Úspěchy žáků


1999/2000 2000/01 2001/02 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
Školní rokJménoPříjmeníTřídaSoutěžKoloUmístěníDatumVyučující
2014/15Pavla MyškováVI.Naše společná planeta - výtvarná soutěž-1. místo listopad 2014Šárka Chlupová
2010/11DeboraLoučkováVI.Bible a myškolní1. místo11.  října 2010Magdalena Šímová
2003/04MichaelaHrudováVII.Matematický klokanškolní1. místo26.  března 2004Vilém Lukáš
2010/11VojtěchLangerVII.Bible a myškolní1. místo11.  října 2010Magdalena Šímová
2014/15JanaLangerováVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo15.  prosince 2014Martin Nešpor
2014/15dívky1. stupeňThink Blue Cup - florbalový turnajkrajské1. místo15.  ledna 2015Petr Musil
2003/04HeřmanŠnevajsV.Přebor v šachukrajské1. místo26.  ledna 2004Alena Vrzalová
2010/11DominikPalásekIX.Dějepisná olympiádaškolní1. místo16.  prosince 2010Martin Nešpor
2014/15KryštofKlopecVIII.BOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové1. místo2.  června 2015Petr Musil
2010/11LukášKaletaVI.Pythagoriádaškolní1. místo9.  února 2011Vilém Lukáš
2014/15DorotaIngrováV.BOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové1. místo2.  června 2015Petr Musil
2010/11KryštofDokoupilVII.Pythagoriádaškolní1. místo9.  února 2011Jana Pavlůsková
2010/11JanDoleželVIII.
2014/15žáci1. stupeňBOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové1. místo květen 2015Petr Musil
2014/15žáci2. stupeň
2015/16BarboraVykopalováIX.Dějepisná olympiádaškolní1. místo18.  prosince 2015Martin Nešpor
2015/16Anna Robert-QuatreIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo5.  ledna 2016Martin Nešpor
2010/11KristiánTomečekIX. leden 2011
2015/16MichaelVolákVI.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo5.  února 2016Jana Pavlůsková
2015/16HanaVolákováVIII.
2015/16MichaelVolákVI.okresní11.  února 2016
1999/2000PavelDrozdVII.Recitační soutěžkrajské1. místo květen 2000Martin Nešpor
2010/11JakubŠálekIV.školní24.  února 2011Vladimíra Brandýsová
2015/16Daniel EssonV.Pythagoriádaškolní1. místo8.  února 2016Heda Robert-Quatre
2010/11DominikPalásekIX.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo17.  února 2011Jana Pavlůsková
2015/16JonášNáplavaV.Pythagoriádaškolní1. místo8.  února 2016Heda Robert-Quatre
2010/11OndřejBorikVI.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo17.  února 2011Jana Pavlůsková
2015/16LýdieKenningováV.Bible a myokresní1. místo24.  listopadu 2015Magdalena Šímová
2004/05DominikLachmanVII.Matematická olympiádaokresní1. místo6.  dubna 2005Marie Černá
2015/16HanaKenningováVII.Bible a myokresní1. místo24.  listopadu 2015Magdalena Šímová
2010/11MartinZemanIV.Voda, zdroj života - výtvarná soutěžokrskové1. místo17.  března 2011Alena Rosová
2010/11HanaVolákováIII.Matematický klokanškolní1. místo18.  března 2011Petr Musil
2010/11KateřinaSoubustováV.Alena Rosová
2010/11VáclavVenkrbecVII.Jana Pavlůsková
2015/16MatyášKvapilV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo7.  října 2015Petr Musil
2010/11AntonínBekárekVIII.Matematický klokanškolní1. místo18.  března 2011Jana Pavlůsková
2015/16ŠimonKubálekVIII.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo7.  října 2015Petr Musil
2015/16GabrielaNovotnáVIII.
2015/16JonášNáplavaV.
2015/16AlešMazánekVIII.
