19.–20. století módy (Tereza Matulová, 2011–2012)
3D tisk (Vít Budina, 2017-2018)
AC Sparta Praha (Martin Musil, 2012–2013)
Airsoft (David Indruch – Jan Smékal, 2013–2014)
Alice Masaryková, 2021-2022 (Magdaléna Umlaufová)
Alternativní pohony automobilů (Ondřej Pavela, 2011–2012)
Alžběta Báthoryová (Monika Kotková – Štěpánka Stejskalová, 2011–2012)
Amerika v občanské válce (Vítek Kvapil, 2015–2016)
Animované filmy (Hana Pokorná – Monika Svobodová, 2016–2017)
Anne Franková (Kateřina Nováková, 2012–2013)
Antarktida (Marie Hirschnerová – Květoslava Svozilová, 2009–2010)
Antonio Salieri (Vojtěch Jalůvka, 2018-2019)
Apokalypsa (Hana Pavlová, 2014–2015)
Asistenční psi (Anežka Doleželová, 2018-2019)
Austrálie a válka s ptáky emu (Dan Engelbrecht, 2021-2022)
Balet (Lucie Gaszczyková, 2016–2017)
Bankovní úvěry (Ján Chládek, 2013–2014)
Barokní kašny v Olomouci (Marie Chládková – Veronika Velčovská, 2007–2008)
Barokní opevnění Olomouce (Pavel Kaloda, 2007–2008)
Bermudský trojúhelník (Julian Kerkhof – Adam Továrek, 2012–2013)
Biatlon (Gabriela Novotná – Viktorie Nemerádová, 2016–2017)
Biopaliva (Anna Večeřová, 2008–2009)
Bobr evropský (Josef Kubeček, 2007–2008)
Britská královská rodina (Pavlína Becková, 2016–2017)
Brusle (Kristýna Juráňová – Tereza Nakládalová, 2009–2010)
Cesta k Bohu (Tereza Dosoudilová – Zdeňka Giacintová, 2012–2013)
Comics ve filmové podobě aneb Celuloidoví supermani (Vojtěch Kvapil, 2007–2008)
Cirkadiánní rytmus (Markéta Bednářová, 2021-2022)
Čachtická paní (Monika Kotková – Štěpánka Stejskalová, 2011–2012)
Čaj (Jakub Zatloukal, 2010–2011)
Čarodějnické procesy na Šumpersku (Josef Černín – Dominik Palásek, 2010–2011)
Černé díry (Vojtěch Langer – Václav Venkrbec, 2012–2013)
Černé díry (Ondřej Masopust, 2021-2022)
České filmové pohádky (Hedvika Danišová – Klára Polanská, 2012–2013)
České země za dob Karla IV. (Jan Kotlár - Ondřej Benýšek, 2021-2022)
Československé družice Magion (Ondřej Brhlík, 2015–2016)
Deník Otty Wolfa a další osudy jeho rodiny (Kateřina Brodecká – Josefína Janková, 2014–2015)
Dějiny odívání – 20. století (Magdalena Chaloupková, 2014–2015)
Deprese (Colette Trajlinková, 2021-2022)
Dezerty (Dorota Bartoňová - Magdalena Boriková, 2021-2022)
Divadlo Járy Cimrmana – 40. výročí (Hana Cukrová – Zuzana Matulová, 2007–2008)
Dobytí Měsíce první lidmi (Jan Herodek, 2007–2008)
Doping se nevyhýbá ani hvězdám (Anežka Chudíková – Adéla Jašková, 2007–2008)
Edmund Kemper - schizofrenie (Agáta Kvapilová - Nela Šudřichová, 2021-2022)
Elektrické kytary (Jakub Zeman, 2010–2011)
Elektromobily (Ondřej Pavela, 2011–2012)
Elektrosmog (Barbora Dopitová, 2018-2019)
Esperanto (Jana Studená, 2018-2019)
Evropská velkoměsta, 2008–2009 (Zuzana Matkulčíková – Denisa Šimková)
Fan-fiction (Eliška Dosoudilová – Anna Poláková, 2014–2015)
