Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2014/15dívky1. stupeňThink Blue Cup - florbalový turnajkrajské1. místo15.  ledna 2015Petr Musil
2003/04HeřmanŠnevajsV.Přebor v šachukrajské1. místo26.  ledna 2004Alena Vrzalová
1999/2000PavelDrozdVII.Recitační soutěžkrajské1. místo květen 2000Martin Nešpor
2010/11KateřinaSoubustováV.Matematický klokankrajské2. místo1.  dubna 2011Alena Rosová
2010/11AnnaLazárováIII.Recitační soutěžkrajskéúčast1.  dubna 2011Petr Musil
2015/16BarboraVykopalováIX.Dějepisná olympiádakrajské5. místo19.  března 2016Martin Nešpor
2015/16MichaelVolákVI.Zeměpisná olympiádakrajské5. místo15.  března 2016Jana Pavlůsková
2004/05MartinVítekIX.Chemická olympiáda krajské8. místo8.  dubna 2005Zdeněk Navrátil
2004/05JosefKubečekVI.Zeměpisná olympiádakrajské7. místo13.  dubna 2005Zdeněk Navrátil
2016/17SamuelPastuszakV.Logická olympiádakrajskéúspěšný řešitel4.  listopadu 2016Vladimíra Brandýsová
2017/18VítBudinaIX.Náboj, matematicko-fyzikální soutěžkrajské10. místo24.  listopadu 2017Vilém Lukáš
2017/18Anna-MarieTkáčováVIII.
2005/06JanKvapilVI.Zeměpisná olympiádakrajské12. místo12.  dubna 2006Zdeněk Navrátil
2017/18VojtěchJalůvkaVIII.Náboj, matematicko-fyzikální soutěžkrajské10. místo24.  listopadu 2017Vilém Lukáš
2005/06JosefKubečekVII.Zeměpisná olympiádakrajské7. místo12.  dubna 2006Zdeněk Navrátil
2017/18ŠimonMrázekVIII.Náboj, matematicko-fyzikální soutěžkrajské10. místo24.  listopadu 2017Vilém Lukáš
2011/12Anna-MarieKaletováV.Pythagoriádakrajské3. místo3.  května 2012Vladimíra Brandýsová
2011/12FilipKlopecVIII.8. místoJana Pavlůsková
2017/18Daniel MasopustII.Evropa ve školekrajské2. místo6.  dubna 2018Zuzana Smékalová
2017/18Kolektiv 7. třídyVII.čestné uznáníŠárka Chlupová
2017/18VítBudinaIX.
2000/01PavelDrozdVIII.Recitační soutěžkrajské1. místo23.  května 2001Martin Nešpor
2017/18MiroslavJavoříkIX.Evropa ve školekrajskéčestné uznání6.  dubna 2018Šárka Chlupová
2017/18AdamKenšaIX.
2018/19KláraLabounkováVI.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomoucikrajskéčestné uznání říjen 2018Šárka Chlupová
2018/19OndřejStejskalVII.cena
2018/19JanaStudenáIX.čestné uznání
2018/19kolektivVIII.
2007/08EmaKoupilováIII.Matematický klokankrajské1. místo27.  března 2008Alena Rosová
2007/08OndřejBorikIII.
2007/08MichalPazderaIX.3. místoJana Pavlůsková
2007/08MichalPazderaIX.Matematická olympiádakrajské12.-14. místo26.  března 2008Jana Pavlůsková
2018/19starší žákyněSLZŠ (sportovní liga základních škol) ve florbalekrajské1. místo7.  prosince 2018Petr Musil
2018/19DorotaIngrováIX.Dějepisná olympiádakrajské4. místo21.  března 2019Martin Nešpor
2008/09AnnaPazderováVI.Evropa ve školekrajskéúčast15.  března 2009Jana Pavlůsková
2008/09VeronikaŘezníčkováVI.
2008/09EvaPohlídalováVI.
2009/10MatthewZahradníkIX.Konverzační soutěž v anglickém jazycekrajské2. místo23.  března 2010Šárka Chlupová
2014/15EliškaDosoudilováIX.Náboj, matematicko-fyzikální soutěžkrajské12. místo28.  listopadu 2014Vilém Lukáš
2014/15JosefKořenekIX.
2014/15TomášNovotnýIX.
2014/15KateřinaSoubustováIX.
Celkem zobrazeno 42 záznamů.
Dnes je sobota 22. února 2020. Svátek má Petr, zítra má svátek Svatopluk.