2010/11tým žákůIX.Náklo Cup - malá kopanáokrskové1. místo20.  května 2011Tomáš Lehečka
2010/11tým žákůIX.Atletický vícebojokrskové1. místo18.  května 2011Petr Musil
2011/12JanaLangerováV.Bible a myokresní1. místo22.  listopadu 2011Magdalena Šímová
2015/16LudmilaBednářováV.BOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové1. místo6.  června 2016Petr Musil
2015/16ŠimonKubálekVIII.
2011/12SebastianGottwaldVIII.Bible a myokresní1. místo22.  listopadu 2011Magdalena Šímová
2015/16tým2. stupeňBOTUŠ (Bowlingový turnaj škol)okrskové1. místo6.  června 2016Petr Musil
2011/12Štěpán ČernínIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo30.  listopadu 2011Martin Nešpor
2011/12KateřinaSoubustováVI.Pythagoriádaškolní1. místo23.  listopadu 2011Jana Pavlůsková
2016/17VítBudinaVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo24.  listopadu 2016Martin Nešpor
2011/12FilipKlopecVIII.Pythagoriádaškolní1. místo23.  listopadu 2011Jana Pavlůsková
2011/12MatějCukrVII.Vilém Lukáš
2016/17MartaJaníčkováVIII.Dějepisná olympiádaškolní1. místo22.  listopadu 2016Martin Nešpor
2004/05PavlaLukešováIX.Matematický klokanškolní1. místo25.  března 2005Vilém Lukáš
2011/12Anna-MarieKaletováV.Pythagoriádaškolní1. místo23.  listopadu 2011Vladimíra Brandýsová
2016/17JanSalamonV.Bible a myokresní1. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2000/01AngelikaKořenkováVI.Atletický vícebojmístní1. místo23.  května 2001Martin Látal
2016/17BarboraDopitováVII.Bible a myokresní1. místo1.  prosince 2016Marek Koukal OP
2000/01AnežkaKvapilová II.VI.Atletický vícebojmístní1. místo23.  května 2001Martin Látal
2011/12JakubLexmaulV.Matematická olympiádaškolní1. místo20.  ledna 2012Vladimíra Brandýsová
2000/01TerezieJiříčkováVIII.Atletický vícebojmístní1. místo23.  května 2001Martin Látal
2000/01PetraSegečováVIII.
2000/01MariePeřinováVII.
2004/05KristinaKvapilováVIII.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo březen 2005Martin Nešpor
2011/12KateřinaPollákováV.Matematická olympiádaokresní1. místo25.  ledna 2012Vladimíra Brandýsová
2011/12KateřinaSoubustováVI.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo23.  února 2012Jana Pavlůsková
2005/06MichalPazderaVII.Pythagoriádaokresní1. místo15.  března 2006Marie Černá
2011/12OndřejBorikVII.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo23.  února 2012Jana Pavlůsková
2011/12JonatanKučeraIX.
2011/12KarolínaFormánkováIII.Matematický klokanškolní1. místo16.  března 2012Lukáš Chlup
2005/06VeronikaJiříčkováIX.Konverzační soutěž v anglickém jazyce2. kolo1. místo2.  prosince 2005Petra Lukaševičová
2005/06VeronikaJiříčkováIX.
2011/12Anna-MarieKaletováV.Matematický klokanškolní1. místo16.  března 2012Vladimíra Brandýsová
2000/01BarboraKubáčkováVIII.Žijeme v pravěku bez televize a supermarketu, lit. soutěž Vl. muzea v Olomouci okresní1. místo17.  ledna 2001Martin Nešpor
2011/12DeboraLoučkováVII.Matematický klokanškolní1. místo16.  března 2012Vilém Lukáš
2005/06JanKvapilVI.Zeměpisná olympiádaokresní1. místo23.  března 2006Zdeněk Navrátil
2017/18FlorianKoupilV.Bible a myškolní1. místo6.  listopadu 2017Magdalena Šímová
2011/12SebastianGottwaldVIII.Matematický klokanškolní1. místo16.  března 2012Jana Pavlůsková
2017/18ŠtěpánFaldynaVII.Bible a myškolní1. místo6.  listopadu 2017Magdalena Šímová
2017/18BarboraDopitováVIII.
