a mládeže MŠMT ČR, KMČ Albatrosokresníúčast30.  března 2006Martin Nešpor
2005/06JanHrodekIX.Pionýrský sedmikvítek (Pionýr)okresníúčast10.  ledna 2006Martin Nešpor
2000/01KateřinaDostálováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo únor 2001Martin Nešpor
2000/01MagdalenaDrozdováIX.účast
2000/01MarieDrozdováIX.
2000/01VojtěchJemelkaIX.
2000/01PetraŠiškováIX.
2000/01LucieTomečkováIX.
2006/07JanŠevčíkIX.Zeměpisná olympiádaokresní22. místo únor 2007Jana Pavlůsková
2000/01KateřinaDostálováIX.Olympiáda v českém jazyceokresní7.-13. místo7.  března 2001Martin Nešpor
2006/07MichalCukrIX.Fyzikální olympiádaokresní7. místo březen 2007Vilém Lukáš
2006/07MichalCukrIX.Chemická olympiáda okresní25. místo březen 2007Taťána Štosová
2006/07DrahomíraKvapilováIX.26. místo
2006/07JanBukaIX.27. místo
2006/07JanDostálIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní5.-6. místo duben 2007Petra Lukaševičová
2012/13JanaKvapilováIX.Bible a myokresní4. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2017/18VítBudinaIX.Evropa ve školekrajskéčestné uznání6.  dubna 2018Šárka Chlupová
2017/18MiroslavJavoříkIX.
2017/18AdamKenšaIX.
2007/08JosefKubečekIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo4.  října 2007Petr Musil
2007/08JanHerodekIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresníúčast15.  listopadu 2007Petra Lukaševičová
2007/08PavelLexmaulIX.
2007/08KláraKvapilováIX.
2007/08VeronikaVelčovskáIX.Turnaj ve vybíjenéokrskové1. místo12.  prosince 2007Miroslava Štýbnarová
2007/08MarieMazáčováIX.
2007/08KláraKvapilováIX.
2007/08AnežkaChudíkováIX.
2007/08MarieChládkováIX.
2007/08VeronikaHomolováIX.
2018/19TomášKociánIX.Bobřík informatikyškolní1. místo - kat. Kadet15.  listopadu 2018Vilém Lukáš
2001/02TomášDanielIX.Atletický vícebojokrskové18.-19. místo4.  června 2002Marie Černá
2007/08SáraKalodováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo14.  ledna 2008Martin Nešpor
2001/02JosefPolákIX.Atletický vícebojokrskové18.-19. místo 4.  června 2002Marie Černá
2007/08MichalPazderaIX.Olympiáda v českém jazyceškolní2.-3. místo14.  ledna 2008Martin Nešpor
2018/19MichaelVolákIX.Bobřík informatikyškolní3. místo - kat. Kadet15.  listopadu 2018Vilém Lukáš
2007/08JosefKubečekIX.Olympiáda v českém jazyceškolní2.-3. místo14.  ledna 2008Martin Nešpor
2018/19VojtěchJalůvkaIX.Bobřík informatikyškolní3. místo - kat. Kadet15.  listopadu 2018Vilém Lukáš
2007/08MichalPazderaIX.Matematická olympiádaokresní4. místo23.  ledna 2008Jana Pavlůsková
2017/18VítBudinaIX.Evropa ve školecelostátnízvláštní cena poroty23.  května 2018Šárka Chlupová
2007/08SáraKalodováIX.Chemická olympiáda okresní14. místo30.  ledna 2008Jana Pavlůsková
2017/18MiroslavJavoříkIX.Evropa ve školecelostátnízvláštní cena poroty23.  května 2018Šárka Chlupová
2007/08KláraKvapilováIX.Chemická olympiáda okresní21. místo30.  ledna 2008Jana Pavlůsková
2017/18AdamKenšaIX.Evropa ve školecelostátnízvláštní cena poroty23.  května 2018Šárka Chlupová
2007/08MarieMazáčováIX.Chemická olympiáda okresní23. místo30.  ledna 2008Jana Pavlůsková
2012/13MartinMusilIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo2.  října 2012Petr Musil
2018/19JanaStudenáIX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomoucikrajskéčestné uznání říjen 2018Šárka Chlupová
2012/13VáclavVenkrbecIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo2.  října 2012Petr Musil
2007/08PavelKalodaIX.Zeměpisná olympiádaokresní20. místo19.  března 2008Jana Pavlůsková
2012/13VojtěchLangerIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo2.  října 2012Petr Musil
2001/02MarekByrtusIX.Závody v přespolním běhuokrskové4. místo říjen 2001Marie Černá
2007/08MichalPazderaIX.Matematický klokankrajské3. místo27.  března 2008Jana Pavlůsková
2001/02TomášDanielIX.Závody v přespolním běhuokrskové4. místo říjen 2001Marie Černá
2007/08MichalPazderaIX.Matematická olympiádakrajské12.-14. místo26.  března 2008Jana Pavlůsková
2001/02MarekChudíkIX.Závody v přespolním běhuokrskové4. místo říjen 2001Marie Černá