Fantasy (Karel Fojtík – Marek Rašťák, 2008–2009)
Fenomén Antonio Gaudí (Viktor Kaloda, 2012–2013)
Filmová hudba (Marta Janíčková, 2017-2018)
Filmové triky (Veronika Gramatová – Noemi Palásková, 2012–2013)
Filmový dabing (Miroslav Chráska, 2008–2009)
Fitness (Sebastina Pastuszak, 2017-2018)
Florbal (David Kotek, 2018-2019)
Formule 1 (Ondřej Borik – Matěj Cukr, 2013–2014)
Fotbal (Jaroslav Novotný, 2013–2014)
Friedensreich Hundertwasser (Klára Ferencová, 2009–2010)
Futurismus a módní návrháři (Barbora Navrátilová, 2015–2016)
Gabrielle Chanel (Agáta Dokoupilová, 2014–2015)
Globální oteplování – hrozba, či fáma? (Jiří Hruda – Doman Kučera, 2007–2008)
Haná 2009–2010 (Petr Janíček)
Hardware počítače (Martin Soubusta, 2016–2017)
Harfa (Markéta Danišová, 2014–2015)
Harley–Davidson (Tereza Navrátilová, 2013–2014)
Higgsův boson (Václav Cenker – Marek Vysloužil, 2012–2013)
Hippies – děti květin (Veronika Bekárková – Tomáš Švec, 2010–2011)
Historie českého fotbalu (Štěpán Palásek, 2021-2022)
Historie informací (Michal Pazdera, 2007–2008)
Historie ledního hokeje (Marian Kowalczuk, 2007–2008)
Historie letectví (Marek Baletka - Antonín Franc, 2021-2022)
Historie SDM Doloplazy (Matouš Zbořil, 2013–2014)
Historie Univerzity Palackého (Alžběta Eichlerová – Dáša Tesaříková, 2008–2009)
Historie vzducholodí (Hana Sofie Rinasová, 2018-2019)
Historie života (Štěpán Mrázek, 2021-2022)
Hitler a Stalin (Marie Matkulčíková – Aneta Zemanová, 2014–2015)
Hitlerovy tajné zbraně (Kristián Tomeček – Jan Velčovský, 2010–2011)
Hlenky (Vojtěch Šlechta, 2021-2022)
Horozelezctví a lezení (Šimon Kubálek – Filip Kvapil, 2016–2017)
Hrad Drahotuš (Ludmila Binderová, 2012–2013)
Hrad Pernštejn (Markéta Kohoutová – Natalia Trajlinková, 2014–2015)
Hry a hlavolamy (Nikolai Kerkhof – Václav Melicher, 2008–2009)
Hurikány (Jakub Kouřil – Milan Palásek, 2012–2013)
Hypnóza (Marie Chrásková – Marie Svobodová, 2013–2014)
Izolace DNA a test sportovních vloh (Lada Kratochvílová, 2015–2016)
Izrael (Eliška Báťková, 2010–2011)
Jan Pavel II. (Vít Nakládal, 2007–2008)
Japonská bojová umění (Jan Doležel – Vít Večeřa, 2011–2012)
Je Bůh ještě in? (Sára Kalodová – Marie Mazáčová, 2007–2008)
Jednokolky (Filip Slimařík, 2010–2011)
Ježek (Anna Ryliaková – Ludmila Ryliaková, 2008–2009)
Ježek (Marie Smékalová, 2008–2009)
Jídlo (Ester Martina Palásková, 2016–2017)
Jiří z Poděbrad (Miroslava Holčáková, 2010–2011)
Josef Mengele (Eliška Solovská – Lucie Tomečková, 2016–2017)
Judo v České republice (Karel Zahradníček, 2018-2019)
Kladrubští koně (Klára Schubertová, 2021-2022)
Kolonizace Měsíce – utopie, nebo skutečnost? (Jiří Pavela – Matthew Zahradník, 2009–2010)
K-pop (Magdalena Bolková, 2021-2022)
Krav Maga (Sebastian Gottwald, 2012–2013)
Kytary Fender (Jakub Lukáš, 2016–2017)
Lední hokej (Marian Kowalczuk, 2007-2008)
