Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13

Školní rok 2012/13

JménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
Hana MarieKenningováIV.Bible a myokresní1. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
PavlaMyškováIV.4. místo
HanaKenningováIV.celostátní6.  února 2013
tým 1. stupněIV., VBowling - pohárová soutěžokrskové1. místo17.  dubna 2013Petr Musil
JanaKvapilováIX.Bible a myokresní4. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
MartinMusilIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo2.  října 2012Petr Musil
VáclavVenkrbecIX.
VojtěchLangerIX.
VáclavVenkrbecIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo13.  prosince 2012Martin Nešpor
starší žáciIX.Atletický čtyřbojokrskové1. místo15.  května 2013Petr Musil
HanaVečeřováV.Bible a myokresní2. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
EsterPaláskováV.3. místo
GabrielaNovotnáV.Pythagoriádaškolní1.-2. místo30.  ledna 2013Petr Musil
HanaVolákováV.
MarkétaFlekováV.3. místo
AnnaLazárováV.4.-5. místo
NelaBednaříkováV.
ŠimonKubálekV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo2.  října 2012Petr Musil
FilipKvapilV.
JanaLangerováVI.Bible a myokresní3. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
JakubLexmaulVI.4. místo
JakubLexmaulVI.Pythagoriádaškolní1. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
OndřejBrhlíkVI.2.-3. místo
EliškaPolepilováVI.
JanaLangerováVI.4.-5. místo
KryštofKlopecVI.
JakubŠálekVI.úspěšný řešitel
ŠimonBorikVI.
JakubLexmaulVI.okresní13. místo7.  května 2013
JanaLangerováVI.úspěšný řešitel
OndřejBrhlíkVI.
6. třídatým žákůVI.Odpadová olympiádaokrskové1. místo17.  října 2012Zdeněk Navrátil
6. třídatým žákůVI.2. místo
tým 2. stupněVI. - IX.Bowling - pohárová soutěžokrskové2. místo9.  dubna 2013Petr Musil
tým 2. stupněVI., IXFlorcupokrskové1. místo15.  listopadu 2012Petr Musil
kolektiv žákůVII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokrskové1. místo září 2012Šárka Chlupová
KateřinaSoubustováVII.Bible a myokresní2. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
AgátaDokoupilováVII.Pythagoriádaškolní1. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
EliškaDosoudilováVII.2. místo
MagdalenaChaloupkováVII.3. místo
KateřinaSoubustováVII.Bible a mycelostátní2. místo6.  února 2013Magdalena Šímová
KateřinaSoubustováVII.Matematický klokanokresní3. místo24.  dubna 2013Jana Pavlůsková
starší žákyněVII., IXAtletický čtyřbojokrskové1. místo15.  května 2013Petr Musil
LucieKvapilováVIII.Bible a myokresní5. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
MatějCukrVIII.Pythagoriádaškolní1. místo leden 2013Vilém Lukáš
MarieChráskováVIII.2.-4. místo
JanSmékalVIII.
KláraBednaříkováVIII.
Celkem zobrazeno 48 záznamů.

Zítřejší oběd:
polévka květáková, vepřový řízek přírodní, brambory maštěné máslem s pažitkou, ovocný kompot, sirup

Základní škola sv. Voršily v Olomouci

77900 Aksamitova 707/6

ID datové schránky: n8smc28

IČO: 495 880 95

IZO: 049 588 095

č. účtu 377842523/0300

tel. 585 222 689

e-mail: info@zcsol.cz

© 2021 ZŠ sv. Voršily v Olomouci