2001/02JosefPolákIX.
2007/08MarianKowalczukIX.Atletický čtyřbojokrskové3. místo14.  května 2008Petr Musil
2018/19MichaelVolákIX.Bible a myškolní1. místo5.  listopadu 2018Magdalena Šímová
2007/08VojtěchKvapilIX.Atletický čtyřbojokrskové3. místo14.  května 2008Petr Musil
2018/19EliškaNáplavováIX.Bible a myškolní2. místo5.  listopadu 2018Magdalena Šímová
2018/19JakubMyškaIX.3. místo
2018/19DorotaIngrováIX.Dějepisná olympiádaškolní1. místo7.  prosince 2018Martin Nešpor
2007/08JanHerodekIX.Fyzikální olympiádaokresníúčast14.  května 2008Vilém Lukáš
2018/19ŠimonMrázekIX.Dějepisná olympiádaškolní2. místo7.  prosince 2018Martin Nešpor
2012/13VáclavVenkrbecIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo13.  prosince 2012Martin Nešpor
2018/19MichaelVolákIX.Dějepisná olympiádaškolní3. místo7.  prosince 2018Martin Nešpor
2018/19DorotaIngrováIX.okresní10. místo17.  ledna 2019
2008/09KarelFojtíkIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo9.  října 2008Petr Musil
2018/19EliškaNáplavováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo21.  ledna 2019Martin Nešpor
2008/09JanKvapilIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo9.  října 2008Petr Musil
2018/19Anna MarieTkáčováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní2. místo21.  ledna 2019Martin Nešpor
2012/13starší žáciIX.Atletický čtyřbojokrskové1. místo15.  května 2013Petr Musil
2018/19HanaRinasováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní3. místo21.  ledna 2019Martin Nešpor
2018/19DorotaIngrováIX.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo8.  února 2019Jana Pavlůsková
2018/19MartaChovancováIX.2. místo
2018/19EvaVykopalováIX.3. místo
2008/09VojtěchJiříčekIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní4. místo4.  prosince 2008Šárka Chlupová
2013/14LucieKvapilováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní3. místo20.  listopadu 2013Martin Nešpor
2013/14OndřejBorikIX.Dějepisná olympiádaškolní2. místo6.  ledna 2014Martin Nešpor
2013/14MatějCukrIX.3. místo
2013/14OndřejBorikIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo10.  října 2013Petr Musil
2013/14JanSmékalIX.
2008/09OlgaŠnevajsováIX.Bible a mycelostátníúčast18.  února 2009Magdalena Šímová
2018/19MichaelVolákIX.Už tam budem? Soutěž ČT-úspěšná účast27.  února 2019Vilém Lukáš
2018/19Anna-MarieTkáčováIX.
2018/19JanMazánekIX.
2018/19KarelZahradníčekIX.
2018/19EvaVykopalováIX.
2001/02JosefPolákIX.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2002Martin Nešpor
2001/02TerezieJiříčkováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo únor 2002Martin Nešpor
2018/19DorotaIngrováIX.Dějepisná olympiádakrajské4. místo21.  března 2019Martin Nešpor
2001/02EliškaHomolováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní2. místo únor 2002Martin Nešpor
2013/14LucieKvapilováIX.Bible a myškolní2. místo7.  října 2014Magdalena Šímová
2018/19Hana SofieRinasováIX.Bücherwurm - Knihomolokresní4. místo26.  března 2019Petra Gruberová
2001/02JosefPolákIX.Olympiáda v českém jazyceškolní3. místo únor 2002Martin Nešpor
2013/14BarboraKvapilováIX.Bible a myškolní3. místo7.  října 2014Magdalena Šímová
2001/02TerezieJiříčkováIX.Olympiáda v českém jazyceokresní7. místo13.  března 2002Martin Nešpor
2001/02JanŘezníčekIX.Prvotiny, literární soutěž Okresní knihovny v Olomouciokresníčestné uznání26.  června 2002Martin Nešpor
2001/02PavelDrozdIX.
2002/03ŠtěpánHavranIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní3. místo3.  října 2002Marie Černá
2002/03AnežkaKvapilová I.IX.
2008/09MatoušJuráňIX.Matematický klokanškolní1. místo19.  března 2009Vilém Lukáš
2013/14OndřejBorikIX.Zeměpisná olympiádaokresní5. místo18.  února 2014Jana Pavlůsková
2002/03AnežkaKvapilová II.IX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní3. místo3.  října 2002Marie Černá
2008/09JanKvapilIX.Matematický klokanškolní2. místo19.  března 2009Vilém Lukáš