Letecké společnosti (Natálie Vrzalová, 2016–2017)
Literární (auto)biografie (Kristýna Mlčochová – Tereza Roháčová, 2009–2010)
Malíř Ladislav Jalůvka (Mariana Jalůvková, 2010–2011)
Malý princ (David Faldyna, 2015–2016)
Marie Antoinetta (Kateřina Tököly – Karolína Křůmalová, 2014–2015)
Marie Antoinetta (Eliška Holčáková, 2016–2017)
Mars – planeta mnoha tajemství (Jaroslav Brablík – David Sobotka, 2008–2009)
Michael Jackson (Emílie Horáková – Terezie Mazáčová, 2016–2017)
Mládí Karla IV. na pozadí politické situace (Barbora Vykopalová, 2015–2016)
Móda v Protektorátu Čechy a Morava (Jana Langerová – Anna Robert–Quatre, 2015–2016)
Moderní rock (Martin Dostál – Pavel Oslík, 2011–2012)
Moji papoušci (Aleš Mazánek, 2016-2017)
Motorky JAWA (Milan Sklenár, 2007–2008)
Motýli (Inesa Loučková – Lenka Oslíková, 2015–2016)
Mozek (Oldřiška Schwubová, 2014–2015)
Náhradní rodinná péče (Eliška Chorá - Barbora Vyhnánková, 2018-2019)
Německý špic (Lukáš Klučka, 2021-2022)
Nirvana (Ela Čujová, 2021-2022)
Náboženství (Jana Krejsová, 2013–2014)
Náboženství a evoluce (Michal Jemelka – Jiří Kotrla, 2013–2014)
Návykové látky a drogy (Kryštof Klopec – Jan Šudřich, 2015–2016)
Názvy olomouckých ulic (Michal Lachman – František Večeřa, 2009–2010)
Nirvana (Klára Bednaříková – Barbora Brodecká, 2013–2014)
Nová evangelizace (Jonatan Kučera, 2011–2012)
Oblíbené knihy žáků naší školy (Matouš Juráň – Jan Kvapil, 2008–2009)
Oblíbené knihy žáků naší školy (Klára Slimaříková – Olga Šnevajsová, 2008–2009)
Olympijské hry – největší sportovní událost moderní doby (Jaroslav Smékal, 2009–2010)
Osvobození Brna (Antonín Hruška, 2018-2019)
Otrava arsenikem (Kateřina Zahradníčková, 2015–2016)
Palné zbraně (Jonáš Nemerád – Martin Zeman, 2014–2015)
Papežství (František Buka – Josef Večeřa, 2012–2013)
Papoušci (Aleš Mazánek, 2016–2017)
Parkour (Jakub Eremiáš, 2010–2011)
Permakultura (David Loučka, 2018-2019)
Plasty (Eliška Náplavová, 2018-2019)
Platónův život (Kateřina Soubustová, 2014–2015)
Ploutvové plavání (Michal Strakoš, 2015–2016)
Počítač – přítel člověka? (Pavel Lexmaul, 2007–2008)
Poruchy příjmu potravy (Jana Netesalová, 2016–2017)
Potkan – „přítel člověka“ (Dominik Dokoupil, 2009–2010)
Procesory (Adam Obrtel – Štěpán Polák, 2010–2011)
Procesory (Lukáš Kaleta – Jan Trajlinek, 2013–2014)
Programovací jazyky (David Lachman, 2014–2015)
První křížová výprava (Štěpán Friedl, 2018-2019)
První pomoc (Zuzana Dostálová, 2013–2014)
Raketový motor (Dominik Benda, 2021-2022)
Raymond Chandler (Dorotea Binderová, 2021-2022)
Republic of Ireland (Vojtěch Jiříček, 2008–2009)
RMS Titanic (Veronika Svozilová, 2013–2014)
Rytíř – válečník (Zdeněk Schmidl, 2010–2011)
Schizofrenie (Julie Navrátilová, 2016–2017)
Sicilská mafie (Klára Romčiaková – Hana Večeřová, 2016–2017)
Sixtova aféra (Kryštof Dokoupil, 2012–2013)
