Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 2020/21 2021/22
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2020/21aaaaaaVI.Astronomická olympiádaškolní1. místo leden 2021Adam Rosa
2020/21asdaSDVI.
2004/05VeronikaHomolováVI.Atletický čtyřbojokrskovéúčast11.  května 2005Marie Černá
2004/05AnežkaChudíkováVI.
2004/05MarianKowalczukVI.
2000/01AngelikaKořenkováVI.Atletický vícebojmístní1. místo23.  května 2001Martin Látal
2001/02TomášSítařVI.okrskové24. místo4.  června 2002Marie Černá
2000/01AnežkaKvapilová I.VI.místní1 místo23.  května 2001Martin Látal
2001/02MartinVítekVI.okrskové24. místo4.  června 2002Marie Černá
2000/01AnežkaKvapilová II.VI.místní1. místo23.  května 2001Martin Látal
2001/02LuciePoláčkováVI.okrskové13. místo4.  června 2002Marie Černá
2000/01GabrielaGrohmannováVI.místní1 místo23.  května 2001Martin Látal
2000/01JiříVečeřaVI.3, místo
2011/12KateřinaSoubustováVI.Bible a myokresní2. místo22.  listopadu 2011Magdalena Šímová
2012/13JanaLangerováVI.3. místo22.  listopadu 2012
2010/11DeboraLoučkováVI.školní1. místo11.  října 2010
2018/19KláraLabounkováVI.5.  listopadu 2018
2019/20AgátaKarczubováVI.11.  října 2019
2014/15PavlaMyškováVI.okresní2. místo25.  listopadu 2014
2012/13JakubLexmaulVI.4. místo22.  listopadu 2012
2008/09HelenaŠnevajsováVI.celostátníúčast18.  února 2009
2016/17LydieKenningováVI.okresní3. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2018/19ColetteTrajlinkováVI.školní2. místo5.  listopadu 2018Magdalena Šímová
2019/20AgátaKarczubováVI.okresní1. místo28.  listopadu 2019
2008/09JuliaTrajlinkováVI.celostátníúčast18.  února 2009
2018/19VáclavŠvorčíkVI.školní3. místo5.  listopadu 2018
2018/19VáclavŠvorčíkVI.celostátní10. místo22.  března 2019
2014/15HanaKenningováVI.školní1. místo8.  října 2014
2015/16MichaelVolákVI.okresní2. místo24.  listopadu 2015
2014/15HanaKenningováVI.1. místo25.  listopadu 2014
2001/02LuciePoláčkováVI.Biologická olympiádaškolníúčast březen 2002Vít Lazecký
2000/01AloisJaníčekVI. únor 2001Kateřina Krysová
2000/01ŠtěpánChládekVI.okresní17. místo25.  května 2001
2001/02MartinVítekVI.školníúčast březen 2002Vít Lazecký
2000/01JakubKřivánekVI. únor 2001Kateřina Krysová
2001/02PavlaLukešováVI.okresní16. místo24.  května 2002Vít Lazecký
2000/01ŠtěpánChládekVI.školnípostup únor 2001Kateřina Krysová
2000/01ŠtěpánHavranVI.účast
2001/02PavlaLukešováVI.postup březen 2002Vít Lazecký
2000/01LucieJarešováVI.účast únor 2001Kateřina Krysová
2000/01StanislavPolákVI.postup
2021/22DanielCoufalVI.Bobřík informatikyškolní1. místo kat. Benjamín11.  listopadu 2021Vilém Lukáš
2020/21DanielCoufalVI.9.  listopadu 2021
2014/15AnnaKubákováVI.2.-3. místo, kat. Benjamín13.  listopadu 2014
2017/18JakubSittekVI.1. místo, kat. Benjamin10.  listopadu 2017
2018/19MalvínaJurečkováVI.1. místo - kat. Benjamín9.  listopadu 2018
2017/18DagmarMachováVI.2.-3. místo, kat. Benjamin10.  listopadu 2017
2008/09EvaPohlídalováVI.Evropa ve školekrajskéúčast15.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09AnnaPazderováVI.
2008/09VeronikaŘezníčkováVI.
2006/07MatthewZahradníkVI.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní3. místo duben 2007Šárka Chlupová
2003/04MarieZemanováVI.účast26.  února 2004
2000/01JiříVečeřaVI.Matematická olympiádaškolníúčast únor 2001Marie Černá