2017/18FlorianKoupilV.okresní30.  listopadu 2017
2000/01KateřinaDostálováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo únor 2001Martin Nešpor
2017/18ŠtěpánFaldynaVII.Bible a myokresní1. místo30.  listopadu 2017Magdalena Šímová
2017/18DorotaIngrováVIII.Dějepisná olympiádaškolní1. místo14.  listopadu 2017Martin Nešpor
2000/01KateřinaDostálováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo únor 2001Martin Nešpor
2017/18EliškaNáplavováVIII.14.  prosince 2017
2011/12dívkyVIII.-IX.Atletický čtyřbojokrskové1. místo16.  května 2012Lukáš Daněk
2006/07MichalPazderaVIII.Matematická olympiádaokresní1. místo květen 2007Jana Pavlůsková
2011/12chlapciVI.-IX.Florcupokrskové1. místo1.  června 2012Petr Musil
2006/07MichalPazderaVIII.Fyzikální olympiádaokresní1. místo březen 2007Vilém Lukáš
2011/12tým žákůIV., V., VI., VBowling - pohárová soutěžokrskové1. místo4.  června 2012Petr Musil
2012/13kolektiv žákůVII.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokrskové1. místo září 2012Šárka Chlupová
2012/13Hana MarieKenningováIV.Bible a myokresní1. místo22.  listopadu 2012Magdalena Šímová
2007/08OndřejPoláchV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo4.  října 2007Petr Musil
2006/07HelenaŠnevajsováV.
2000/01PavelDrozdVIII.Recitační soutěžkrajské1. místo23.  května 2001Martin Nešpor
2007/08JanKvapilVIII.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo4.  října 2007Petr Musil
2007/08VáclavVenkrbecIV.
2007/08JosefKubečekIX.
2017/18JakubMyškaVII.Fyzikální olympiádaškolní1. místo4.  května 2018Vilém Lukáš
2007/08VeronikaVelčovskáIX.Turnaj ve vybíjenéokrskové1. místo12.  prosince 2007Miroslava Štýbnarová
2012/13JakubLexmaulVI.Pythagoriádaškolní1. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
2007/08MarieMazáčováIX.Turnaj ve vybíjenéokrskové1. místo12.  prosince 2007Miroslava Štýbnarová
2007/08KláraKvapilováIX.
2007/08AnežkaChudíkováIX.
2007/08MarieChládkováIX.
2007/08VeronikaHomolováIX.
2007/08SáraKalodováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo14.  ledna 2008Martin Nešpor
2012/13AgátaDokoupilováVII.Pythagoriádaškolní1. místo31.  ledna 2013Jana Pavlůsková
2012/13MatějCukrVIII. leden 2013Vilém Lukáš
2007/08MarianaJalůvkováVI.13.  února 2008Jana Pavlůsková
2007/08DavidKurfürstVII.
2012/13MartinMusilIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo2.  října 2012Petr Musil
2012/13VáclavVenkrbecIX.
2012/13VojtěchLangerIX.
2018/19EvaMilerováIV.Bible a myškolní1. místo5.  listopadu 2018Magdalena Šímová
2007/08EmaKoupilováIII.Matematický klokankrajské1. místo27.  března 2008Alena Rosová
2012/13ŠimonKubálekV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo2.  října 2012Petr Musil
2007/08OndřejBorikIII.Matematický klokankrajské1. místo27.  března 2008Alena Rosová
2012/13FilipKvapilV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo2.  října 2012Petr Musil
2018/19KláraLabounkováVI.Bible a myškolní1. místo5.  listopadu 2018Magdalena Šímová
2012/13tým 1. stupněIV., VBowling - pohárová soutěžokrskové1. místo17.  dubna 2013Petr Musil
2018/19MichaelVolákIX.Bible a myškolní1. místo5.  listopadu 2018Magdalena Šímová
2018/19DorotaIngrováIX.Dějepisná olympiádaškolní1. místo7.  prosince 2018Martin Nešpor
2012/13VáclavVenkrbecIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo13.  prosince 2012Martin Nešpor
2012/13tým 2. stupněVI., IXFlorcupokrskové1. místo15.  listopadu 2012Petr Musil
2018/19EliškaNáplavováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo21.  ledna 2019Martin Nešpor
2001/02JanSlušeVIII.Matematická olympiádaškolní1. místo únor 2002Marie Černá
2012/13starší žákyněVII., IXAtletický čtyřbojokrskové1. místo15.  května 2013Petr Musil
2012/13starší žáciIX.