2002/03OndřejMikmekIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní3. místo3.  října 2002Marie Černá
2008/09VáclavŠevčíkIX.Matematický klokanškolní3. místo19.  března 2009Vilém Lukáš
2013/14OndřejBorikIX.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo14.  února 2014Jana Pavlůsková
2002/03JanŘezníčekIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní3. místo3.  října 2002Marie Černá
2008/09JakubZatloukalIX.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2002/03JanSlušeIX.Fyzikální olympiádaškolnípostup leden 2003Vilém Lukáš
2002/03JanSlušeIX.okresní7. místo3.  dubna 2003
2018/19VojtěchJalůvkaIX.VEX IQ CHALLENGE RINGMASTERcelostátní8. místo25.  června 2019Vilém Lukáš
2002/03PavelJaníčekIX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresní1. místo24.  listopadu 2002Martin Nešpor
2002/03AnežkaKvapilová I.IX.
2018/19PetrTomečekIX.Školní bowlingová ligaokresní2. místo květen 2019Petr Musil
2002/03AnežkaKvapilová II.IX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresní1. místo24.  listopadu 2002Martin Nešpor
2018/19MartinChládekIX.Školní bowlingová ligaokresní2. místo květen 2019Petr Musil
2002/03IvaMorongováIX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresní1. místo24.  listopadu 2002Martin Nešpor
2018/19DavidKotekIX.Školní bowlingová ligaokresní2. místo květen 2019Petr Musil
2002/03JanŘezníčekIX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresní1. místo24.  listopadu 2002Martin Nešpor
2014/15MarkétaDanišováIX.Bobřík informatikyškolní1. místo, kat. Kadet12.  listopadu 2014Vilém Lukáš
2002/03AnežkaKvapilová I.IX.Já a kniha, literární soutěž PC Olomouc okresníúčast11.  června 2003Martin Nešpor
2014/15AgátaDokoupilováIX.Bobřík informatikyškolní2. místo, kat. Kadet12.  listopadu 2014Vilém Lukáš
2002/03AnežkaKvapilová II.IX.Já a kniha, literární soutěž PC Olomouc okresníúčast11.  června 2003Martin Nešpor
2009/10MatthewZahradníkIX.Konverzační soutěž v anglickém jazycekrajské2. místo23.  března 2010Šárka Chlupová
2002/03MarkétaSobotkováIX.Já a kniha, literární soutěž PC Olomouc okresníúčast11.  června 2003Martin Nešpor
2009/10PetrJaníčekIX.Olympiáda v českém jazyceokresní10. místo16.  března 2010Alena Nováčková
2019/20KateřinaSvozilováIX.Bible a myškolní3. místo11.  října 2019Magdalena Šímová
2002/03JanaSobotkováIX.Olympiáda v českém jazyceškolníúčast leden 2003Martin Nešpor
2002/03MarkétaSobotkováIX.
2002/03TerezieJiříčkováIX.1. místo
2002/03EliškaHomolováIX.2. místo
2014/15EliškaDosoudilováIX.Náboj, matematicko-fyzikální soutěžkrajské12. místo28.  listopadu 2014Vilém Lukáš
2002/03JosefPolákIX.Olympiáda v českém jazyceškolní3. místo leden 2003Martin Nešpor
2014/15JosefKořenekIX.Náboj, matematicko-fyzikální soutěžkrajské12. místo28.  listopadu 2014Vilém Lukáš
2002/03TerezieJiříčkováIX.Olympiáda v českém jazyceokresní3. místo13.  března 2003Martin Nešpor
2014/15TomášNovotnýIX.Náboj, matematicko-fyzikální soutěžkrajské12. místo28.  listopadu 2014Vilém Lukáš
2002/039. ročníkIX.Mladý historik, dějepisná soutěž školníúčast únor 2003Martin Nešpor
2014/15KateřinaSoubustováIX.Náboj, matematicko-fyzikální soutěžkrajské12. místo28.  listopadu 2014Vilém Lukáš
2014/15KateřinaSoubustováIX.Bible a myškolní1. místo8.  října 2014Magdalena Šímová
2019/20KateřinaSvozilováIX.okresní5. místo28.  listopadu 2019
2014/15KateřinaSoubustováIX.1. místo25.  listopadu 2014
2003/04MartinZapletalIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresníúčast26.  února 2004Šárka Chlupová
2014/15MartinZemanIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo15.  října 2014Petr Musil
2003/04ŠtěpánChládekIX.Biologická olympiádaškolní1. místo únor 2004Jaromír Vachutka
2003/04AloisJaníčekIX.2. místo
2003/04JosefNakládalIX.3. místo
2003/04JakubKašparIX.5. místo
Celkem zobrazeno 244 záznamů.

Základní škola sv. Voršily v Olomouci

77900 Aksamitova 707/6

ID datové schránky: n8smc28

IČO: 495 880 95

IZO: 049 588 095

č. účtu 377842523/0300

tel. 585 222 689

e-mail: info@zcsol.cz

© 2021 ZŠ sv. Voršily v Olomouci