2000/01JosefNakládalVI.
2000/01BarboraKolečářováVI.
2011/12DavidLachmanVI.okresní7. místo11.  dubna 2012Jana Pavlůsková
2018/19MalvínaJurečkováVI.12. místo9.  dubna 2019
2011/12ZdeněkPazderaVI.Matematický klokanškolní3. místo16.  března 2012Vladimíra Brandýsová
2000/01JosefNakládalVI.My life, anglický projekt školníúčast květen 2001Šárka Chlupová
2000/01AngelikaKořenkováVI.
2014/15Pavla MyškováVI.Naše společná planeta - výtvarná soutěž-1. místo listopad 2014Šárka Chlupová
2014/15Hana KenningováVI.2. místo
2014/15AdélaKnappováVI.3. místo
2001/02PetrJiráčekVI.O nejzajímavější velikonoční dekoraci, soutěž Producentského centra Profilcelostátní3. místo22.  února 2002Šárka Chlupová
2001/02VáclavKašparVI.
2009/10VáclavVenkrbecVI.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní2. místo15.  října 2009Petr Musil
2012/136. třídatým žákůVI.Odpadová olympiádaokrskové1. místo17.  října 2012Zdeněk Navrátil
2009/10LudmilaBinderováVI.okresní2. místo22.  října 2009
2012/136. třídatým žákůVI.okrskové17.  října 2012
2009/10BarboraSchmidlováVI.okresní22.  října 2009
2009/10HelenaOpletalováVI.
2009/10ZdeňkaGiacintováVI.
2009/10MarieFerencováVI.
2018/19KláraLabounkováVI.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomoucikrajskéčestné uznání říjen 2018Šárka Chlupová
2013/14Tým dívekVI.Plážová přehazovanáokrskové1. místo30.  září 2013Petr Musil
2012/13EliškaPolepilováVI.Pythagoriádaškolní2.-3. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
2012/13ŠimonBorikVI.úspěšný řešitel
2013/14Gabriela NovotnáVI.1. místo5.  března 2014
2013/14GabrielaNovotnáVI.okresníúspěšný řešitel14.  května 2014
2008/09JuliaTrajlinkováVI.ú. ř.11.  března 2009
2018/19MalvínaJurečkováVI.školní1. místo5.  dubna 2019
2013/14HanaVolákováVI.okresníúspěšný řešitel14.  května 2014
2003/04JanLukešVI.4.-8. místo24.  března 2004Marie Černá
2004/05ZuzanaKvapilováVI.úspěšný řešitel30.  března 2005
2010/11LukášKaletaVI.školní1. místo9.  února 2011Vilém Lukáš
2011/12KateřinaSoubustováVI.okresníúspěšný řešitel19.  ledna 2012Jana Pavlůsková
2012/13JanaLangerováVI.školní4.-5. místo31.  ledna 2013
2012/13JakubLexmaulVI.okresní13. místo7.  května 2013
2013/14Viktorie NemerádováVI.školní2.-3. místo5.  března 2014
2008/09DominikTomečekVI.okresníú. ř.11.  března 2009
2021/22DanielCoufalVI.školní1.-2. místo2.  listopadu 2021
2003/04MichalCukrVI.okresní9.-15. místo24.  března 2004Marie Černá
2004/05AlžbětaKvapilováVI.úspěšný řešitel30.  března 2005
2011/12KateřinaSoubustováVI.školní1. místo23.  listopadu 2011Jana Pavlůsková
2012/13JakubLexmaulVI.31.  ledna 2013
2012/13KryštofKlopecVI.4.-5. místo
2012/13JanaLangerováVI.okresníúspěšný řešitel7.  května 2013
2013/14HanaVolákováVI.školní2.-3. místo5.  března 2014
2021/22MartinSchusterVI.1.-2. místo2.  listopadu 2021
2003/04TereziePřerovskáVI.okresníúčast24.  března 2004Marie Černá
2004/05HanaCukrováVI.úspěšný řešitel30.  března 2005
2011/12AgátaDokoupilováVI.školní2. místo23.  listopadu 2011Jana Pavlůsková
2012/13OndřejBrhlíkVI.2.-3. místo31.  ledna 2013
2012/13JakubŠálekVI.úspěšný řešitel
2012/13OndřejBrhlíkVI.okresní7.  května 2013
2013/14ViktorieNemerádováVI.7. - 14. místo14.  května 2014
2007/08MarianaJalůvkováVI.školní1. místo13.  února 2008
2008/09ŠtěpánČernínVI.okresníú. ř.11.  března 2009