2012/136. třídatým žákůVI.Odpadová olympiádaokrskové1. místo17.  října 2012Zdeněk Navrátil
2018/19DorotaIngrováIX.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo8.  února 2019Jana Pavlůsková
2008/09MatthewZahradníkVIII.Konverzační soutěž v anglickém jazyceokresní1. místo4.  prosince 2008Šárka Chlupová
2018/19ZuzanaMyškováVII.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo11.  února 2019Jana Pavlůsková
2018/19VáclavŠvorčíkVI.12.  února 2019
2013/14KateřinaSoubustováVIII.Dějepisná olympiádaškolní1. místo6.  ledna 2014Martin Nešpor
2013/14Tým dívekVI.Plážová přehazovanáokrskové1. místo30.  září 2013Petr Musil
2013/14OndřejBorikIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo10.  října 2013Petr Musil
2018/19starší žáciSLZŠ (sportovní liga základních škol) ve florbaleokrskové1. místo8.  listopadu 2018Petr Musil
2013/14ŠimonBorikVII.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo10.  října 2013Petr Musil
2018/19starší žákyněSLZŠ (sportovní liga základních škol) ve florbaleokresní1. místo19.  listopadu 2018Petr Musil
2013/14JanSmékalIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo10.  října 2013Petr Musil
2018/19starší žákyněSLZŠ (sportovní liga základních škol) ve florbalekrajské1. místo7.  prosince 2018Petr Musil
2013/14Sebastian PastuszakV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo10.  října 2013Petr Musil
2018/19mladší žáciSLZŠ (sportovní liga základních škol) ve florbaleokrskové1. místo7.  listopadu 2018Petr Musil
2013/14PetrTomečekIV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo10.  října 2013Petr Musil
2013/14Hana KenningováV.Bible a myškolní1. místo7.  října 2014Magdalena Šímová
2013/14JanaLangerováVII.
2018/19JakubMyškaVIII.Matematická olympiádaškolní1. místo2.  dubna 2019Vilém Lukáš
2001/02TerezieJiříčkováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo únor 2002Martin Nešpor
2013/14KateřinaSoubustováVIII.Bible a myškolní1. místo7.  října 2014Magdalena Šímová
2013/14HanaKenningováV.okresní28.  října 2014
2018/19ZuzanaMyškováVII.Fyzikální olympiádaškolní1. místo6.  května 2019Vilém Lukáš
2013/14JubileaKučerováVII.Bible a myokresní1. místo28.  listopadu 2014Magdalena Šímová
2008/09DominikPalásekVII.Matematický klokanškolní1. místo19.  března 2009Jana Pavlůsková
2018/19MalvínaJurečkováVI.Pythagoriádaškolní1. místo5.  dubna 2019Jana Pavlůsková
2008/09MatoušJuráňIX.Matematický klokanškolní1. místo19.  března 2009Vilém Lukáš
2018/19JulieKalousováV.Astronomická olympiádaškolní1. místo5.  dubna 2019Vladimíra Brandýsová
2013/14OndřejBorikIX.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo14.  února 2014Jana Pavlůsková
2008/09KristiánTomečekVII.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2013/14JakubŠálekVII.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo14.  února 2014Jana Pavlůsková
2008/09JakubZatloukalIX.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2013/14AnežkaKořenkováVI.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo14.  února 2014Jana Pavlůsková
2008/09JakubZemanVII.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2013/14Gabriela NovotnáVI.Pythagoriádaškolní1. místo5.  března 2014Jana Pavlůsková
2008/09DominikPalásekVII.Atletický čtyřbojokresní1. místo10.  června 2009Petr Musil
2008/09JanVelčovskýVII.