Skauting (Alžběta Kotková – Barbora Kvapilová, 2013–2014)
Skautské kurzy a vzdělávací akce v Olomouckém kraji (Marie Anna Klučková – Eliška Polepilová, 2015–2016)
Skupování mladých nadějných hráčů (Matěj Sigmund, 2008–2009)
Smích a humor (Tamara Čedroňová, 2011–2012)
Sociální sítě se zaměřením na Facebook (Eva Dostálová – Adéla Pírková, 2010–2011)
Současné letadlo aneb Airbus vs. Boeing (Tomáš Novotný, 2014–2015)
SpaceX (Matyáš Lenfeld, 2021-2022)
Spánek (Anna Harvánková – Anna Roháčová, 2015–2016)
Sportovní nápoje (Jan Cenker, 2010–2011)
Sportovní stadion – chrám mnoha sportů (Jan Tichý, 2007–2008)
Sportovní šerm (Patrik Volák, 2021-2022)
Staré řecké báje a pověsti (Šimon Gabriel – Martin Pavel, 2012–2013)
Street dance (Michaela Malušová, 2011–2012)
Šestidenní válka (Antonín Bekárek – Štěpán Černín, 2011–2012)
Škoda 1000 MB (Matyáš Gargela, 2016–2017)
Tanky Tiger a Tiger II (Vojtěch Berka, 2016–2017)
The American Indians (Veronika Homolová – Klára Kvapilová, 2007–2008)
Titanic (Eliška Salamonová – Hana Voláková, 2016–2017)
Tragédie na Vařákových pasekách (Klára Stejskalová, 2016–2017)
Včela medonosná (Anna Kotlárová – Zuzana Kateřina Marková, 2016–2017)
Vejce (Veronika Hlaváčková – Anežka Tomečková, 2009–2010)
Vietnamská válka (Šimon Komosný, 2019-2020)
Výbušniny (Josef Kořenek, 2014–2015)
Vypálení Javoříčka z pohledu historiků a pohledu pamětníka (Dorota Ingrová, 2018-2019)
Vývoj elektrických kytar (Josef Kotek – Jakub Mílek, 2012–2013)
Vývoj herního průmyslu (Vojtěch Harvánek – David Kurfürst, 2009–2010)
Vývoj mobilních telefonů (Filip Klopec, 2012–2013)
Vývoj populární hudby ve 20. století (Václav Ševčík, 2009–2010)
Významné bitvy II. světové války v Evropě (Šimon Borik – Jan Koupil, 2015–2016)
Významné bitvy východního tažení (Dominik Tomeček, 2011–2012)
Vznik a vývoj internetu (Jan Palásek – Marek Tesař, 2008–2009)
Vznik Radiojournalu (Šimon Čáp, 2021-2022)
Yad Vashem (Anna-Marie Tkáčová, 2018-2019)
Zakladatelé skautingu v České republice (Eva Vykopalová, 2018-2019)
Závody na jednokolkách (Albert Schulmeister, 2011–2012)
Zdeněk Fibich (Michaela Becková, 2013–2014)
Zdravá výživa (Gabriela Cenkerová – Lucie Kvapilová, 2013–2014)
Zdravotní postižení Prader–Willi syndrom (Antonín Slimařík, 2015–2016)
Zemětřesení (Šimon Kouřil, 2014–2015)
Zemětřesení (Petr Jalůvka, 2014–2015)
Znakový jazyk (Jana Kvapilová, 2012–2013)
Ženská móda v arabských zemích (Alžběta Harvánková – Alexandra Švecová, 2010–2011)
Život v Protektorátu Čechy a Morava (Štěpán Danzmajer – Tomáš Šamaj, 2015–2016)
Životní cyklus hvězd (Daniel Flek – Adam Šumník, 2011–2011)
Základní škola sv. Voršily v Olomouci
77900 Aksamitova 707/6
ID datové schránky: n8smc28
IČO: 495 880 95
IZO: 049 588 095
č. účtu 377842523/0300
tel. 585 222 689
e-mail: info@zcsol.cz
© 2023 ZŠ sv. Voršily v Olomouci