2003/04DominikLachmanVI.1.-3. místo24.  března 2004Marie Černá
2004/05MichalPazderaVI.3. místo30.  března 2005
2004/05DominikLachmanVI.3.-8. místo
2000/016. ročníkVI.školníúčast21.  února 2001
2004/05KláraKvapilováVI.Recitační soutěžškolnípostup duben 2005Alena Nováčková
2001/02VeronikaMlčochováVI.okresníúčast březen 2002Martin Nešpor
2004/05AlžbětaKvapilováVI.školní duben 2005Alena Nováčková
2002/03VeronikaMlčochováVI.postup únor 2003Martin Nešpor
2004/05KláraKvapilováVI.okresníúčast květen 2005Alena Nováčková
2002/03VeronikaMlčochováVI. březen 2003Martin Nešpor
1999/20006. a 8. ročníkVI.školní únor 2000
2001/02VeronikaMlčochováVI.postup únor 2002
2018/19Starší žákyněVI.SLZŠ (sportovní liga základních škol) ve florbalecelostátní3. místo, kvalifikace6.  března 2019Petr Musil
2001/02VáclavKašparVI.Vánoce dětí, výtvarná soutěž okresníúčast listopad 2001Šárka Chlupová
2001/02PetrJiráčekVI.
2000/016., 7. a 8. ročníkVI.okrskové prosinec 2000
2018/19VáclavŠvorčíkVI.VEX IQ CHALLENGE RINGMASTERcelostátní10. místo25.  června 2019Vilém Lukáš
2018/19DanielEngelbrechtVI.8. místo
2004/05JosefKubečekVI.Vlastivědný trojboj, soutěž pořádaná Vlastivědným muzeem v Olomouciokresní4. místo květen 2005Zdeněk Navrátil
2014/15SebastianPastuszakVI.Výtvarná soutěž na téma "Až já budu velká(ý)"celostátní2. místo březen 2015Šárka Chlupová
2001/02TomášSítařVI.Závody v přespolním běhuokrskové7. místo říjen 2001Marie Černá
2001/02MartinVítekVI.24. místo
2001/02LuciePoláčkováVI.4. místo
2001/02VáclavKašparVI.7. místo
2011/12KateřinaSoubustováVI.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo23.  února 2012Jana Pavlůsková
2005/06JanKvapilVI.okresní23.  března 2006Zdeněk Navrátil
2007/08VeronikaBekárkováVI.15. místo19.  března 2008Jana Pavlůsková
2015/16MichaelVolákVI.krajské5. místo15.  března 2016
2017/18ZuzanaMyškováVI.školní1. místo, kat. A13.  února 2018
2018/19MalvínaJurečkováVI.2. místo12.  února 2019
2019/20BořivojPřecechtělVI.3. místo19.  února 2020
2011/12KateřinaSoubustováVI.okresní8. místo14.  března 2012
2006/07JaroslavSmékalVI.7. místo květen 2007
2008/09DanielFlekVI.14. místo18.  března 2009
2017/18Ondřej StejskalVI.školní2. místo, kat. A13.  února 2018
2018/19VojtěchŠlechtaVI.3. místo12.  února 2019
2015/16MichaelVolákVI.1. místo5.  února 2016
2004/05JosefKubečekVI.okresní3. místo21.  března 2005Zdeněk Navrátil
2000/01TomášLexmaulVI.školnípostup únor 2001Kateřina Krysová
2010/11OndřejBorikVI.1. místo17.  února 2011Jana Pavlůsková
2019/20JulieKalousováVI.19.  února 2020
2015/16MichaelVolákVI.okresní11.  února 2016
2000/01TomášLexmaulVI.9. místo21.  března 2001Kateřina Krysová
2004/05JosefKubečekVI.krajské7. místo13.  dubna 2005Zdeněk Navrátil
2010/11OndřejBorikVI.okresní5. místo9.  března 2011Jana Pavlůsková
2013/14AnežkaKořenkováVI.školní1. místo14.  února 2014
2005/06JanKvapilVI.krajské12. místo12.  dubna 2006Zdeněk Navrátil
2018/19VáclavŠvorčíkVI.školní1. místo12.  února 2019Jana Pavlůsková
2019/20AlžbětaHorákováVI.2. místo19.  února 2020
Celkem zobrazeno 157 záznamů.

Základní škola sv. Voršily v Olomouci

77900 Aksamitova 707/6

ID datové schránky: n8smc28

IČO: 495 880 95

IZO: 049 588 095

č. účtu 377842523/0300

tel. 585 222 689

e-mail: info@zcsol.cz

© 2021 ZŠ sv. Voršily v Olomouci