Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11

Školní rok 2010/11

JménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
tým žákůVI. - IX.Fotbalový turnaj žáků církevních školcelostátní2. místo4.  května 2011Oldřich Němec
tým žákůVIII.Videocardcelostátní20. - 21. místo březen 2011Adam Rosa
KateřinaSoubustováV.Matematický klokankrajské2. místo1.  dubna 2011Alena Rosová
AnnaLazárováIII.Recitační soutěžkrajskéúčast1.  dubna 2011Petr Musil
OndřejBorikVI.Zeměpisná olympiádaokresní5. místo9.  března 2011Jana Pavlůsková
DominikPalásekIX.8. místo
AnnaLazárováIII.Recitační soutěžokresní2 . místo15.  března 2011Petr Musil
JanDoleželVIII.Pythagoriádaokresníúspěšný řešitel24.  března 2011Jana Pavlůsková
DominikPalásekIX.Atletický vícebojokresní2. místo15.  června 2011Petr Musil
KristianTomečekIX.
JanVelčovskýIX.
JakubZemanIX.
EvaDostálováIX.Turnaj základních škol v bowlinguokrskové5. místo29.  září 2010Petr Musil
AlžbětaHarvánkováIX.
JanVelčovskýIX.
VáclavVenkrbecVII.
MartinZemanIV.Voda, zdroj života - výtvarná soutěžokrskové1. místo17.  března 2011Alena Rosová
tým žákůIX.Náklo Cup - malá kopanáokrskové1. místo20.  května 2011Tomáš Lehečka
tým žákůIX.Atletický vícebojokrskové1. místo18.  května 2011Petr Musil
tým žákůVII.2. místo
tým žákyňVI. a VII.3. místo
DeboraLoučkováVI.Bible a myškolní1. místo11.  října 2010Magdalena Šímová
VojtěchLangerVII.
KristiánTomečekIX.Dějepisná olympiádaškolní3. místo16.  prosince 2010Martin Nešpor
DominikPalásekIX.1. místo
ŠtěpánČernínIX.2. místo
LukášKaletaVI.Pythagoriádaškolní1. místo9.  února 2011Vilém Lukáš
KryštofDokoupilVII.Jana Pavlůsková
JanDoleželVIII.
ZdeněkSchmidlIX.Soutež v psaní dopisůškolnípostup19.  února 2011Martin Nešpor
TomᚊvecIX.
VeronikaBekárkováIX.
MiroslavaHolčákováIX.
JakubZemanIX.
KristiánTomečekIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo leden 2011Martin Nešpor
MiroslavaHolčákováIX2. místo
JakubEremiášIX3. místo
MarianaJalůvkováIX
JakubŠálekIV.Recitační soutěžškolní1. místo24.  února 2011Vladimíra Brandýsová
DominikPalásekIX.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo17.  února 2011Jana Pavlůsková
OndřejBorikVI.
HanaVolákováIII.Matematický klokanškolní1. místo18.  března 2011Petr Musil
KateřinaSoubustováV.Alena Rosová
VáclavVenkrbecVII.Jana Pavlůsková
AntonínBekárekVIII.
Kolektiv žáků VIII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciškolníúčast září 2010Šárka Chlupová
JakubLexmaulIV.Bible a myškolní1. místo11.  října 2010Magdalena Šímová
NataliaTrajlinkováV.
Celkem zobrazeno 48 záznamů.
Dnes je pátek 5. června 2020. Svátek má Dobroslav, zítra má svátek Norbert.