Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13

Školní rok 2012/13

JménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
starší žákyněVII., IXAtletický čtyřbojokrskové1. místo15.  května 2013Petr Musil
starší žáciIX.
LucieKvapilováVIII.Bible a myokresní5. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
KateřinaSoubustováVII.celostátní2. místo6.  února 2013
EsterPaláskováV.okresní3. místo22.  listopadu 2012
PavlaMyškováIV.4. místo
KateřinaSoubustováVII.2. místo
JanaLangerováVI.3. místo
JakubLexmaulVI.4. místo
Hana MarieKenningováIV.1. místo
JanaKvapilováIX.4. místo
HanaKenningováIV.celostátní6.  února 2013
HanaVečeřováV.okresní2. místo22.  listopadu 2012
tým 1. stupněIV., VBowling - pohárová soutěžokrskové1. místo17.  dubna 2013Petr Musil
tým 2. stupněVI. - IX.2. místo9.  dubna 2013
tým 2. stupněVI., IXFlorcupokrskové1. místo15.  listopadu 2012Petr Musil
KateřinaSoubustováVII.Matematický klokanokresní3. místo24.  dubna 2013Jana Pavlůsková
MartinMusilIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo2.  října 2012Petr Musil
VáclavVenkrbecIX.
VojtěchLangerIX.
ŠimonKubálekV.
FilipKvapilV.
6. třídatým žákůVI.Odpadová olympiádaokrskové1. místo17.  října 2012Zdeněk Navrátil
6. třídatým žákůVI.2. místo
kolektiv žákůVII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokrskové1. místo září 2012Šárka Chlupová
VáclavVenkrbecIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo13.  prosince 2012Martin Nešpor
KláraBednaříkováVIII.Pythagoriádaškolní2.-4. místo leden 2013Vilém Lukáš
AgátaDokoupilováVII.1. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
OndřejBrhlíkVI.2.-3. místo
GabrielaNovotnáV.1.-2. místo30.  ledna 2013Petr Musil
EliškaDosoudilováVII.2. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
EliškaPolepilováVI.2.-3. místo
HanaVolákováV.1.-2. místo30.  ledna 2013Petr Musil
MagdalenaChaloupkováVII.3. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
JanaLangerováVI.4.-5. místo
MarkétaFlekováV.3. místo30.  ledna 2013Petr Musil
MatějCukrVIII.1. místo leden 2013Vilém Lukáš
JakubLexmaulVI.okresní13. místo7.  května 2013Jana Pavlůsková
KryštofKlopecVI.školní4.-5. místo31.  ledna 2013
AnnaLazárováV.30.  ledna 2013Petr Musil
MarieChráskováVIII.2.-4. místo leden 2013Vilém Lukáš
JanaLangerováVI.okresníúspěšný řešitel7.  května 2013Jana Pavlůsková
JakubŠálekVI.školní31.  ledna 2013
NelaBednaříkováV.4.-5. místo30.  ledna 2013Petr Musil
JanSmékalVIII.2.-4. místo leden 2013Vilém Lukáš
OndřejBrhlíkVI.okresníúspěšný řešitel7.  května 2013Jana Pavlůsková
ŠimonBorikVI.školní31.  ledna 2013
JakubLexmaulVI.1. místo
Celkem zobrazeno 48 záznamů.

Zítřejší oběd:
polévka květáková, vepřový řízek přírodní, brambory maštěné máslem s pažitkou, ovocný kompot, sirup

Základní škola sv. Voršily v Olomouci

77900 Aksamitova 707/6

ID datové schránky: n8smc28

IČO: 495 880 95

IZO: 049 588 095

č. účtu 377842523/0300

tel. 585 222 689

e-mail: info@zcsol.cz

© 2021 ZŠ sv. Voršily v Olomouci