2002/03VáclavKašparVII.Matematický klokanškolní1. místo28.  března 2003Vilém Lukáš
2002/03PavelJaníčekIX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresní1. místo24.  listopadu 2002Martin Nešpor
2018/19Vybraní žáciIV.,V.Turnaj v přehazovanéokresní1. místo9.  dubna 2019Petr Musil
2002/03AnežkaKvapilová I.IX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresní1. místo24.  listopadu 2002Martin Nešpor
2002/03AnežkaKvapilová II.IX.
2002/03IvaMorongováIX.
2013/14DěvčataMladšíAtletický čtyřbojokrskové1. místo7.  května 2014Petr Musil
2002/03JanŘezníčekIX.Olomoucké bienále, výtvarná a literární soutěž DDM v Olomouciokresní1. místo24.  listopadu 2002Martin Nešpor
2013/14ChlapciStaršíAtletický čtyřbojokrskové1. místo7.  května 2014Petr Musil
2013/14KláraJandečkováIV.Matematický klokanškolní1. místo22.  března 2014Petr Musil
2019/20AntonioCastelarIV.Bible a myškolní1. místo11.  října 2019Magdalena Šímová
2002/03LukášLachmanVII.Máj – měsíc poezie, soutěž Krajské vědecké knihovnyokresní1. místo květen 2002Martin Nešpor
2013/14EliškaPolepilováVII.Matematický klokanškolní1. místo22.  března 2014Jana Pavlůsková
2013/14KateřinaSoubustováVIII.
2019/20AgátaKarczubováVI.Bible a myškolní1. místo11.  října 2019Magdalena Šímová
2019/20JanSalamonVIII.
2019/20DagmarMachováVIII.Dějepisná olympiádaškolní1. místo22.  listopadu 2019Martin Nešpor
2002/03TerezieJiříčkováIX.Olympiáda v českém jazyceškolní1. místo leden 2003Martin Nešpor
2019/20AntonioCastelarIV.Bible a myokresní1. místo28.  listopadu 2019Magdalena Šímová
2019/20AgátaKarczubováVI.
2014/15MichaelVolákV.školní8.  října 2014
2014/15HanaKenningováVI.
2019/20JanSalamonVIII.okresní28.  listopadu 2019
2014/15KateřinaSoubustováIX.školní8.  října 2014
2014/15EmmaBinderováIV.okresní25.  listopadu 2014
2014/15HanaKenningováVI.
2019/20JulieKalousováVI.Zeměpisná olympiádaškolní1. místo19.  února 2020Jana Pavlůsková
2014/15KateřinaSoubustováIX.Bible a myokresní1. místo25.  listopadu 2014Magdalena Šímová
2014/15MartinZemanIX.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo15.  října 2014Petr Musil
2003/04ŠtěpánChládekIX.Biologická olympiádaškolní1. místo únor 2004Jaromír Vachutka
2010/11JakubLexmaulIV.Bible a myškolní1. místo11.  října 2010Magdalena Šímová
2014/15ŠimonBorikVIII.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo15.  října 2014Petr Musil
2014/15ŠimonKubálekVII.
2014/15DavidLoučkaV.
2010/11NataliaTrajlinkováV.Bible a myškolní1. místo11.  října 2010Magdalena Šímová
2014/15DorotaIngrováV.O pohár primátora města Olomouce, branný závodokresní1. místo15.  října 2014Petr Musil
2014/15TeamděvčataV.Think Blue Cup - florbalový turnajokresní1. místo21.  listopadu 2014Petr Musil
Celkem zobrazeno 204 záznamů.
Dnes je pondělí 3. srpna 2020. Svátek má Miluše, zítra má svátek Dominik.